Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר חשוב - יד, שנתון או קילומטרז'?

hanang
שימו לב! השרשור הזה בן 1014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Carcar21 כתב:

אם ראיתי בשתי רשיונות שהק"מ נכון ? וגם בטיפול לפני כמה חודשים שהקילומטר נכון ? זה מספיק אמין ?

חוץ מזה האם צריך לחשוש לגבי מכירה עתידית בגלל שהיא 2013 ?

לחשוש לא אבל,קח בחשבון שבראייה עתידית לבקש מעל המחירון על רכב בן 10+ זה כבר יהיה יותר מידי עבור היד הבאה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 דקות, colauti 9 כתב:

לחשוש לא אבל,קח בחשבון שבראייה עתידית לבקש מעל המחירון על רכב בן 10+ זה כבר יהיה יותר מידי עבור היד הבאה.

ואם אני אקנה סיטרואן קקטוס 2018 אז בעוד כמה שנים בטח תהיה שווה רק איזה 30-40 אלף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Carcar21 כתב:

ואם אני אקנה סיטרואן קקטוס 2018 אז בעוד כמה שנים בטח תהיה שווה רק איזה 30-40 אלף 

רק אמרתי שלא תצפה שישלמו לך מעל המחירון וברכב שיהיה כנראה בן 12-13 עד שתמכור אז גם 1000 פחות ממחירון זה סביר אם כי תלוי בק"מ הכללי שיהיה על הרכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, colauti 9 כתב:

רק אמרתי שלא תצפה שישלמו לך מעל המחירון וברכב שיהיה כנראה בן 12-13 עד שתמכור אז גם 1000 פחות ממחירון זה סביר אם כי תלוי בק"מ הכללי שיהיה על הרכב.

אני חייב לדעת אז אם לנסוע מחר לקנות את הרכב או לא ? האם עסקה משתלמת או להמשיך לחפש ? 

טויוטה קורולה 2013 עלתה ב10/20/2013 

קילומטר - 27 אלף.

מערכת מולטימדיה חדשה 

צמיגים חדשים + טיפול שמנים ב500 שקל לפני כמה חודשים. 

מחירון בלוי יצחק 53.5 אלף מכיוון שאי אפשר לשקול את חודשי העלייה לכביש.

מחירון ביד 2 + 58.5 אלף.

אשמח לעזרה דחופה לתגובות ענייניות ורציניות לדעת מה לעשות מחר . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...