Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אפשר לעשות שרכב זולל דלק?

dudu99
שימו לב! השרשור הזה בן 6738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניקוי קרב' הוא באמת שטויות. החומצה עושה את זה.

הרכבה וכיוון הם החוכמה. מעטים הם בעלי המקצוע שהצליחו לכוון את ה-BXים שהיו לי כראוי .

צביקה נמנה על הבודדים הללו.

שלא יהיו ספקות. הרכב ייסע גם עם ניקוי חובבני ,אבל כדי להגיע למקסימום צריך איש מקצוע טוב , וזה משתלםם גם כלכלית (עלות הניקוי חוזרת דרך החסכון בצריכת הדלק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסופו של דבר כול אחד יכול להגיע לכיוון נכון,אבל זה יקח הרבה יותר זמן ומשחקים.

אבל בסופו של דבר זה משתלם(לא מהבחינה הכלכלית,כי כרגע בזבזתם יום-יומיים של עבודה על כיוונים) אלא מהבחינה של למדתה לעשות את זה לבד ותוכל מעתה והלאה לעשות את זה בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי קרב' הוא באמת שטויות. החומצה עושה את זה.

שלא יהיו ספקות. הרכב ייסע גם עם ניקוי חובבני ,אבל כדי להגיע למקסימום צריך איש מקצוע טוב , וזה משתלם גם כלכלית (עלות הניקוי חוזרת דרך החסכון בצריכת הדלק).

... במקרה או לא,נמצא כרגע אצלי קרבורטור של חיפושית,( על פניו קרבורטור פשוט, ולא קשה פירוק והרכבה, ממש משחק לגו..!)הקרבורטור הגיע אלי על ידי חבר מועדון חיפושיות מגבעתיים, אשר חשב

כמו סקיי ליינר, קנה קיט שיפוץ +חומצה, פירק את הקרבורטור לגורמים, הבעייה שהוא פירק יותר מדי דברים שאפילו אני לא הייתי מפרקם בשיפוץ רגיל כי אין צורך, הקרבורטור יצא נקי ומצוחצח למשעי,

אך מה לעשות למרות שהבחור אינטלגנטי, ועבד עם שרטוטים, וצייר לעצמו את דרך הפירוק, התבר לבחור שהוא אינו יודע ואינו מסוגל להרכיב הכל בחזרה כיאות, והרים לי טלפון , ובקול תחינה , צעק "הצילו",

והתחנן לעזרה, כמובן שהרגעתי את הבחור, וביקשתי ממנו אתמול לקפוץ אלי מגבעתים ושהבחור הגיע

הבנתי שהבחור עמד לפני נזק בלתי הפיך, חלקים מסויימים בקרבורטור פורקו ללא צורך, והקיט שיפוץ

לא מתאים לדגם הנ"ל של החיפושית,

( מדובר על דגם קרבורטור של חיפשית 1300 דגם אמריקאי!)ורוב רובו של הקיט, לא בר שימוש!

לסיום הקרבורטור הושאר אצלי, הורכב מחדש, והוא ממתין לבעליו!

דיווח עדכני יגיע בהמשך!

בשורה התחתונה, הבחור הודיע בפרוש שהדבר לא היה משתלם, ולהבא הוא לא יעשה זאת שוב,

והוא ימליץ על כך בפורום מועדון החיפושיות!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל ביני ובינו?

שאני כבר שיפצתי כמה קרבורטורים מסוג FCR39 של אופנועים.

מה לעשות יש גם אנשים כאלו.

אבל זה לא אומר שאף אחד לא יכול לנקות את הקרבורטור בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמר לי כמה ,סקי ליינר מוכשרים כמוך יש בארץ?!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך שלפני שנה אני שיפצתי קרבורטור של FZR600, הקרבורטור נחלק ל4 לועות, כאילו קרבורטור 1 לכל צילינדר, דלק חדר למצופים, השיפוץ הצליח אבל איזה צינורית אחת חיברתי למקום לא נכון (נדמה לי שהיא אמורה להיות משוחררת) ואז האופנוע לא האיץ (היה 60 אחוז מכוחו). אין מה לומר שכדי לעשות טוב צריך להיות מוכשר ואני אחד שעשיתי כמה וכמה דברים בחיי. לקח לי כמה ימים להבין את הטעות שעשיתי. בדרך פירקתי ראש מנוע וכמעט שהחלפתי שרשרת טיימינג מרוב יאוש, החלפתי כבלי הצתה שלא היה צורך ומה לא. ובסוף כולה צינורית אחת מסכנה הייתה מנותקת. נחמד להיזכר שהדוד של אימי (שהוא מוסכניק מתבגר) שראה את הקרבורטור שאל בתמיהה "מה זה, זה של מכונת מרוץ??" :wink:

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמר לי כמה ,סקי ליינר מוכשרים כמוך יש בארץ?!

בברכה

צביקה

תקניט,תצחק,אבל העובדות נשארות.

וחלק מהעבודות זה שכול פעם שמישהו שואל שאלת קרבורטור אתם ישר מפחידים אותו ושולחים אותו למכון לניקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקי ליינר כשתכיר אותי תוכל להבחין בנקל , מתי אני מקניט, ומתי אני צוחק... לכן תרשה להבהיר

שבתגובתי עליך הייתי רציני, והתכוונתי לכל מילה!

כיש צורך להגיב בציניות או בסרקסטיות , או בלעג אני בורר היטב את המילים ,ולא מהסס להשתמש בהם!

השאלה כמה אנשים כמוך יש בין חברי הפורום?

אם אני אקח את יונתן לדוגמא, אני אוכל להעיד מהיכרות אישית שלי אותו, לאחר שביקר במכון שלי, ומתגובתיו הרבות בפורום, שהבחור כשרוני, בעל ידים טובות, בעל ידע נרחב יחסית לגילו ,משכיל ,

בעל כושר התבטאות למופת, והדוגמא שנתן אומנם קצת קיצונית, אך משקפת את המציאות , בכל

תחום אשר בו הידע והניסיון אינו רב, והמכשור המתאים אינו קיים,קיים הסיכון של נזק בלתי הפיך!

לכן כל מה שאתה לא מבין אל תגע!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהנושא הזה סוף סוף עלה לאויר. נכון, יש כאלו שיודעים לעשות הרבה לבד. כמו בקרבורטורים.

אך המחיר מכעיס אותי יותר מהכל. הסט לבדו עולה 50 ש"ח למה הטיפול עולה400 ללא מע"מ??????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי חברי הפורום, אבל הת'רד הזה הפך לביזיון.

סקיי ליינר, לא משנה כמה שאתה חושב שאתה מוכשר, אין לך שום זכות שבעולם להכפיש את מקצועו של צביקה.

מה קרה? קשה לתקן מכה בכנף עם קצת בונדו בבית לבד? למה צריך פחחים?

מה, אי אפשר לאטום חדר, לקנות קומפרסור קטן ולעשות צביעה עם פיסטולט לבד? בטח שאפשר!

טון הכתיבה שלך משדר הרבה מאוד התנשאות.

אתה טוב במשהו? אין צורך שכל העולם ידע. שמור את זה לעצמך. כל אחד טוב במשהו, אבל הוא נוטה לשמור זאת לעצמו ברוב המקרים.

אני אישית לא מכיר את צביקה, מעולם לא פגשתי אותו. תמיד הבעתי פליאה על הידע הנרחב שלו, כושר ההתבטאות, וכמובן המחמאות על הטיפול האדיב, המסור והמקצועי.

לא נראה לי שיש לך איזשהי זכות להכפיש, או לזלזל אפילו במעט, באדם ובמקצועו אשר הוא הקדיש לו את מיטב שנותיו.

בברכת המשך שבוע נעים,

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ילדון חביב,אני לא מתכוון להתווכח איתך.

אני מכבד את צביקה ומקצועו,ואני ממש ממש לא מתנשא בפני אף אחד.

הבעיה שלי זה שכול פעם שמישהו מבקש הדרכה על ניקוי קרבורטור חצי מהתגובות זה שהוא לא יגע וילך למכון קרבורטורים ואתם מפחידים אותו שזה כול כך מסובך וכו.

אז לא תמיד צריך להפחיד אנשים,אם אתם רוצים להסביר איך לעשות את זה תסבירו,אם כול התגובה שלכם מסתכמת בתלך למכון קרבוטורים וכו.

אני חושב שאתם צריכים לשמור את לעצמכם,אם לבן אדם היה כסף ללכת למכון קרבוטורים הוא לא היה שואל בפורום איך לעשות את והיה מבזבז זמן על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הנושא הוא מחיר עלות ניקוי קרבורטור.

אין לי אישית שום דיון על יכולת מקצועית. אישית אני חושב שתרומתו של צביקה לפורום היא מאד חשובה,

כי יש פה מציאות של איש מקצוע.

השאלה הנשאלת היא שוב האם מחיר כה גבוהה לניקוי הוא מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...