Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלאשינג, מה זה פלאשינג? סוג של ניקוי?

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הצעת מחיר לטיפול למזדה 323 שכולל טיימינג, חוטי הצתה וטיפול גדול שאין לי מושג מה הוא כולל אבל כולל פלאגים, ב1300 ש"ח כולל מע"מ ועבודה, ועכשיו לנושאינו:

כשבעל המוסך הקריא לי מה הוא הולך לעשות בטיפול, הוא אמר בין השאר שהוא הולך לעשות פלאשינג למנוע, מה זה אומר? הוא אמר שזה ניקוי, מה זה במדויק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר ארז "הנה תפסתי פרייר, ואני הולך להשחיל לו עד העצם, וללא שום סיבה נראית לעין, וגם לגרום נזק לרכב, ובכך להרוויח פעמים!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חומר שבא במקום השמן או בנוסף אליו לזמן קצר ואמור לנקות את המנוע ומעברי השמן מבוצה

חומר מאוד חזק לא מומלץ בכלליות עדיף לעבור בין סוגי שמנים ע"י החלפות די תכופות וזהו

תריץ חיפוש בגוגל ותראה איך המוצר נראה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר ארז "הנה תפסתי פרייר, ואני הולך להשחיל לו עד העצם, וללא שום סיבה נראית לעין, וגם לגרום נזק לרכב, ובכך להרוויח פעמים!!

בברכה

צביקה

לא ממש.

המחיר לא זול , אבל לא בשמיים.

תלוי מה כולל הטיפול הגדול.

אל תשכח שטיימינג הוא לא סיפור ממש זול. אם צריך מותחנים וכו' , מגיע לכמה מאות שקלים.

ארז , בצע חיפוש בפורום לגבי פלאשינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...