Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד להאט מנסיעה עירונית רגילה,עד לעצירה מוחלטת,בגיר ידני ?

audi A8
שימו לב! השרשור הזה בן 6837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שורה תחתונה....

מה לא הבנת???

א- לא בולמים רכב בניוטרל

ב- איפה היית בשיעורי נהיגה.

ג- איזה טסט עברת, וכמה שילמת לבוחן.

אני באמת לא מבין מה עשית מזה כזה סיפור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הדעות חלוקות :? .

אני אחדד את השאלה האם להוציא לניוטרל משלישי,לפני ההאטה במהירות של 40 בערך וכך להאט עם הבלם בלבד ובלי קלאץ' ,או להאט עם שלישי ללחוץ על הקלאץ' לפני העצירה ורק לאחר העצירה להוציא לניוטרל?

בלימת מנוע והורדה לשני לא אופציה כרגע.

היתרון בשיטה הראשונה הוא שכמעט אין לחיצה על הקלאץ' מלבד ההוצאה לניוטרל.

(מדובר במישור ולא בירידה ככה שזה לא נראה לי לא בטיחותי,הרי גם ברמזור אנחנו מוציאים לניוטרל בעוד שלפי חוק צריך להיות בראשון וקלאץ' כי אחרת זה לא בטיחותי.)

עדיף ללחוץ על הבלם ולקראת הסוף ללחוץ את הקלאץ'.

אם תוריד לניוטרל ואז תאט כבר עם הבלם אז הרכב ימשיך לשרוף דלק כדי שהמנוע ימשיך לעבוד

לעומת זאת כשאתה עדיין בהילוך הוא עדיין עם כח האנרציה לעוד כמה שניות(בהרבה נסיעות זה כבר יוצא הרבה)...

ועוד משהו, אם אתה מאט משלישי בניוטרל ואתה דואג בגלל שזה לא בטיחותי אז זה בדיוק כמו לבלום בלי להוריד לניוטרל

כי ברגע שתאט ואתה עדיין בשלישי אבל על 20 הרכב לא יזנק כבקשתך כדי להתחמק ממכשולים

ובזמן הזה תוכל להכניס לשני ולתת גז כבר :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה....

מה לא הבנת???

א- לא בולמים רכב בניוטרל

ב- איפה היית בשיעורי נהיגה.

ג- איזה טסט עברת, וכמה שילמת לבוחן.

אני באמת לא מבין מה עשית מזה כזה סיפור .

א.היו דעות חלוקות לכן רציתי להבהיר את הנושא.

ב.בטויוטה קורולה.

ג.ראשון,הוא נתן לי טיפ על נהיגה מעולה:wink:

ד.יש לי רישיון כבר שנתיים אז מעט ניסיון בנהיגה יש לי,לפעמים יצא שבלמתי בניוטרל,לפעמים בעזרת בלימת מנוע,פשוט רציתי לדעת מה הכי כדאי מכיוון שאם תציץ בשרשורים קודמים בעזרת חיפוש בנושא גם אנשים בעלי ניסיון וידע רב היו חלוקים בנושא דבר שגרם לבלבול.

בשיעורי נהיגה המורה היה אומר שאפשר להאט משלישי,ללחוץ קלאץ' עד עצירה מוחלטת ואז להכניס לראשון,וככה זה אצל רוב רובם של המורים חוץ מאלה שמלמדים גם על משאית וגם על פרייוט(כי ניוטרל זה לא בטיחותי-עובדה שכולנו שמים ניוטרל ברמזור.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את התגובה שלי? אבי נוהג קרוב ל 40 שנה, תמיד מאט עם ההילוכים, מעולם לא היתה לנו בעיה עם הגיר, מעולם לא החלפנו רפידות בלם שחוקות עד מוות, תמיד היה בהן בשר לעוד 30K וגם זה היה תמיד מתוך "נימוס"...

אבי נוהג כ 50-70 ק"מ בשנה (לא נהג מונית :wink:)...

תבין מה שתבין, תעשה מה שתעשה... יותר מלספר לך את העובדות אני לא יכול!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...