Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית רכב משומש, ידני, ספורטיוי במידת האפשר, ב 70K

DJO
שימו לב! השרשור הזה בן 7673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיעלץ לוותר על הגיר ידני!

רכב ספורטיבי, כסאות חשמליים, גג חשמלי, הכול חשמלי בו בקיצור.

חוץ מיזה הוא רכב נוח לנסיעה (שוטה 1\9 דלק 95 או 99) שנת 97-98.

וזהו זה מה שאני ממליץ לך יש לי אחד כזה בבית והוא לא למכירה!

כמה דברים:

קוואילר קבריולט היא רכב ספורט כמו שלחתול שלי יש תואר שני במנהל עסקים (אני

אתן לך רמז - אין לו!) מניסיון עבר על קוואליר קופה (לא היתה שלי אישית אבל

של המשפחה כן) הרכב רע! הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו זה שהוא ספורטיבי.

נוח לנסיעה? הקוואליר קופה (שבטח נוחה יותר מהקבריו) מאוד לא נוחה. אלא אם

הכביש הוא ישר ומאוד חלק.

ולסיום - יש לך אחד כזה בבית והוא לא למכירה? אז מה זה?:

https://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=8993&highlight=%F7%E1%F8%E9%E5%EC%E8

בקיצור על תדחוף פנימה רכבים שאתה מוכר שאין להם שום קשר לבקשה של השואל.

קוואליר קופה הוא רכב פוזה הוא טוב בפוזה וזהו! בכל השאר כמעט כל רכב אחר עולה

עליו. המתחרה העיקרי שלו הוא רכב הפוזה הישן יותר מבית פונטיאק אשר גם הוא רכב

רע במיוחד (עוד יותר רע מהקוואליר).

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהתחושה שלי נראה לי שאתה לא מחפשים דווקא רכב עם התנהגות משובחת וכו' אלא רכב חזק יותר מהמשפחתיות הממוצעות שלא מוגדר דווקא כספורטיבי. פה נכנסות למשוואה משפחתיות וקומפקטיות עם מנוע חזק יותר כמו 306ST...

העלבת את מישל שלי ! :cry:

"If you really want something in this life you have to work for it.

Now quiet, they're about to announce the winning numbers !"

-Homer Simpson .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתחושה שלי נראה לי שאתה לא מחפשים דווקא רכב עם התנהגות משובחת וכו' אלא רכב חזק יותר מהמשפחתיות הממוצעות שלא מוגדר דווקא כספורטיבי. פה נכנסות למשוואה משפחתיות וקומפקטיות עם מנוע חזק יותר כמו 306ST...

העלבת את מישל שלי ! :cry:

איך בדיוק הוא העליב אותה??

ולירין אלקיים, או מי שלא תהיה - לא סתם נתפסת בשקר, אתה גם מבקש בהודעת המכירה של הקווליר "לרציניים בלבד בלי לבלבל את המוח.", אז תסלח לי (בעצם אל תסלח, למי אכפת) - אתה זה שמבלבל את המוח.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הרובר 620TI.

מנוע חזק, 4 דלתות, די מפואר, רובם בלי הרבה ידיים, בלי הרבה קילומטראז'.

רובן עברו תחת ידיהם של אנשים מבוגרים, אין בעיה למצוא אחת שמורה.

חסרונות: רובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בואו נתקדם.

בקשר לפולו GTI, זה לא בתקציב שלי, בקשר לסיאט GTI מסתבר שאין 5 דלתות, בקשר לקופרה היא עשר אלף מתחת לתקציב שניתן לי אז אני גם אוותר. בקשר ל MX3 שמישהו המליץ לי נראה לי לא לעניין כל כך לקנות רכב מלפני עשר שנים. בקשר לרובר ול 306 נשאיר את זה כרגע בעדיפות שנייה ל:

1) A3 -> האם מישהו יודע מה ההבדל בין ה AMBITION ל ATTRACTION חוץ מנפח המנוע?

מסתמן שאני אחפש AMBITION ?5 דלת' ?150 כ"ס 1.8 שנת 97 ידנית. האם מישהו יכול להגיד משהו על האוטו? והאם זה מנוע טורבו?

2) VR6 -> מבחינת תצרוכת דלק, יש לה מנוע עצום, 2.8 האם זה אומר שהיא גומעת דלק בצורה משמעותית יותר ממנוע 2.0 לדוגמא?

ושאלה בקשר לשניהם, הם שנת 1997 |: מה הניסיון שלכם עם קניית רכב מלפני 7 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בואו נתקדם.

1) A3 -> האם מישהו יודע מה ההבדל בין ה AMBITION ל ATTRACTION חוץ מנפח המנוע?

מסתמן שאני אחפש AMBITION ?5 דלת' ?150 כ"ס 1.8 שנת 97 ידנית. האם מישהו יכול להגיד משהו על האוטו? והאם זה מנוע טורבו?

2) VR6 -> מבחינת תצרוכת דלק, יש לה מנוע עצום, 2.8 האם זה אומר שהיא גומעת דלק בצורה משמעותית יותר ממנוע 2.0 לדוגמא?

ושאלה בקשר לשניהם, הם שנת 1997 |: מה הניסיון שלכם עם קניית רכב מלפני 7 שנים.

1) ההבדל - רמת גימור - כלומר איבזור. 150 כ"ס זה 1.8 טורבו. הרכב איכותי מפנק וחזק. צפוף מאחור.

2) כן.

הסקסו שנת 97. בינתיים אין שום בעיית אמינות רצינית. הוחלף רק ריליי משאבת דלק ועוד שני פיצ'פקסים קטנים שקשורים לבלאי. מצד שני, אי אפשר לצפות לאמינות מוחלטת ולאט לאט יתחילו ללכת דברים... אין מה לעשות, חוץ מלמצוא רכב שמור ומטופל, ולקוות לטוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) ההבדל - רמת גימור - כלומר איבזור. 150 כ"ס זה 1.8 טורבו. הרכב איכותי מפנק וחזק. צפוף מאחור.

2) כן.

אין מה לעשות, חוץ מלמצוא רכב שמור ומטופל, ולקוות לטוב.

רוני

1. הצפיפות מאחורה זה בסדר. ההבדל באבזור, לטובת האמביטצין אני מניח?

2. ויתרנו על ה VR6.

A3 ידנית 1997 מספר ידיים נמוך, במצב טוב, here I come. (וכן אני יודע שיהיה קשה למצוא A3 ידנית בכלל :( )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון לך בכלל תמצע A3 פחות משנת 2000.... 90 אחוז זה 2000 ומעלה...(לפחות ממה שאני ראיתי..)

בהצלחה וקח לך אלטרנטיבה נוספת כי כמעט ואין A3 97... 98... או שתתחיל להתפלל כל שישי בוקר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שיהיה קשה |:

הממ אולי אני אשקול לחפש את האיביזה קופרה בכל זאת. ועם הכסף שישאר אולי אני אפילו אשפר אותה קצת (רוני אותה אפשר לשפר לא כמו המשפחתיות שיש לנו עכשיו נכון? :twisted: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שיהיה קשה |:

הממ אולי אני אשקול לחפש את האיביזה קופרה בכל זאת. ועם הכסף שישאר אולי אני אפילו אשפר אותה קצת (רוני אותה אפשר לשפר לא כמו המשפחתיות שיש לנו עכשיו נכון? :twisted: )

צא כבר מהקופרה הזאת, הקופרה זה גירסא נדירה מאוד בארץ של האיביזה GTI אטמוספרית הקודמת. יהיה לך מאוד קשה למצוא כל אחת מהן כי הן נדירות. האיביזות הספורטיביות שרואים בד"כ על הכבישים זה ה-1.8 טורבו והיא מעל התקציב שלך.

לדעתי אל תפסול את ה-VR6, צריכת הדלק שלה לא תהיה משמעותית גבוהה יותר משל A3 טורבו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעלץ לוותר על הגיר ידני!

רכב ספורטיבי, כסאות חשמליים, גג חשמלי, הכול חשמלי בו בקיצור.

חוץ מיזה הוא רכב נוח לנסיעה

(שוטה 1\9 דלק 95 או 99) שנת 97-98.

וזהו זה מה שאני ממליץ לך יש לי אחד כזה בבית והוא לא למכירה!

נא לא לענות שטויות. מה ספורטיבי בקווליר קבריולט??

מה הקשר בין נוחות הנסיעה לתצרוכת הדלק?

רוני

סליחה ששכתי את הנקודה והזיח אחרי נוח לנסיעה.

מה אתה מתעצבן???.

ולפי דעתי הוא אחלה רכב ספורטיבי. או שיש לך הגדרה מסוימת לרכב ספורטיבי וגם קרטריונים. אם יש לך תפרסם אותם שאני יבין!.

תודה ירין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעוניין אבל לוותר על הגיר הידני ולכן זה לא רלוונטי.

אני רואה שהתשובות הן יחסית מועטות.

בעקרון אני עכשיו מחפש A3 97 ידנית וגם VR6 אבל לא הצלחתי למצוא בינתיים. אני אקנה ידיעות ביום שישי ונראה מה אפשר לעשות.

בקשר לקופרה, זה עוד יותר קשה למצוא מה A3 ידנית 1997.

אני מבין שהדרישות שלי טיפה קשות, רוב הספורטויות הן 3 דלתות ומה ש 5 דלתות זה או אוטומט או אין בתקציב שלי (עד 70K) גם לא ישנות יותר.

אני אשמח אבל לקבל עוד כמה אופציות. בקשר לרובר, מה רע ברובר? |:

אני מתחיל לחשוב עכשיו בכיוון של 306, ה XSI האחרונה היא שנת 97, מישהו יכול להמליץ עליה?

אני יודע שזה קשה אבל אני בטוח שיש עוד אפשרויות, תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...