Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית רכב משומש, ידני, ספורטיוי במידת האפשר, ב 70K

DJO
שימו לב! השרשור הזה בן 7674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שאני אוותר על הרעיון של ה V-6. העוצמה שלו הדליקה אותי אבל אני לא אקנה אוטו בן 7 עוד מעט רק בגלל העוצמה.

אשמח לרעיונות אחרים, האצבקים למיניהם? אבל עם 4 דלתות לפחות |:

תודה מראש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיאט איביזה 16V GTI 1999? |: בטח בדומה ל VR6 יהיה קשה למצוא משהו שלא קרעו |: וגם אולי קצת ספורטיוי מידי..

אולי בורה 115 כ"ס 2.0 1999? מזה מניעת הנעה?

אולי הסינגו?

אוף

טוב ביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רנו מגאן קופה 2000 שנת 98? |:

אני חושב שעדיף לפחות 99' ככה.

בכל מקרה אני חושב שאני עוד מעט מפיל את המחירון של לוי יצחק אז אני אנוח קצת ואחכה להצעות המלומדות שלכם.

אם אני לא טועה רצית אוטו עם "לפחות 4 דלתות" מגאן קופה (כמו שאני זוכר, אני לא בטוח)זה 2 דלתות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה שאתה כל היום באינטרנט מול היצחק לוי הזה |:

סיאט איביזה יש גם 5 דלתות נכון?

סיאט איביזה 16V GTI 1999 - נראה אולי פתרון נכון. מה אתם אומרים?

איך אני יודע האם זה 99 שפה

http://www.parkers.co.uk/choosing/car_reviews/main_review.asp?model_id=11009

או שפה

http://www.parkers.co.uk/choosing/car_reviews/main_review.asp?model_id=10017

?

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם AMBITION ?5 דלת' ?150 כ"ס A3? שנת 97, אבל אני מעריך שמי שקונה אאודי יותר שומר על האוטו.. מה שכן הבנתי שבקושי יש כאלה ידניות בשוק, זה נכון?

מה ההבדל בין האמביטיון לאמביניט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש גם שנתון חדש וגם רכב ספורטיבי קומפקטי ומעלה, אתה צריך להתפשר על משהו.

לדעתי ה-VR6 זה פיתרון די מתאים. כתבו שהשילדה שלה גרועה וכו'.....אני לא חושב כך, המכונית הזאת יכולה לספק בדיוק מה שאתם מחפשים. יש יחסית די הרבה מכוניות כאלו על הכביש ואם תחפש כמו שצריך יכול להיות שתמצא מכונית שמורה עם מעט ידיים.

פיתרון נוסף זה פיז'ו 306XSI/S16 משנתון החדש ביותר שתמצא (XSI עד 98 כמדומני).

מהתחושה שלי נראה לי שאתה לא מחפשים דווקא רכב עם התנהגות משובחת וכו' אלא רכב חזק יותר מהמשפחתיות הממוצעות שלא מוגדר דווקא כספורטיבי. פה נכנסות למשוואה משפחתיות וקומפקטיות עם מנוע חזק יותר כמו 306ST או אלפא 146TI (קשה למצוא) ועוד על מיני שאני לא זוכר עכשיו.

בקשר לאיביזה. כל האיביזות הספורטיביות לאורך השנים הן במבנה 3/2 דלתות, אין איביזה ספורטיבית עם 5 דלתות (רק אם זה קומבינה של הרשות).

כפי שאמרתי בהתחלה, הדרישות שלך בתקציב הזה מגבילות אתכם, או שתגדילו או התקציב או שתוותרו על חלק מהדרישות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ידני ספורטיבי בלה בלה בלה ... בא עם 3 דלתות מה לעשות ככה נראות מכוניות ספורטיביות (רובן) כך שאין לך הרבה מה לחשוב ד"א - בורה WTF??? :|

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאיביזה. כל האיביזות הספורטיביות לאורך השנים הן במבנה 3/2 דלתות, אין איביזה ספורטיבית עם 5 דלתות (רק אם זה קומבינה של הרשות).

.

לא נכון.

מה עם איביזה קופרה? שנת 98? איביזה ספורטיבית, שלפי מה שאני זוכר הייתה עושה בסביבות ה 8 שניות 0-100, טיפה טיפה מתחת. לא ספורטיבית? מאוד. כמה דלתות? 5.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש גם שנתון חדש וגם רכב ספורטיבי קומפקטי ומעלה, אתה צריך להתפשר על משהו.

לדעתי ה-VR6 זה פיתרון די מתאים. כתבו שהשילדה שלה גרועה וכו'.....אני לא חושב כך, המכונית הזאת יכולה לספק בדיוק מה שאתם מחפשים. יש יחסית די הרבה מכוניות כאלו על הכביש ואם תחפש כמו שצריך יכול להיות שתמצא מכונית שמורה עם מעט ידיים.

פיתרון נוסף זה פיז'ו 306XSI/S16 משנתון החדש ביותר שתמצא (XSI עד 98 כמדומני).

מהתחושה שלי נראה לי שאתה לא מחפשים דווקא רכב עם התנהגות משובחת וכו' אלא רכב חזק יותר מהמשפחתיות הממוצעות שלא מוגדר דווקא כספורטיבי. פה נכנסות למשוואה משפחתיות וקומפקטיות עם מנוע חזק יותר כמו 306ST או אלפא 146TI (קשה למצוא) ועוד על מיני שאני לא זוכר עכשיו.

כפי שאמרתי בהתחלה, הדרישות שלך בתקציב הזה מגבילות אתכם, או שתגדילו או התקציב או שתוותרו על חלק מהדרישות.

אני בהחלט מוכן להתפשר.

למשל על הביצועים, לכן הכנסתי את הבורה למשל שאמנם זה לא אוטו ספורט אבל אני יכול להרשות במסגרת התקציב דגם 99, 2.0 ידני עם 115 כ"ס שזה לא אוטו חלש.

או על השנתון, ה A3 שנת 97, שהבעיה איתה זה שהבנתי שבקושי מסתובבות כאלה ידניות.

בקשר ל VR6 גם הזהירו אותי שהוא גומע דלק, אבל מכיון שאתה השני כבר שממליץ עליו אז אני אכניס אותו לרשימה שאני אבדוק בעיתונים אם יש הצעות טובות עם מעט ידיים עליו.

בקשר ל - 306, זו אולי אפשרות. ואתה צודק אנחנו נעים בין משפחתיות קומפקטיות - לקטנות.

בקשר לאיביזה, לא מצאתי במחירון את הקופרה ש TB דיבר עליה.

ובקשר לדניאל אני יודע שרוב הספורטיויות זה 3 דלתות, לכן לא כל כך קל למצוא את מבוקשי.

כרגע אני הכי נדלקתי על A3:

1. בגלל ה 150 סוסים.

2. כי אני מקווה וחושב שרוב האנשים שקונים אאודי, שומרים עליו ולכן זה שאני קונה מודל 97 זה אולי לא נורא.

אבל הבעיה היא שהבנתי שהסיכוי שאני אמצא כזאת ידנית היא נמוכה.

בכל אופן אני אשמח לשמוע עוד הצעות והערות/הארות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאיביזה, לא מצאתי במחירון את הקופרה ש TB דיבר עליה.

ובקשר לדניאל אני יודע שרוב הספורטיויות זה 3 דלתות, לכן לא כל כך קל למצוא את מבוקשי.

כרגע אני הכי נדלקתי על A3:

1. בגלל ה 150 סוסים.

2. כי אני מקווה וחושב שרוב האנשים שקונים אאודי, שומרים עליו ולכן זה שאני קונה מודל 97 זה אולי לא נורא.

אבל הבעיה היא שהבנתי שהסיכוי שאני אמצא כזאת ידנית היא נמוכה.

בכל אופן אני אשמח לשמוע עוד הצעות והערות/הארות.

http://www.ynetcenter.co.il/SearchOut.asp?Z=C&TZ=MhValue&search_nm=v&Page=1&sMnfAndModel=%F1%E9%E0%E8%7C%E0%E9%E1%E9%E6%E4%7CCUPRA+16V+GTI&nTySBxInd=0&nCarMhLI2CarMhTyCd=11%2C21&sMhLI2MhModelCd=14_38&nMhLI2MhMnfCd=14&nCarMhModelYr=1998&sCarMhLI2MhSubModelCd=14_38_2276&nCarMhLI2MhGearTyCd=3%2C4&nCarMhLIEnVolRnd=2000

הנה המחירון שלה....

היא לא בדיוק תתאים לאבא שלך, אבל תאמין לי, האוטו פשוט מדהים. היה אוטו לבן דוד שלי במשך שנתיים וחצי והאוטו מדהים. הרבה יותר טוב מהאיביזה של היום.

ולדעתי, האודי היא הבחירה המתאימה

נוח, יוקרתי, וחזק. חפש אותו, ואל תוותר. חבר שלי מהשכבה קנה אחת לפני חודש (אוטומטי, אבל עדיין, אפשר למצוא גם ידני.).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

לא נכון.

מה עם איביזה קופרה? שנת 98? איביזה ספורטיבית, שלפי מה שאני זוכר הייתה עושה בסביבות ה 8 שניות 0-100, טיפה טיפה מתחת. לא ספורטיבית? מאוד. כמה דלתות? 5.

אני מצטער שאני מגיב פעמיים על אותו הדבר, זה פשוט צורם לי בעניים. אין כזה דבר איביזה קופרה 5 דלתות!!!!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער שאני מגיב פעמיים על אותו הדבר, זה פשוט צורם לי בעניים. אין כזה דבר איביזה קופרה 5 דלתות!!!!

נכון, אבל יש פולו GTI עם 5 דלתות . ראיתי אחת במו עיני בראשון ביום שישי . ואפילו היא היתה נהוגה בידי בחורה . קחו גם אופציה כזו בחשבון .

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל יש פולו GTI עם 5 דלתות . ראיתי אחת במו עיני בראשון ביום שישי . ואפילו היא היתה נהוגה בידי בחורה . קחו גם אופציה כזו בחשבון .

טל.

ממש אמנות הציטוט. טל, אני לא ממש מבין למה אתה מצטט את מה שכתבתי כשאתה מדבר על פולו GTI 5 דלתות. באף מקום אני לא אמרתי שאין פולו GTI 5 דלתות כי יש ואפילו ראיתי אחת.

אז בבקשה, להבא תצטט דברים שקשורים למה שאתה טוען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעלץ לוותר על הגיר ידני!

רכב ספורטיבי, כסאות חשמליים, גג חשמלי, הכול חשמלי בו בקיצור.

חוץ מיזה הוא רכב נוח לנסיעה (שוטה 1\9 דלק 95 או 99) שנת 97-98.

וזהו זה מה שאני ממליץ לך יש לי אחד כזה בבית והוא לא למכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעלץ לוותר על הגיר ידני!

רכב ספורטיבי, כסאות חשמליים, גג חשמלי, הכול חשמלי בו בקיצור.

חוץ מיזה הוא רכב נוח לנסיעה (שוטה 1\9 דלק 95 או 99) שנת 97-98.

וזהו זה מה שאני ממליץ לך יש לי אחד כזה בבית והוא לא למכירה!

נא לא לענות שטויות. מה ספורטיבי בקווליר קבריולט??

מה הקשר בין נוחות הנסיעה לתצרוכת הדלק?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...