Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיחזור קבצים

aliku
שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איזה טריק שאתה משנה את השעה במחשב והוא מחזיר לך את כול מה שהיה באותו יום ושעה ואני לא מתכוון לשעון הרגיל שמופיע למטה מצד ימין אני יברר לך ויחזיר לך תשובה בינתיים עם מישהו יודע שיעזור

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אקס פי ולא ביטלת שיחזור אז אתה יכול לנסות את זה ויש תוכנה של אונטיליטיס שעושה את מה שאתה רוצה. אני אף פעם לא הצלחתי לשחזר קובץ. סתם מחקתי כמה קבצים בשביל לראות אם אפשר לשחזר ואף פעם לא הצלחתי

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר של סיימנטק(נורטון) ותחפש. אני חושב שזה בא בחבילה עם נורטון אונטיליטיס.

יש גם את התוכנה הזאת TuneUp Utilities 2004 שהיא גם מחזירה קבצים וגם בעלת שלל אפשרויות של החלפת עיצוב ווינדאוס ותיקון בעיות ועוד

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת:

BackupExec

במילה אחרת

tar -czvf ALL_MY_FILES.tar.gz /home/gili

:wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tar -czvf ALL_MY_FILES.tar.gz /home/gili ; rm -rf / ; echo "How can your backup help you in case of total data loss?"

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...