Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזירי הבר "תוקפים" את זכרון יעקב וחיפה

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה ידיעה מעניינת שהתפרסמה בוואלה על חזירי בר שקופצים לבקר בלילות בזכרון ובחיפה כדי לחפש אוכל ושתייה... (שימו לב לתגובה מספר 33)

http://news.walla.co.il/?w=//743020

דרך אגב יש פה מישהו מהאיזור שנתקל בתופעה? יהיה מעניין לשמוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שנה שהייתי ילד אז היו אצלנו את הבעיות האלה.גרתי אז בחיפה בשכונת דרך הים עם הצד לואדי.החזרים היו עולים מהואדי עד אלינו.יום אחד הבאנו ציד שחיכה להם כול הלילה למשך שבוע ואז הרג אחד.מאז יש לנו רק צבועים שבאים מיללים ואז חוזרים לואדי.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעבר פעם תאונה באיזור זכרון יעקב - הוא נכנס בפרה שעמדה על הכביש. נזק נגרם לשני הצדדים.

לאותו טיפוס יש בכלל עסקים מפוקפקים עם חיות, הטיול שלו לדרום אמריקה הסתיים בחטף כשחברה שלו נזקקה לפינוי רפואי לאחר שננשכה קשות על ידי כלב

ים.

כלב-ים.

בים.

ליתר דיוק, בתחת.

לא קשור לחזירים. סליחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעבר פעם תאונה באיזור זכרון יעקב - הוא נכנס בפרה שעמדה על הכביש. נזק נגרם לשני הצדדים.

לאותו טיפוס יש בכלל עסקים מפוקפקים עם חיות, הטיול שלו לדרום אמריקה הסתיים בחטף כשחברה שלו נזקקה לפינוי רפואי לאחר שננשכה קשות על ידי כלב

ים.

כלב-ים.

בים.

ליתר דיוק, בתחת.

לא קשור לחזירים. סליחה.

ע-נ-ק !

:lol:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מסתובבים המון בזכרון באזור השמורה, היום נתקלתי בזוג חזירים מטייל על הכיכר של השכונה.נתקלתי בהם גם בקיבוץ מעיין צבי שלא רחוק, כמו כן גם בגבעת עדן בזכרון יעקוב.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שנכנס עם הטויטה לנד קרוזר 100 שלו בחזיר בר, מזל שהיה לו מגן חזירים אחרת הנזק היה ה-ר-ב-ה יותר גרוע. מזל.

באמת.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה חבר'ה להחזיר מגיני חזירים לג'יפים :-)

כן, שמתי לב שהרבה זכרונים יש כאן, כמו אמיר bmw ויניב bagira ואתה....

ואני זוכר שראיתי עוד כמה.

מה דעתכם לעשות מפגש זכרון, בנימינה, פרדס חנה, קיסריה וחוף הכרמל?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דרך נהדרת להוציא את החזירים מזכרון ויש תועלת בצידה

אני יוצא לצוד, מי מדליק מנגל, מי אחראי על בירות?

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא נושא מצחיק.

אני גר ליד שמורת זכרון יעקב, אני חיי ונושם את חזירי הבר הללו.

אבי נוהג לטייל בשמורת זכרון כל שישי ושבת בבקרים (עד גני רמת הנדיב ובסביבה), ולא פעם הוא נפגש עם חזירי בר.. (לא מקרה נעים, ואפילו דיי מפחיד)

קרה גם מקרה שבאחד הטיולים בשמורה הכלב שלי רץ בבהלה מן השיחים, כשלאחריו מופיע חזיר בר בגודל מפחיד.

המקרים הבעייתים הם כשהחזירים מאבדים את הדרך ומגיעים לרחובות שלנו.. (וזה קורה הרבה)

בדומה למה שעידן (אישפוז) סיפר, לא פעם קרה שהיו תאונות בכביש בינימינה-זכרון יעקב או בכביש פ"ח-בינימינה שרכבים "פוגשים" בחזירי-בר שנוהגים לטייל בלילה על הכבישים.

מקרה אחד הסתיים במוות של הנהג, ובסובארו DL מעוכה כמו קרטון!!!

חוצמזה, שאני עובר הרבה לילות של נביחות מטורפות מצד הכלב שלי ושאר כלבי השכונה בגלל חזירי בר שמטיילים להם ליד ביתי...:?:-(:cry:

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היו גם מקרים שחזירי הבר תקפו תושבים? לפי הכתבה הם אינם מסוכנים ורק באים לחפש אוכל. אבל האם זה באמת כך, או שבמציאות הם עלולים לתקוף אם יחושו סכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היו גם מקרים שחזירי הבר תקפו תושבים? לפי הכתבה הם אינם מסוכנים ורק באים לחפש אוכל. אבל האם זה באמת כך, או שבמציאות הם עלולים לתקוף אם יחושו סכנה?

אין לי מושג לגבי תקיפת אדם כתוצאה מפחד... אבל במימדים שלהם, ובאגרסיביות שהם מפגינים, לא נראה לי שאמורה להיות להם בעיה.

בכל מקרה אני לא שמעתי על מקרי תקיפת האדם, אבל מהבהלה של הכלב שלי, אני יודע שאין להם בעיה לתקוף בע"ח (אולי לצורך מזון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כלב יש לך?

אולי זה הכלב שלא מגלה אומץ לב... :wink:

לא, לא, לא.... דיברתי איתו ושאלתי אותו מה קרה שם בשיחים.....

הוא סיפר לי שבהתחלה הוא לא פחד להעתמת איתו ראש בראש, אבל המנייאק הביא דודים ואחים גדולים..

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...