Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות בנושא "צריבות" דיסקים

magic
שימו לב! השרשור הזה בן 7739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שחלק מהשאלות אןלי נשאלו....,אך אבקש עזרתכם,ובכן

1:מהי תוכנת הצריבה הידידותית והאמינה ביותר?

2:אחרי שהבנו ששירי mp3 באיכות 192 ומעלה ישמעו בצורה איכותית כמעט כמו של דיסק,הרי מה לגבי wma במידה ואני מוריד מספר שירים מדיסק מקורי האם להמיר אותם בפורמט wma או mp3 ? יצויין שהרדיו דיסק שלי מפענח את שני הפורמטים, האם יש חשיבות שמהירות ההמרה למחשב ואח"כ לדיסק תהיה במהירות איטית,או שמכיוון שמדובר בdata אין הבדל?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל אחי. יש לי חבר דיגי.. ויש לי חבר עם אולפן וידאו

הקיצור אנשים שעובדים עם סאונד ברמות גבוהות

כבר כמה וכמה פעמים נתתי להם לשמוע שירים זהים על דיסקים שונים

או גירסא עם איכות ירודה וגירסא מאיכות מלאה מדיסק אורגינל...

ולצערי לא הצליחו להבדיל ..... אם אנשים שחלק מהמקצוע שלהם לעבוד עם סאונד ברמות גבוהות לא יכולים להבדיל במבחן עיוור .. אז זה באמת רלוונטי בשבילך ההבדל הדק הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך WIN XP

יש תוכנה מובנית שהיא מאוד מומלצת

חיים

אמנם היא קלה אבל מאוד מאוד פרימטיבית.

אבל אפשר לעבוד איתה.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-xp - אתם מתכוונים ל-windows media player?

לא... כנס ל

my computer

תלחץ כפתור ימני על הצורב שלך ואז properties

אחר כך תבחר בלשונית recordings

ואני הייתי ממליץ לך להוריד נרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...