Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא ראיתם זוועות עד שלא ראיתם את האתר הזה

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי שגוף ההודעה יעסוק במשהו באמת זוועתי, כמו OGRISH ולא סוזוקי בלנו.

נ.ב.- במחשבה שניה העדפתי למחוק את הקישור ל OGRISH. מזעזע, לא ממליץ לראות!

(עכשיו בטח כולם יתחילו לחפש את כתובת האתר דרך גוגל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני לא נוהג על מזארטי וגם אתה לא,אז למה אתה אומר זוועות? אפשר לחשוב

ה405 שלך היא יצירת פאר מוטאורית.

אני מעדיף את ה"יצירת פאר מוטורית" הצרפתית שלי מאיזה צפרדע יפנית שבמהירות של מעל 90 קמ"ש מרגישה כמו סירת דייג בצונאמי,שלא לדבר על תאונה.

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושג צפרדע לא מתייחס ליפנית בשום אופן אולי לצרפתי שלך.

ואני מעדיף את היפנית שלי על צרפתיה בת 13 שמתפרקת ומבלה במוסך יותר מאשר בכביש

המוסך זה הבית השני שלך.

(אני לא מדבר על הצרפתיות הספורטיביות.זה מקרה בפני עצמו :) )

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך זה לא הבית השני שלי...

רוצה קצת פירוט של מה דרש תיקון ברכב בשנה וחצי שיש לי אותו?

שיפוץ קרבורטור,והחלפת אלטרנטור...

2 אלו,וטיפולים שוטפים...

חוץ מזה,כלום,נאדה...

חוץ מזה שזה הופך לריב אישי,וזאת לא הכוונה של השרשור,אז בוא נירד אחד על השני בלב ולא נשתף את שאר הפורום.

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי! מה אתה מנסה לעבוד עלינו? רואים שזה פוטושופ...

דני.

זה לא פוטושופ! זה GIMP!!!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיש לו הרבה כסף,לא ייסע בדייהו ולא בעונדה.

יסע על משהו איכותי אמיתי שצועק:סתכלו עליי.

יום טוב

לירון

שמע, לא כ"כ מסכים איתך (בנוגע להונדה).

דייהו רייסר זה עולם אחר לגמרי, ערס שקנה דייהו רייסר ושם לה ספויילר מהיר ועצבני חחח פחחח אגזוז לחץ טורבו נוס בוא ללחוץ אחי יש מצב לרייס (לוקח אויר) טאסות מסתובבות שמתי גם ריגר טיוניניג בשמשה ומדבקה של כאוס על המכסה דלק ואני מוכן לצאת לנס הרים מצבו חמור ביותר

אבל הונדה סיווק קופה משנות ה90? רכב חמוד לכל הדעות.

זה שהוא מגיע לידיים הלא נכונות ויש לו תדמית רעה - זה כבר סיפור אחר. ושרק תדע לך שאחזקה של הונדה סיוויק היא לא כזו זולה, תשאל בנאדם שמחזיק הונדה כזו, ואני מדבר איתך על בנאדם רציני ולא סתם ערס מהצ'כונה, שקורע ת'תחת וקונה את הסיביק הראשונה שהוא מוצא. תשאל אותו כמה כסף הוא זורק על ביטוח, מיגונים, ויישור קו אחרי יד קודמת (נדיר מאוד למצוא רכב שלא עבר התעללות. במיוחד לגרסאות ההאצ'בק והקופה)

מה שכן, לתקופתו הסיוויק הייתה רכב משוכלל מאוד, ובעיקר חזק.

הוא עמד על סביבות ה120+ כ"ס, (ואני מדבר על תחילת שנות ה90), היה לו נ"מ, ח"ח ה"כ וכיו"ב, שזה אבזור שבתחילת שנות ה90 נחשב (עדיין) לאביזרי יוקרה ולא משהו סטנדרתי.

בנוסף, אם תסתכל תראה שהסיוויק הייתה בעל עיצוב יפה (חלופות בזמנו? סובארו אימפרזה, מיצובישי לאנסר ומאזדה 323) ויש לה בנוסף שוק אפטר-מרקט עצום. מה שלא מקשה לאבזר אותה בטוב טעם.

הבעיה שהונדה כנראה השתגעו, ובשנים האחרונות ההונדות שלהם נראות כמו פוחלץ מארץ הצפרדעים. קו העיצוב שלהם שונה לגמרי (ולטעמי - מכוער מאוד).

thecivic.jpg

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו מן- אתה בהחלט צודק.

מי שלוקח רכב כזה ומטפל,שומר,מסדר אותו הוא בהחלט רכב טוב.

אבל תסכים איתי שהרבה פוזה של רכב ספורט יש עליו ,אבל בראסמי אין לו התנהגות ספורט.

הרכב הזה נועד,( לדעתי כמובן) בעיקר לפוזה.

כי בינינו, רכב בעל שתי דלתות לא כזה נוח,הרבה יותר נוח הארבע דלתות,בעיקר שהן על אותה שלדה ובעלות אותו מנוע.

גם אני מסכים,רכב יפה לכל הדעות .

יום טוב

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה נועד,( לדעתי כמובן) בעיקר לפוזה.

כי בינינו, רכב בעל שתי דלתות לא כזה נוח,הרבה יותר נוח הארבע דלתות,בעיקר שהן על אותה שלדה ובעלות אותו מנוע.

גם לקולט אין הרבה במשותף עם "נהיגה ספורטיבית". אבל זה לא מונע מאנשים לחשוב ככה (ולאותו ערס עם קולט לבנה לראות את המספר האחורי שלי :lol: )

אנחנו לא חיים במדינה עם תרבות מוטורית, לכן כל הפוחלצים האלה (האצ'בק, קופה) שהם לא יותר מנגזרות 1600 סדאניות מתקבלים בתור רכבים ספורטיבים. דווקא לי אין בעיה עם זה, למעשה אני אפילו מחבב את זה. היתרון של הונדה על מתחרותיה הוא שהיא החזקה מסוגה (לזמנה) ולכן היא מתקבלת בתור wannbe רכב ספורטיבי, אבל למעשה השלדה שלא לא מיועדת להתמודד עם מצב כזה.

למעשה, אם אני לא טועה כמובן, ההונדות הישנות היו יותר בשרניות מאחיותהן הצעירות (כנ"ל גם בטויטה שלכם, שעומדת על 17 קג"מ מומנט, שזה מספר די מכובד שרק ירד עם השנים מבית היוצר האמין)

עוד דבר - אם אתה נוסע בקביעות עם רכב מלא - אז באמת2 דלתות לא נוח.

אבל לדוגמא כמוני, שנוסע את מרבית הנסיעות לבד או עם מקסימום עוד נפש אחת, ל-2 דל' יש יופי של שימוש.

:wink:

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי הוא בעיני המתבונן

לא יודע למה אבל אני נהנתי לנהוג על הבאלנו שלי.למרות שאין לה "שילדה מטורפת" אני אוהב אותה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא לבד לקטר (חניבעל לקטר ?), היא חמודה בתור משפחתומטית, וזהו, לא יותר, חמודה.

ד"א היא גם די בטוחה, נכנסתי איתה בעץ חזיתית במהירות של 60 קמ"ש, החלקתי, והיו איתי עוד 3 נוסעים ברכב, הם היו חגורים.

מלבד מכות יבשות, כלום, כולנו בריאים ושלמים. (תודה לאל.)

למען האמת, דווקא גירסת ה-3 דלתות חמודה, לא מדבר על שיפורים אלא על הרכב עצמו, היא נראת הרבה יותר טוב מהגירסת סדאן.

אם כבר בנושא של בלאנו עסקינן, האם קיים לדגם הזה דגם ספורטיבי שכמובן לא הגיע לארצנו ?

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן איתי קיים דגם ספורטיבי שלא הגיע לארץ

הדם הוא שלוש דלתות אצבאק עם מנוע 1800 16V(נראה לי).דווקא חמוד :)

(אתה יכול לקרוא לי גם איגור :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א היא גם די בטוחה, נכנסתי איתה בעץ חזיתית במהירות של 60 קמ"ש, החלקתי, והיו איתי עוד 3 נוסעים ברכב, הם היו חגורים.

מעניין איך זה מסתדר עם העובדה שהיא קיבלה כוכב וחצי במבחני הריסוק? :roll:

http://www.euroncap.com/content/safety_ratings/details.php?id1=2&id2=42

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלקיס, קיבלה כוכב וחצי, קיבלה חמישה כוכבים.

לא אכפת לי, אני יודע מה קרה ואיך ניצלתי, לא משנה מבחני ריסוק לא משנה כלום, רק תוצאות בשטח, ועובדה שאני יושב פה וכותב בפורום.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...