Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב בסגנון CX-5\ספורטג'\טוסון בתקציב של 75K~

lord1
שימו לב! השרשור הזה בן 200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב שלי 2013 מגיע ל 200K ואני חושב שזה זמן טוב למכור, למרות שהוא אמין (טויוטה) אני איתו 3 שנים ומחפש להשתדרג.

מחפש ג'יפון בסגנון CX-5 (שזה נראה לי מעל התקציב) או ספורטג'\טוסון, שנתון 2015 ומעלה

התקציב שלי הוא בערך 70-75K.

אשמח לדגשים - איזה רכב עדיף מבין השלושה? והאם ללכת רק על מנוע 2.0 בכל אחד מהם?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטאז הכי מרווחת אבל שותה דלק, טוסון שותה דלק גם. המאזדה עם צריכה נורמלית וכנראה הכי אמינה, גם הספורטאז אמינה מאוד מאוד והטוסון קצת פחות.
לדעתי על ספורטאז תוכל להוציא את הדיל הכי טוב (ק״מ, שנתון וכו׳)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי קונה את המאזדה רק כי ל2 חברים שלי היה אותה האחד 8 שנים והשני 5 ללא שום תקלות. הבעיה היחידה שהפריעה לי שם זה הרעש בנסיעה, הבנתי שבדגם החדש 2018+ תקנו את זה אבל זה כנראה לא יהיה בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי על הספורטאג' בגלל שהתאים לי יותר, היה לי יותר נוח ומרווח,

אך גם אם תמצא ספורטאג' 2.0 או cx5 במצב טוב זאת תהיה קניה טובה,

לגבי מחלו., אין משהו קריטי, אנסה לשלוח לך יותר מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, wildlands2019 כתב:

אני הלכתי על הספורטאג' בגלל שהתאים לי יותר, היה לי יותר נוח ומרווח,

אך גם אם תמצא ספורטאג' 2.0 או cx5 במצב טוב זאת תהיה קניה טובה,

לגבי מחלו., אין משהו קריטי, אנסה לשלוח לך יותר מאוחר.

סבבה אשמח תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא החזקתי בcx5 כך שלא מכיר את המחלות שם,

למרות שאני כן יכול להצביע על מחלה במנוע שקיימת בכל מנועי מאזדה האלה בשנתונים האלה, וזה מותחן רצועות, ששובק חיים כל תקופה ועלותו לא זולה, קרה לי במאזדה 3 שהיתה לי, עלה 1400.

לגבי הספורטאג': 

1. פנסים לא עוברים טסט, במידה וזה קורה מחליפים בחברה בחינם, אך יש רשימת המתנה מטורפת, אני ברשימה וממתין כבר חודשיים, ובגלל המלחמה הכל תקוע.

2. דשבורד נסדק, בינתיים לי לא קרה, אך לא ממתין שזה יקרה לכן קניתי שטיח לדשבורד, שלדעתי עושה את העבודה ונראה סבבה, לא יקר, אפילו יש לי אחד ספיר.

3. רמקול התראות חירום ואיתותים, הרמקול שובק חיים בפתאומיות, יש מלא סרטונים ביוטיוב, החלפה קלה, ועלות מאליקספרס משתנה מעת לעת, אך נע בין 60 - 80 ש"ח, קרה לי כבר.

4. כפתור בגאג' אחורי נסדק, החלפה פשוטה ועלות של כ 50 ש"ח בערך, גם קרה לי.

לזכות:

מאוד מרוצה למהרכב אחרי שנתיים של אחזקה,

פרקטי, בטיחותי, אמין, נוח, מרווח, איכות הרכבה, ונסיעה לא רעה, לא חסר לו כח (לא טיל מטורבת, אך לא חסר כח בשום מצב, כמובן מנוע 2.0, ה1.6 מת וחסר הרבה כח.

לחובה:

צריכת דלק כמו 1.6 משפחתומטית משנות האלפיים, בהשווה לרכבים אחרים לא חסכוני, אך בסה"כ לא כזה נורא, בטח לעומת היתרונות הרבים האחרים שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי במגוון רכבי מזדה מזה כמעט 20 שנה, ממליץ בחום על ה CX5 - יש לי דור ראשון 2016.
הרכב עם 110,000 ק"מ. התקלות היחידות שהיו לי עד כה - בעיית התנעה בשל העלוקה של הקודנית - נותקה ותקין. בסביבות 100,000 משולשים שהתותבים שלהם התייבשו - הוחלפו. והמותחן המדובר - שובק בכל דגמי הסקייאקטיב - גם ב CX30 שלי בת השנתיים. איך יודעים? יש עליו סימני נזילה/אבק שהתייבש. ב CX5 זה קרה ב 105,000. עלות כולל החלפת 2 רצועות (אביזרים ומשאבת מים) כ 1,200. כל היתר - תקין. רכב אמין, ממליץ בחום. אה כן - ביטוח יקר, גניב, ועושה משולב 11.5 קמ"ל. אם הייתי צריך לקנות שוב - הייתי קונה אותו הדבר בחפץ לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, wildlands2019 כתב:

למרות שאני כן יכול להצביע על מחלה במנוע שקיימת בכל מנועי מאזדה האלה בשנתונים האלה, וזה מותחן רצועות, ששובק חיים כל תקופה ועלותו לא זולה, קרה לי במאזדה 3 שהיתה לי, עלה 1400.

לגבי הספורטאג': 

1. פנסים לא עוברים טסט, במידה וזה קורה מחליפים בחברה בחינם, אך יש רשימת המתנה מטורפת, אני ברשימה וממתין כבר חודשיים, ובגלל המלחמה הכל תקוע.

2. דשבורד נסדק, בינתיים לי לא קרה, אך לא ממתין שזה יקרה לכן קניתי שטיח לדשבורד, שלדעתי עושה את העבודה ונראה סבבה, לא יקר, אפילו יש לי אחד ספיר.

3. רמקול התראות חירום ואיתותים, הרמקול שובק חיים בפתאומיות, יש מלא סרטונים ביוטיוב, החלפה קלה, ועלות מאליקספרס משתנה מעת לעת, אך נע בין 60 - 80 ש"ח, קרה לי כבר.

לזכות:

פרקטי, בטיחותי, אמין, נוח, מרווח, איכות הרכבה, ונסיעה לא רעה, לא חסר לו כח (לא טיל מטורבת, אך לא חסר כח בשום מצב, כמובן מנוע 2.0, ה1.6 מת וחסר הרבה כח.

לחובה:

צריכת דלק כמו 1.6 משפחתומטית משנות האלפיים, בהשווה לרכבים אחרים לא חסכוני, אך בסה"כ לא כזה נורא, בטח לעומת היתרונות הרבים האחרים שיש.

תודה רבה!

לפני 14 שעות, BassDriver כתב:

מנסיון אישי במגוון רכבי מזדה מזה כמעט 20 שנה, ממליץ בחום על ה CX5 - יש לי דור ראשון 2016.
הרכב עם 110,000 ק"מ. התקלות היחידות שהיו לי עד כה - בעיית התנעה בשל העלוקה של הקודנית - נותקה ותקין. בסביבות 100,000 משולשים שהתותבים שלהם התייבשו - הוחלפו. והמותחן המדובר - שובק בכל דגמי הסקייאקטיב - גם ב CX30 שלי בת השנתיים. איך יודעים? יש עליו סימני נזילה/אבק שהתייבש. ב CX5 זה קרה ב 105,000. עלות כולל החלפת 2 רצועות (אביזרים ומשאבת מים) כ 1,200. כל היתר - תקין. רכב אמין, ממליץ בחום. אה כן - ביטוח יקר, גניב, ועושה משולב 11.5 קמ"ל. אם הייתי צריך לקנות שוב - הייתי קונה אותו הדבר בחפץ לב.

תודה לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, wildlands2019 כתב:

. דשבורד נסדק, בינתיים לי לא קרה, אך לא ממתין שזה יקרה לכן קניתי שטיח לדשבורד, שלדעתי עושה את העבודה ונראה סבבה, לא יקר, אפילו יש לי אחד ספיר.

בהקשר הזה כדאי לקרוא את הכתבה:

https://thecar.co.il/רוצח-שקט-ברכב-שלך-שלוש-טעויות-של-נהגים/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי, 

אך מצד שני יש כאלה שטוענים שזה לא צפריע,

אפילו ראיתי תמונה של רכב כזה אחרי תאונה שהכרית אוויר העיפה את השטיח למעלה שהוא גם די קל והגינה על הנוסע בצורה תקינה.

אל מסכים לחלוטין שעדיף לא לשחק בהקשר לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, BassDriver כתב:

בתאריך 10.11.2023 בשעה 16:32, wildlands2019 כתב:

לגבי הספורטאג': 

לזכות:

לחובה:

הקטע עם המותחן נכון גם לדגם החדש 2019+ עם הבקרת שיוט וכל זה? אני מתעניין בו, תוהה אם להתחיל להסתכל מתחת למכסה המנוי בעת רכישה על המותחן ספציפית .. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...