Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גומיות למוט מייצב לרכב בן 3 - בלאי סביר? האם זימברו אותי במחיר? (ברור)

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אז היום היה לי טיפול שלישי לרכב פלוס טסט. 

הטיפול עצמו על פניו היה אמור להיות בחינם עקב פיצוי שהגיע לי לאחר פשלה במסירת הרכב.

בכל אופן בזמן הטיפול מקבל טלפון מהמוסכניק שאומר שיש חופש בגומיות של המוט המייצב, זה לא דחוף אבל אפשר/כדאי להחליף לבחירתי.

אני בתור פדנט עם הרכב אישרתי אבל בו זמנית הופתעתי לרעה מהסיטואציה - רכב בן 3 וכבר יש לו בלאי שכזה? 

בקבוצה של הברז שאלתי על כך ומסתבר שאני לא היחיד שהיה צריך להחליף בשלב מוקדם יחסית על פניו, כולל רכבים חדשים יותר משלי.

מנהל המוסך התעקש שזה בלאי סביר והגיוני לשלב כזה וזה קיים בהרבה רכבים ממותגים שונים שמטפל בהם, לא רק בברז.

ומה המחיר אתם שואלים? ראו תמונה מצורפת. ככה מטיפול חינם יצאתי עם נזק של מעל אלפייה, אומנם 300 ש״ח פלוס מע״מ מתוכו זה קטע שלי שהבאתי שמן גיר להחלפה באופן יזום והמסיר פיח שלהם (סובארו בספר רכב ממליצים על זה אז זרמתי איתם) ועדיין, כיף.

image.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, FROGIE כתב:

לגבי המחיר,  מורשה יבואן? הכל יכול להיות :P 

מה שהוא אמר.
מחיר החלקים נראה לי גבוה, העבודה לא. דווקא היא מסובכת יותר לעומת החלפת מוטות קישור למשל:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, FROGIE כתב:

לגבי הבלאי, כמה נסעת?

לגבי המחיר,  מורשה יבואן? הכל יכול להיות :P 

34,000 קילומטר, בקבוצה גם רכב שנתון 21 (שזאת השנה האחרונה שבה הוא שווק) גם היה צריך להחליף גומיות.

כנראה הן באיכות ירודה כי לא נשמע לי סביר שכבר יש בלאי כזה מהר. 

נדב, מחיר החלק הוא הכי גניבה שיש. בטח עולות לא יותר מ 50 שקל וזה בהגזמה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Doron_Z כתב:

נדב, מחיר החלק הוא הכי גניבה שיש. בטח עולות לא יותר מ 50 שקל וזה בהגזמה. 

בוא ותראה איך לובינסקי מתמחרים חלקים, זו בדיחה ממש גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...