Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגווירס או סונקס מה איכותי יותר לטיפוח פנים הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים , אשמח לעזרה איזה חברה עדיפה יותר במוצרים שלה ובאיכות  לניקוי ושימור מושבי עור ברכב .

ההתלבטות בין מגווירס או סונקס מה יותר טוב ?

ואם יש המלצות לחברה נוספת אשמח לשמוע ,

הכוון הוא ניקוי ושימור פנים הרכב ,

חלקי פלסטיק,עור, וכל מה שמסביב .

דגש שלא יהיה מבריק ושמנוני .

מה הכי מקצועי ומומלץ !?

תודה מראש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני הם די קרובים.

אני עובד כרגע בעיקר עם סונקס.כולל שמפו, ג׳נטים וניקוי פנים. עד כה התוצאות טובות.

ניסיתי גם אחרים וזה די דומה. השאלה היא עד כמה המושב מלוכלך. כי בשלב הראשון דרוש ניקוי יסודי ואחר כך שמירה על רמת נקיון סבירה מבלי לחכות יותר מידי.

יש לי רכב עם מושבים  כהים ואחד עם מושבים בהירים. הליכלוך נראה יותר על הריפוד הבהיר ולכן אני מנקה בתדירות גבוהה יותר. 

הבעיה העיקרית היא העברת צבע מבגדים בגלל הזעה. ולכן חייבים לנקות מהר , בעיקר אם הרכב חונה בשמש בעיקר.

ולדוברי הרומנית שביננו :

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב להיות רק סונקס או מגווירס. אגב, מבין שתי החברות, אם הייתי צריך להיצמד לאחת מהן, דווקא הייתי נצמד למגווירס, לתחושתי יש רמה אחידה יותר במוצרים שלהם לאורך כל הליין.

לגבי מושבי העור, חשוב לנקות אותם היטב, ואת זה אפשר לעשות בקלות עם PolStar של Koch Chemie, ואז כל חומר לטיפוח עור שאתה מוצא, בין אם של סונקס או מגווירס. אפשר גם את Leather Star של Koch Chemie גם כן.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, zaf כתב:

מנסיוני הם די קרובים.

אני עובד כרגע בעיקר עם סונקס.כולל שמפו, ג׳נטים וניקוי פנים. עד כה התוצאות טובות.

ניסיתי גם אחרים וזה די דומה. השאלה היא עד כמה המושב מלוכלך. כי בשלב הראשון דרוש ניקוי יסודי ואחר כך שמירה על רמת נקיון סבירה מבלי לחכות יותר מידי.

יש לי רכב עם מושבים  כהים ואחד עם מושבים בהירים. הליכלוך נראה יותר על הריפוד הבהיר ולכן אני מנקה בתדירות גבוהה יותר. 

הבעיה העיקרית היא העברת צבע מבגדים בגלל הזעה. ולכן חייבים לנקות מהר , בעיקר אם הרכב חונה בשמש בעיקר.

ולדוברי הרומנית שביננו :

לגבי מצב המושבים שלי , הרכב בן שנה סהכ , מושבי עור בצבע שחור לא עברו לכלוך מיוחד.

פשוט אני מאוד לטפח ולשמור על הרכב לכן חשוב לי להשתמש במוצרים הטובים ביותר שיש היום בשוק .

וגפ חשוב שלא יהיה שמנוני או מבריק , שישאר שחור מט

לפני 3 שעות, imprezadude כתב:

לא חייב להיות רק סונקס או מגווירס. אגב, מבין שתי החברות, אם הייתי צריך להיצמד לאחת מהן, דווקא הייתי נצמד למגווירס, לתחושתי יש רמה אחידה יותר במוצרים שלהם לאורך כל הליין.

לגבי מושבי העור, חשוב לנקות אותם היטב, ואת זה אפשר לעשות בקלות עם PolStar של Koch Chemie, ואז כל חומר לטיפוח עור שאתה מוצא, בין אם של סונקס או מגווירס. אפשר גם את Leather Star של Koch Chemie גם כן.

בזה אתה צודק לא חייב רק סונקס או מגווירס, אם יש רעיון לחברה טובה נוספת אשמח לשמוע .

מצב המושבים שלי הוא טוב , הרכב דיי חדש בן שנה סהכ , מושבי עור בצבע שחור .

חשוב לי לשמר אותם , סתם נתפסתי על שתי החברות האלה אולי בגלל שהם הכי מיוחצנות ברשת ומוכרות יותר. למרות שממש לא נעול עליהם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Pol Star הוא גם חומר ניקוי טוב לכל הפנים באופן כללי, יחד עם זה שהוא מנקה עור, ואני אוהב לעבוד איתו. זה וLeather Star שאמנם אין לי ניסיון איתו, לדעתי יהיו שילוב טוב, מהיכרותי את המוצרים של החברה.

שניהם יחד עם מברשת טובה ורכה זה כל מה שצריך לדעתי. ממליץ להוסיף גם איזה חומר להגנה על הפלסטיקה ברכב כמו זה של 303 או Natural/Supreme Shine של מגווירס שניתן למצוא בכל מקום כמעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...