Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נוסעות בכבישי הארץ משאיות במשקל כולל מעל 100 טון?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהייתי עובד כסטודנט בנביעות, הייתי מעמיס קבוע על הפול טריילר (רכב מחובר)  משקל מלא שהיה מגיע ל 64 טון כולל, שאז היה המקסימום המורשה. זה לרכב דאבל-דאבל (4 סרנים) ועגלה דאבל (3 סרנים). מאז הומצאו לא מעט יצורים חדשים כמו ראש גורר סמי טריילר (גורר תומך) עם עגלה בעלת 5 סרנים, ועוד. ככל שיש יותר סרנים וגלגלים, המשקל המורשה גדול יותר.

למוביל צבאי שעמוס כלי מסויים עם זיווד מלא ששוקל כ 80 טון, בקלות המשקל הכולל יכול לעבור את ה 100 טון,מאחר ומשקל המוביל והעגלה לבד יכול להגיע ל30 טון ומעלה, תלוי בדגם. בסיטוטציות מסויימות בעיתות מלחמה מעמיסים כלים מזוודים במלואם (כולל תחמושת ומקלעים), ואף ראיתי בזמן מלחמה מוביל עמוס טנק שהסיע עליו חייל בעמדת מקלע לכמה מאות מטרים (אסור בתכלית האיסור),זה לפחות עוד 75 קילו...(;-

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ST12345 כתב:

ואף ראיתי בזמן מלחמה מוביל עמוס טנק שהסיע עליו חייל בעמדת מקלע לכמה מאות מטרים (אסור בתכלית האיסור),זה לפחות עוד 75 קילו...(;-

אז אם הוא יגיע ככה למתחם האוניברסיטה החייל יצטרך לרדת כדי שהמוביל יורשה להיכנס שם

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות סגרו הרמטית בלילות כבישים במרכז ובדרום כי הובילו שנאי ענקי של חברת חשמל על משאית בליווי ניידות משטרה, למטען כפי שפורסם משקל של מאות טונות.

מניח שזה אפשרי להוביל מעל 100 טון כמו במקרה הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי TZR84

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

תהיתי אם לפתוח שרשור חדש, אבל נראה לי אין טעם.

מי שחושב שאין משאיות של 100 טון, אז נתקלתי בפנינים הבאות ביוטיוב.

משאיות שנראות רגילות לגמרי, אבל הסינים מעמיסים עליהן 100 טון ויותר, ועוד נוסעים בשטח, ועוד בעליה.

כמה זמן מחזיקה הקונסטרוקציה - לא ברור, כנראה לא יותר משנה-שנתיים, למרות שהבנתי שהסינים בונים בכוונה משאיות עם שלדה מחוזקת, עם בלמים מקוררי מים, ובתצורות באורך מוזר, כנראה בדיוק למטרות כאלה. די בטוח שעושים לזה אוברול פעם בשנה לפחות.

או זורקים וקונים חדש כי made in China 😂

איך הנהגים מתמודדים עם זה - כנראה רק סינים יודעים. כנראה צריך שיהיו אינסטינקטים של נמר, מהירות תגובה של ברוס לי על אמפטמין ואומץ של מפקד סיירת מטכ"ל כדי לנהוג בדבר כזה.

איך הכבישים מחזיקים את המפלצות האלה - לא ידוע. כנראה שסינים למדו לבנות כבישים טוב, או שזה לא יוצא לכביש.

ואם סינים עושים את זה, אני בטוח שגם בישראל יש נהגים "מחוננים" למיניהם שמעמיסים על המשאיות שלהם פי 1.5 ויותר מהמותר.

מצד שני, לא נראה לי שתמרור זה מה שיעזור אותם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשקל הכולל של מוביל טנקים עמוס? צריך להיות קצת מעבר ל-100 טון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הייתי סדרן של נהגי סמי. הגג שאתה מגיע אליו זה 40 טון ויש מכולות חריגות שהמשקל הכולל יכול להגיע לגג 50 וגם זה מסוכן . הבלימות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהטנק על ציודו שוקל 60-80 טון, ותוסיף עוד 20 טון של העגלה (זה מה שמפורסם לגבי העגלה האמריקאית M1000) ומשהו דומה של הגורר אתה מגיע לסדר גודל של 100 טון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרידנזון יש סמיטריילר למשקלים עצומים (המשאית השמאלית בתמונה) שכבר סחבה פריטים מעל 150 טון.

מאחורי הקבינה אפשר לראות תוספת, ששם למיטב,ידיעתי יש מצננים למנוע בגלל המשקל העצום שהמשאית סוחבת.

kan.webp

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוסטרליה קיימות רכבות כביש.

סוחבים 4/3 נגררים מאחורי הראש.

גם בשטח.

כנראה שהמשקל מפוזר על כמה מגררים יותר קל לגרור?. חלקן משאיות ממש ישנות.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mr.Hybrid כתב:

לא יותר פשוט להציב את התמרור בכניסה למתחם האוניברסיטה?  

חבל שהנהג ייכנס ואז יתבאס לעשות שם פרסה.

אני שוב חוזר על מה שהגבתי יש מנופי אבי שיכנס למשל כדי להקים עגורן צריח כדי ליבנות שם איזה מיבנה כמה קומות או להרים/להוריד מכשירים שיושבים על הגג אבל להיכנס לשטח התמרור אסור לו אני לא יודע מה יש שם אולי חניון תת קרקעי שלא בנוי להחזיק אותו

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבות הכביש באוסטרליה ("road train",   משאית בגודל מלא שגוררת טריילר מלא שגור מצידו עוד טריילר מלא שגורר עוד טריילר מלא  מגיעות ל-200 טון). זה מחזה נפוץ למדי שם בכבישים הבין-עירוניים העיקריים -- כולל אלה ללא אספלט; בד״כ הם לא מורשים לנוע בתוך ערים גדולות.
כשאתה מגיע אל מאחורי כזה, הנהג מסמן לך אם אפשר לעקוף אותו. אין שום אפשרות לראות קדימה (האורך שלהם עד 54 מטר), אז פשוט צריך לסמוך עליו.
בטריטוריה הצפונית שם, למשך תקופה ארוכה לא היתה מגבלת מהירות כדי שאפשר יהיה לעקוף אותם.

Australian_road_train_headed_by_Volvo_NH15.jpg

עריכה אחרונה על ידי PinkDolphin
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...