Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאורה סולרית לגינה במרפסת

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשאול האם זה נדלק אוטומטית?

או שאני צריך ללחוץ כדי להפעיל את זה?

ואשמח להמלצות

אני מעדיף משהו עם אור עמום-צהוב יחסית ולא אור צהוב מסנוור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדלק עם רדת החשכה.

יש מגוון - אצלי יש צבעוני כזה   ויש עם אור צהוב 

image.png.890d3c1d18d47732dea62386007782f0.png       image.png.810fbb84895b9fd63cd232acd207af19.png

פועל כבר שנה שניה ! 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את זה:
https://www.amazon.com/dp/B082VZMHMR?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1
שזה יותר לקישוט.

ומתלבט אם להזמין את זה שזה יותר אווירה-תאורה

https://www.amazon.com/gp/product/B09NQYH3SR/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A3GK5BX1MU8T8A&th=1

לגבי תאורה ממשית כרגע יש על חשמל בחוץ, השאלה אם סולרי - אור חם - יכול לספק פתרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהזמנת מספיק אולי כדי לסמן שביל, במקום "פנסים סיניים".

היו לי פעם כמה מנורות סולריות מסוג דומה, הננעץ בקרקע, לא היו שוות את הפלסטיק של הנעץ. נתנו תאורה נקודתית - לא יותר מנצנץ צבאי של פעם ונשברו די מהר.

לי יש שתי גינות (קדמית ואחורית), בקדמית 4 נקודות חשמל ובאחורית שתיים. בתחילה התקנתי מנורות קיר שכל אחת מהן קיבלה 2 נורות CFL, ונתנו תאורה קלושה מאוד, מספיקה כדי לראות את השביל אבל לא יותר מזה. בהמשך החלפתי את הקדמיות למנורות לד יותר אלגנטיות של כמה עשרות ואט (אין לי החשבונית לפרטים) ומאחור התקנתי שני זרקורי לד. 

שים לב שעבור הספק נתון מנורה צהובה (2700-3000K) תיתן שטף אור משמעותית פחות ממנורה לבנה (6000K).

אם אתה רוצה תאורה אמיתית, שלאורה יהיה אפשר לשבת ולעשות משהו מעבר לשיחה לא תהיה לך ברירה אלא להעביר קו חשמל ולהתקין גוף(י) לד של כמה עשרות ואט לפחות, בהתאם לתנאי השטח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למשל עבור רקע, מעולה : (הוזמנה, כי איתי אצל השכן 😊)

image.png.8db98821115362ea316272e540e36d53.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדים של ואט אחד יהיו קלושים מאד. אם זה מה שאתה צריך לך על זה, אני אוהב תאורה שוטפת עד מציפה. לי יש במדרגות לדים של ואט אחד מעל הריצוף (כמו נורות סימון השורות בבתי קולנוע, אבל בלבן), זה מספיק כדי לא ליפול במדרגות, אבל לא יותר מכך (כמובן שיש גם תאורה ראויה על הקיר).

וכאמור, הנורות הננעצות האלה יהיו טובות, לכל היותר, כדי לסמן היכן הגבול של השביל. הפרסומים ברשת מראים כאילו זה מינימום זרקור חת"מ, מעשית זה פנס זעיר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.6.2022 בשעה 17:55, Michazzz כתב:

הלינק לא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק מציין כתובת שגויה - לא יודע למה

פנס.JPG

עריכה אחרונה על ידי Michazzz
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה יכול לעשות ניסוי. יצליח - טוב. יכשל - ספר לכולנו. אני לא מצפה לגדולות ונצורות, אבל אשמח לשמוע שאני טועה.

שים לב שהתאים הפוטווולטאיים אכן ייחשפו לשמש כדי לטעון את הסוללות.

עריכה: הדבר הזה אינו מתאים למטרה של פות"ש, הוא מופעל PIR, כלומר רק כאשר חיישן מזהה תנועה בקרבתו. אני מניח שהסוללות לא יאפשרו פעולה רציפה זמן משמעותי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתאורה שפועלת לאורך כל שעות החשיכה תטען מהשמש. זה טוב לתאורה זמנית. תאורה אמיתי לכל שעות הלילה תדרוש חשמל קבוע או מצבר גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 שקל לנעץ עם נורה ולוח סולארי קטן בשביל הטענה במקס סטוק. מצליח להחזיק לילה (אני חושב). יותר בשביל לסמן את השביל. כשירד הערב, אצלם את התאורה שיש. איכות לא הכי משהו משהו 

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...