Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם טסים לנופש בטורקיה?

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט אם לטוס עם חבר.

בעד: טיסה קצרה, שעות נוחות, מלון הכל כלול, מחירים מצחיקים.

נגד: מצב בטחוני, משטר חצי דיקטטורי גחמני.

מה אתם הייתם עושים?

נ.ב

מדובר באיזור אנטליה

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אסע, פשוט כי החוויות שלי בטורקיה היו מאוד לא נעימות.  היחס באתרי התיירות, ובמיוחד במלון בו לנתי באנטליה, גורמים לי לא לרצות לחזור, למרות שהנופים לא פחות ממדהימים. אולי באיזה שלב הנופים יתגברו על האנשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במלון היו בודקים בתיקים שלא הבאנו מים מינרליים מהמכולת הסמוכה - התירוץ היה בריאות, הסיבה, כמובן, הרצון למכור את המים במלון במחיר פי 30.

בחדר האוכל לא סופקו משקאות - כדי לאלץ את האורחים לשלם תמורתם אקסטרא. ביציאה היו בודקים שלא מוציאים דבר - היו מחרימים אפילו תפוחים נגוסים מהידיים של ילדים.

ובכל מקום התחושה היתה שרק מחפשים להוציא כסף ולתחמן עם שערי המרה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול האוכלוסיה הטורקית נעה בין לא אוהבת אותך מי יודע מה ועד שונאת אותך, היא אוהבת את הכסף שלך.

באנטליה (כמו כל עיר תיירותית שתלויה בכסף זר ותיירים) זה פחות על הצד ששונא אותך.

זה לא אומר שיצעקו לך יהודי מלוכלך ברחוב ויסלקו אותך מחנויות, אבל אפשר לשכוח מיחס חם.

השאלה אם זה מתאים לך או לא.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על הימים שלפני המשברים עם ארדואן. זה לא היה קשור לישראל, אלא רק לצד הכספי. פשוט היו מגעילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על היום, אילו היה אפשר לחזור בזמן ולנסוע לטורקיה של אז, היה סיפור אחר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נוסע לשם ולא לסיני. לא מאמין בהם יותר. יש מליון יעדים שאני נופש בשקט ובהרגשה שרוצים אותי

• אהבתי 8

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

במלון היו בודקים בתיקים שלא הבאנו מים מינרליים מהמכולת הסמוכה - התירוץ היה בריאות, הסיבה, כמובן, הרצון למכור את המים במלון במחיר פי 30.

בחדר האוכל לא סופקו משקאות - כדי לאלץ את האורחים לשלם תמורתם אקסטרא. ביציאה היו בודקים שלא מוציאים דבר - היו מחרימים אפילו תפוחים נגוסים מהידיים של ילדים.

ובכל מקום התחושה היתה שרק מחפשים להוציא כסף ולתחמן עם שערי המרה.

בפעם הבאה סע לאיסטנבול במקום לאנטליה.

אישית לא נוסע לשם אם לא חייב ולא לוקח קונקשנים שם 

הסיבה זה לא האזרחים שהם אחלה אלא משטר מטורף שעלול להתהפך כשאני שם ולהחליט להפוך אותי לשעיר לעזזל.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעבר האחרון שלי בנמה"ת באיסטנבול היה מיד אחרי ניסיון ההפיכה נגד ארדואן. השדה היה ככה ככה, אבל בינתיים הוחלף לחדש. מה שכן - באותה נסיעה טסתי 4 קטעים ב-TK, בשלושה מהם היה יחס מגעיל או שהמטוסים נראו סתם מוזנחים, וזה כלל מטוס חדש, בן פחות משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לא גנבו לך את הפאוץ' הפעם. ולא הייתי בטורקיה, אבל יכול להיות שיחס גם נגזר מסוג המלון ששהית בו? כי לא שמעתי משהו כזה עד היום.

אה לא הייתי טס בדיוק מהסיבות שנהג לילה פירט. 

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במלון מפואר למדי, לזכרוני הוגדר כ-5 כוכבים, והיה די חדש. אבל המדיניות שלהם גרמה לי לא לרצות לחזור.

גם החברה שארגנה טיולים לסביבה - ואכן אתרים מדהימים - התנהלה בצורה לא הגונה. למשל, היו לי שטרות של אירו, ניסונ להמיר לי אותם בערך של דולר, למרות ששער החליפין היה משהו כמו 1.15 דולר לאירו.

@Night Driverהייתמ גם באיסטנבול. בטיול הזה היו 2 דברים טובים - יציאה ראשונה מהארץ אחרי 15 שנה (ג'בל ברוך וכפריא לא נחשבים), ויציאה ראשונה מהארץ עם אשתי - אחרי תקופה קשה. אז היתה ההתלהבות של חו"ל, אבל רטרוספקטיבית זה לא מקום שאני מתלהב לחזור אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באיסטנבול לפני כמה שבועות.

בגדול למרות מה שחושבים הטורקי הממוצע דואג מאיפה להביא את האוכל הביתה. הסכסוך שלנו עם הערבים מעניין להם את הת*ת.

האינפלציה משתוללת ומזכירה למי שחי אז  את המצב בארץ בשנות השמונים המוקדמות.

בגלל המצב המחירים זולים עד כדי אבסורד.

החשש היה כרגיל מכייסים ופחות מאיסלמיסטים. האדם הפשוט ברחוב הוא נעים.

כל זה לא תופס ב"הכל כלול" באנטליה וסביבותיה.

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על בודפשט, חזרתי לפני כמה ימים, מלונות מפוארים, נשים יפהפיות וזול ברמה שזה מביך (מנת שווארמה בלאפה 11 שח)

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על הרבה מקומות, מליסבון עד הלסינקי. השאלה היא מה העניין ומה התקציב.

לבן הבכור שלי היה פעם פטנט שנקרא "טיול 10 ביט" - כלומר סופ"ש באירופה בתקציב של 1024 ש"ח לאדם. אני זוכר שעשה זאת בריגה, בברלין, בנאפולי ולדעתי לפחות בעוד 1-2 מקומות. טיסת לואוקוסט עם טרולי קטן, לינה במלון 2 כוכבים או אכסניה, התניידות באוטופוס ותחב"צ וקניית אוכל בסופר ובמזללות מזון מהיר. החבורה נהנתה מכל דקה.

• משעמם 1
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...