Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארץ יצור מכונת כביסה בוש

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, דני 9999 כתב:

לא יודע מה קורה היום.

גרמנים נשארים גרמנים.

חזרתי בשבוע שעבר מנסיעת עבודה לעיר תעשייתית בגרמניה, בכל מה שקשור לאיכות אנחנו חובבנים לעומתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה של חלוקה למוצרים תורכיים וגרמנים חוזר בכל קו המוצרים של סימנס/בוש/קונסטרוקטה.

ממה שהצלחתי לדלות ברחבי הרשת - הטענות לגבי אמינות עדיפה של המוצרים הגרמניים הן, איך לומר... טעונות הוכחה. שום דבר מובהק בסגנון של "תורכיות מתפגרות כעבור x שנים וגרמניות מתפגרות כעבור x+10". לא תמצא את הנתון הזה בשום מקום, לצערי, רק חוות דעת מזדמנות בלי שום מובהקות סטטיסית.

בקיצור, הימור לשיקולך, בעלות של סלולרי זול...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, דני 9999 כתב:

תורכית 2200

גרמנית 3200

אם יש לך את התקציב של 3200,לא זה ולא זה !
קח את הדבר הגרמני האמיתי MIELE !
כבר כמה שנים לא בתחום,אבל תאמין לי יש לי ידע עצום מהעולם הקמעונאות של מוצרי צריכה.
בוש סדרה 8 הגרמני ממש לא שווה את המחיר, ואל תתרגש מ-9 קילו מול 7 של מילה,אין לי כח להסביר את החרטה של איך קובעים משקל,חוץ מזה 9 קילו זה רק בתוכנית אחד בלבד ביתר מומלץ להשתמש לא יותר מ-3-5 קילו.
בוש בארץ חברת בת שלהם BSH משווק אותם,ולא חסר יבוא מקביל
הנה הסברים איפה מייצר
https://washerhouse.com/en/strana-proizvoditel-bosch/

וזכור לי דווקא הליין היוקרתי שלהם של בית חכם שהכל מחובר לאינטרנט IOT מיוצר....בסין :D....זה אף פעם לא הגיע לארץ.
מילה פאקינג שוקל 100 ק"ג,מחוזק פלדה (כל המובילים מקללים להוביל כזה מוצר) תוף כוורת הדבש זה משהו שאין לאף אחד, גם ב-1400 סל"ד לא יקרה כלום לבגד,פתח שלו יותר גדול מ-9 קילו של בוש/סימנס/קונסטרוקטה.
קונסטרוקטה זה כמו סקודה של VAG :cool:
למילה יש יבואן פח,נותן רק שנה אחריות מוכר רק ביטוחים אז תקנה מייבוא מקביל בלי חשש,אם יש פגם בייצור זה יתגלה בשנה הראשונה.
גם הרחבות אחריות של עד 3 או 5 שנים (בחגים) מלא אותיות קטנות,זה לא הכרטיס שמתקלקל,אלה דברים שלא באחריות)
אל תתרגש מביקורות של זאפ,אנשים פשוט לא יודעים להשתמש במכונות,כי מה לעשות כל מי שאלרגנטי יודע שאין על מילה, היחיד ששוטף את הכימיקלים החוצה,להבדיל מאחרים,תוכניות ארוכות והרתחה....וזאפ ממש לא רלוונטי,כדי להשיג מחיר טוב.
אל תשכח מ.כביסה מייצרים לכל מני שווקים,האיכות בהתאם,הפולני תאמין לי לא מכבס כמו ישראלי 3 מכונות ביום. 
אני עם כזה 5 שנים,ביחד עם מייבש שלהם שעלה יותר ממ.כביסה....יש שקט בגזרה של האשה.

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שזמן האספקה כיום נמדד בימים בודדים הייתי ממתין לסוף השיפוץ ומקבל החלטה לפי מצב החשבון.

דרך אגב  אני לא בטוח שהייתי מתעקש על BSH. המכונה האחרונה מתוצרת זו שהיתה לי היתה אכזבה קשה, הטכנאי היה בן בית אצלנו, ומשכנו אותה בכוח עד יום סיום האחריות המורחבת (6 שנים). היום אנחנו עם אלקטרולוקס, עד כה (אאל"ט 3 שנים) מרוצים.

מעבר לכך שהיו לי במהלך השנים לפחות 4 מכונות BSH, ולא משנה היכן יוצרו, מעולם לא החזיקו יותר מ-7 שנים. להוסיף שמדובר בפתח עליון ושאשתי מעבידה אותה בפרך.

@קיורטוש אוטומוטיבתיקון קטן - BSH הוא היצרן, נותן השירות הרשמי בארץ הוא C/S/B, והשירות טוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים מוכר וותיק בטרקלין חשמל הדריך אותי מה כדאי לקנות מאיזה יצרן כדי להשיג איכות ואמינות מקסימאלית ולא לשלם יותר מידי ללא סיבה.

מקרר-שארפ

מיקרוגל- lg

מייבש כביסה- aeg/אלקטרולוקס

טלויזיה-סמסונג

מחשב נייד- dell

כול השאר- בוש/סימנס. הם טובים במיוחד במכונות כביסה, תנורי אפייה ומדיחי כלים וגרועים במיבשי כביסה.

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכונת כביסה  7 קג של בוש ומדיח של בוש שניהם מעל 10 שנים.

הכל תקין איתם.

לפני כשעה, sperial כתב:

כיוון שזמן האספקה כיום נמדד בימים בודדים הייתי ממתין לסוף השיפוץ ומקבל החלטה לפי מצב החשבון.

דרך אגב  אני לא בטוח שהייתי מתעקש על BSH. המכונה האחרונה מתוצרת זו שהיתה לי היתה אכזבה קשה, הטכנאי היה בן בית אצלנו, ומשכנו אותה בכוח עד יום סיום האחריות המורחבת (6 שנים). היום אנחנו עם אלקטרולוקס, עד כה (אאל"ט 3 שנים) מרוצים.

מעבר לכך שהיו לי במהלך השנים לפחות 4 מכונות BSH, ולא משנה היכן יוצרו, מעולם לא החזיקו יותר מ-7 שנים. להוסיף שמדובר בפתח עליון ושאשתי מעבידה אותה בפרך.

@קיורטוש אוטומוטיבתיקון קטן - BSH הוא היצרן, נותן השירות הרשמי בארץ הוא C/S/B, והשירות טוב מאוד.

אני כבר בחריגה ואני מניח שאחרוג עוד.

ידעתי שזה יקרה לא הופתעתי .

נפל הפור על התורכי אחריות יבואן רישמי אולי ארחיב אחריות. אולי.

מעולם לא עשיתי זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר ותיק אמר לי פעם שאין הבדל משמעותי בין טורקיה פולין או גרמניה 

כולם אותו מנוע. אותם הצירים צינורות. תוף וכו'.

כולם מיוצרים באותו המפעל

יש הבדל במי שחיבר את החלקים.

וחיבור חלקים אתה תראה גם ככה בשנה הראשונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה הבדלים כאן:

https://www.coolblue.nl/en/advice/compare-bosch-washing-machines.html

בעיקרון, יצור סידרה 6 באסיה (תורכיה), סדרה 8 בגרמניה.

סידרה 8 נחשבת ל'מקצועית' ומוסיפה 4D

3D = A technique only Home Professional and series 8 have, is 4D Wash. With this, you can clean thoroughly because the detergent is distributed evenly. Before the detergent enters the drum, the machine mixes it with water. The washing machine sprinkles the foam over the laundry, so it'll reach every stain. Thanks to this, your bedding will be extra clean, even with a full drum.

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מילה, ההורים שלי אכלו חצץ עם מכונה של מילה, הכרטיס הלך לעיתים קרובות מאוד.

אם היבואן היה נותן אחריות סבירה של 3-5 שנים, הייתי בהחלט שוקל לרכוש מילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@דני 9999אל תתקמצן על אותם 200 ש"ח. במכונה הקודמת הם כוסו עם ריבחת, הצמדה ומיסים.

@watermanלא יודע. נשמע כמו איש מכירות יצירתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...