Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת רבעיית צמיגים ספורטיביים

ik3
שימו לב! השרשור הזה בן 827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע מותקנים על הרכב PS4, כאשר תאריך היצור שלהם הוא תחילת 20'(אחד מהם משבוע 33 של 20', הוחלף בגלל פנצר אצל הבעלים הקודמים)

הרכב הוא פולו GTI, הגודל של הצמיגים הוא 215 40 17".

הבחירה הברורה בעיניי היא שוב PS4, השאלה שלי היא האם יש אופציות עדיפות מבחינת VFM.

השימוש שלי הוא בעיקרו דיילי, אבל רוצה שיוכלו לתת עבודה כשאני הולך לאיזה כביש נהיגה\מסלול.

צמיג נוסף שחשבתי עליו הוא הAD08, אבל כאן מדובר בצמיג בlevel אחר לחלוטין, והרבה יותר ספורטיבי מהPS4.

האם יש אופציות נוספות שכדאי לי לקחת בחשבון?

* בגדול לא נראה שהצמיגים במצב רע(אני אעלה תמונות מחר), אבל היה לי לא מזמן מקרה שגרם לי לחשוב שאולי כדאי להחליף- במקום שאני לפעמים לוקח פניה אגרסיבית(כמובן כשאין לידי רכבים), הסרן האחורי של הרכב נזרק כ140-150 מעלות(מדובר בפניה של 90מעלות), בדרך כלל מה שקורה בפניה הזאת זה שהרכב נכנס לתת היגוי נשלט למדי, במקרה הזה הוא נכנס להיגוי יתר משמעותי. כמה גורמים שיכלו להשפיע כאן בנוסף לצמיגים: הכביש שבאיזור הפניה הוא לא עם אחיזה מצויינת(משובש קלות), הרכב כנראה קצת יותר מאוזן מבחנית משקל ביחס לרכב הקודם שלי מאחר והמצבר שלו יושב בתא המטען.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירוע שקרה לך יכול להיות גם מהעברת משקל קיצונית. למשל מעבר מהאצה חזקה להרפיה מיידית ואפילו בלימה.

במצב הנ"ל ממצב של משקל על הגלגלים האחוריים עוברים למשקל על הקדמיים מה שמוביל לאיבוד אחיזה מאחור והגברה מקדימה - וזה מספיק כדי להוציא זנב. 

חפש lift-off oversteer

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שנקל

ה PS4 מתאימים מאוד להגדרות שלך.

כרגע לא ברור מצבם ולא התייחסת ללחץ האוויר שלהם.

נמתין לתמונות.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדרוג קל מPS4, זה PS4S
שדרוג משמעותי יותר זה CUP2.
AD08 זה צמיג מאד אגרסיבי ובחורף הוא מהווה חסרון משמעותי מאד.
לגודייר יש מתחרה לא רע בכלל:
האסימטריק 5.
ובקטגוריה מעל (מקביל לPS4S) יש את הF1 Supersport.
כאן יש המון מידע מועיל:
https://www.youtube.com/channel/UCEvB1bmKjPWZ3V1wSdBnXPQ

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין PS4S מתחת ל-18״.

אני עברתי מ-PS3 (שנחשבים יותר ספורטיביים מ-PS4) לאסימטריק 5 ומאד מרוצה. הייתי איתם בערד בשבת האחרונה והם נתנו יופי של עבודה. ממליץ.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור מצרף תמונות.

לגבי הקטע עם הפניה וברקס- כן זה יצא לי לחוות, פשוט לא ברמה כזאת, כי תמיד הרכב שהיה לי היה עם נטיה כבדה לתת היגוי מאחר ואלו היו רכבי הנעה קדמית רגילים

לגבי הלחץ אויר, האמת זו נקודה בעייתי בעיניי, עד עכשיו בערך אחת לחודש הייתי ממלא עד 35psi בתחנת דלק, ויוצא מנקודת הנחה שברגע המילוי כנראה גם הצמיג חם.

ברכב החדש הוא אצלי עוד לא הרבה זמן, עם זאת הבעלים הקודמים אמר שיש בצמיגים חנקן ולא צריך למצא אויר- ברור לי שאין דבר כזה והלחץ עדין יורד, אבל השאלה מה עושים כשיש לך חנקן בצמיגים?(אפילו חושש לבדוק לחץ כדי שלא יאבדו במהלך הבדיקה, מעט ככל שזה יהיה)

עריכה: הפורמט של התמונות לא עובד עם קובצי תמונה של איפון, מעלה צילומי מסך:

image.thumb.png.53f207dbfdd322dc7bfdf32f457016f8.png

image.thumb.png.e743dda79f4c48acced810a7eda5ac20.png

image.thumb.png.01ba987496bf07faf4cbec499537b2cf.png

image.thumb.png.a4573af4a52beff6c2054437bb8e3281.png

image.thumb.png.7887aecd80159d81f26837fd70899178.pngimage.thumb.png.7b71a33db901407661732f1aee61b4dc.png

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים נראים בסדר גמור.
לגבי תת\יתר היגוי - אל תשכח גם שקר בחוץ.
נושא החנקן נטחן בפורום לאבקה, נסה להריץ חיפוש - תמצא לא מעט מידע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...