Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

android auto ברכבי מאזדה

KZ
שימו לב! השרשור הזה בן 981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

יש לנו מאזדה 2 שנת 2019.

הבנתי שאפשר ״לשדרג״ את מערכת המדיה במוסך לכזו שתתמוך ב- android auto, בעלות של סביבות 1,500 ש״ח (אני לא זוכר את הסכום המדוייק).

יש לי כמה שאלות לגבי השימושיות של המערכת הזו, והיה נראה שבמוסך הם לא ממש סגורים על עצמם אז אני לא סומך על התשובות שלהם, ואשמח לשמוע ממי שיש לו ניסיון:

1. במערכת המקורית של מאזדה מסך המגע לא פעיל כאשר הרכב בתנועה (עד כדי כך שאני כבר לא לגמרי בטוח שזה מסך מגע...). האם זה המצב גם כאשר פועלת מערכת אנדרואיד אוטו? (במוסך אמרו לי שכן, כלומר אי אפשר להשתמש במסך המגע כאשר הרכב בתנועה, אבל אז לא ברור לי איך משתמשים במערכת הזו, שכל הפואנטה שלה היא שהיא מתאימה לשימוש תוך כדי נהיגה...). איך נעשה תפעול המערכת הזו?

2. האם אפשר לשלב שימוש באנדרואיד אוטו, למשל עבור מערכת ניווט (נניח waze), תוך כדי שימוש במערכת המדיה הרגילה, כדי להאזין לרדיו? מה עושים כדי להאזין לרדיו ותוך כדי להשתמש ב-ווייז?

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אולי זה יעזור לחבר יש מזדה 3 2020 עם קארפליי המסך שלו לא מגע והכל נשלט דרך המרכז שליטה איפה אמברקס

לחבר יש מזדה 2 2017 ואצלו זה אותו סיפור עם המסך, הוא לא ניסה קארפלי או א.אוטו אבל הכל אמור להיות נשלט דרך המרכז שליטה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, admtaynov13? כתב:

אולי זה יעזור לחבר יש מזדה 3 2020 עם קארפליי המסך שלו לא מגע והכל נשלט דרך המרכז שליטה איפה אמברקס

תודה.

מאכזב, אבל זה בדיוק מה שרציתי לדעת (בדיעבד, הייתי צריך לתת יותר משקל למערכת המדיה בעת בחירת הרכב)

עריכה אחרונה על ידי KZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, admtaynov13? כתב:

אם חשוב לך וייז אז תשלם 1500 וזהו תגמור את הסיפור

רציתי לעשות את זה, והייתי עושה אם במוסך היו מאשרים שמסך המגע עובד.

android auto עוצב כך שיהיה נוח ובטיחותי לתפעול בנהיגה דרך מסך מגע, ולגרום לי להתעסק בכפתורים המוזרים ליד בלם היד לא מתאים לי (בכלל, אני מוצא את השיטה הזו הרבה פחות נוחה מכל הפתרונות הסטנדרטיים והלא מתחכמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני במזדה 2008 מקלל שאין לי את זה ככה אני לא מזיז את היד הרבה ואין הפרעות נהיגה חחחח

בוא נחליף רכב כל אחד יהיה מרוצה :)

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2008 ראש בראש מול מאזדה 2 שנת 2019 עם פחות מ- 10K ק"מ? 

נשמע משתלם...  ;)

אבל ברצינות, הייתי ממש שמח לתפעול סטנדרטי של מערכת המדיה. 

גם ככה העברת תחנות רדיו ושליטה על הווליום עושים דרך ההגה כי זה נוח יותר, ולדעתי אין תחליף למסך מגע נורמלי בשביל לתפעל ווייז (בטח כשמדובר באנדרואיד אוטו שממש נועד בשביל זה).

(כשהיה לי רכב ליסינג וטחנתי פקקים, תפעול מערכת המדיה היה אחד הדברים החשובים ברכב. בטח יותר חשוב מאמינות... :) )

עריכה: פתאום נזכרתי שבמאזדה 3 שנת 2009 שהיתה לי באמת לא היה תפעול דרך כפתורים על ההגה (אם אני זוכר נכון)

עריכה אחרונה על ידי KZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...