Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לתיקון חור עם חומר עמיד לחום רב וכן חיפוש משאבת מים מתאימה

RONI54345
שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים 

יש לי קולט שמש עם צנרת נחושת שיש בה שני חורים  .

אני רוצה לנסות להשמיש את הקולט הזה לצורך חימום בריכת שחייה של הילדים ( כמערכת פתוחה )

אני מבקש לשמוע את דעתכם :

1. איך אני יכול לסתום את החורים האלה  ? מאחר ואין לי ידע / כלים לביצוע הלחמה אשמח לשמוע האם אולי יש חומר מתאים לתיקון רדיאטורים למשל שיכול לסייע לי  .

2. האם יש למישהו רעיון איזה משאבה תתאים להזרים מים מבריכת השחייה ( 10 קוב ) לגובה של כ-3 מטר עד לקולט והיכן ניתן לקנות משאבה כזאת בעדיפות ל-יד 2 .

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת . 

אני רוצה לחמם את בריכת השחיה בעזרת קולט שמש 

מאחר ויש בו חור חשבתי שניתן לסתום אותו עם חומר עמיד לטמפרטורה גבוהה

שאלתי אם מישהו מכיר חומר שיכול להתאים לביצוע העבודה הזאת ושאלתי אולי יש חומר שניתן לתקן איתו חורים ברדיאטורים אם כן הוא בטח יתאים גם עבור תיקון הקולט שמש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר 7 ודבק חבלה לא יחזיקו לחץ מים, חבל על המאמץ.

אפוקסי אולי. הרבה ממנו.

עוד רעיון, אם זה לא חור סיכה אלא ממש סדק,  זה פלסטלינה דו רכיבית יעודית לתיקוני מתכת, דוגמת זו

https://www.technoshlomo.co.il/items/2618016-לוקטייט-3463-114-גר-פלסטלינה-דו-רכיבית-לתיקוני-מתכת

גם מעליה אני אישית הייתי שם באנד נירוסטה אחרי שהיא מתקשה

• אהבתי 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יש משאבות לקולטי שמש בבנינם משותפים רבי קומות, תמצא בחניות לממכר קולטי שמש, אולי יכלו לתת יעוץ גם לסתימת חורים, רצוי לבוא עם צילום החור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, RONI54345 כתב:

1. זה יידבק על נחושת ?

2. איפה ניתן למצוא את זה ? בכל טמבוריה ?

אין לי מושג איך הוא עם נחושת.. תיקנתי איתו פעם צנרת מים בבניין ישן, החזיק שנים. החומר אמור להיות זמין בטמבוריות.

רעיון אחרון, רסקיו-טייפ, אפשר לרכוש בארץ אפשר להזמין בגרושים מעליאקפרס. אם אתה באיזור הדרום בוא קח חתיכה. 

גם מעליו הייתי מאבטח עם באנד נירוסטה.

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אפוקסי.

פרופוקסי.

מתאים לשימוש עד 150 מעלות. 

"Decomposition temperature >150°C (>302°F)"

PRO POXY20.jpg

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, אתה נכנס לסמנטיקה.

בחור בא לחנות ומבקש אפוקסי.

מוכר:קנו מערכי מגרש hebrew במחירים נמוכים - גלרית תמונות hebrew סיטונות זמינה  באתר ציפוי שרף אפוקסי תמונות alibaba.com.

לקוח: לא, לא, בא בטיובה.

מוכר:image.jpeg.4f794bdbe53e97f3efa6429221a0776d.jpeg

לקוח: לא, לא, דו רכיבי, מסריח.

מוכר: נו ומה הראיתי לך עד עכשיו?

לקוח: ת-ק-שיב. אפוקסי. כזה שמתקנים איתו דברים ומתקשה די מהר. צריך לערבב אותו קודם. אריזה קטנה.

מוכר:

אפוקסי קריסטל - אלגד

לקוח: (שורה של קללות ציוריות במיוחד, בלפחות 2 שפות, וכוללות בין היתר פיל, עץ דקל, אחמדיניג'אד, מטוס ריסוס ואננס)

תקשיב. זה בא בשפורפרת קטנה. יחידה. עגולה. מערבבים את זה עם הידיים. זה מסריח כמו האצבע של האמאמאמא 'שך ביום חמסין אחרי שעשתה על עצמה ונגמר לה הנייר טואלט. צבע שחור. כמו פלסטלינה.

מוכר:image.jpeg.d28dd055b62de9f717f9458a2fa67484.jpeg?

לקוח: כן! כזה!!! בדיוק את זה אני רוצה.

מוכר: אז למה מראש לא אמרת פרופוקסי, הייתי מבין אותך?! 30 ש"ח בבקשה.

לקוח: מה כל כך יקר יא @#@% %&)*$% @#$?!

• מצחיק 4

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...