Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות בלם אחוריות - מאזדה cx5

אילנהד
שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

לפני חודשיים בדיוק החליפו לי ברכב (מאזדה cx5 2019 - עלייה לכביש ב07/19) צלחות, רפידות וקאליפר אחוריים

היות ולאחרונה הרגשתי שבעת בלימה הרכב מעט רועד, לקחתי את הרכב למוסך (מורשה כמובן). שם נאמר לי שהצלחות והרפידות האחוריות והקדמיות לא תקינות וצריך להחליפם שוב! (מצרפת תמונה)

מה שניסיתי להבין ולא קיבלתי תשובה במוסך על זה, זה איך יכול להיות שלאחר חודשיים צריך להחליף שוב צלחות ורפידות ברכב?! לטענת המוסך הרפידות לא גמורות, אבל לא תקינות בשל החריטה בדיסק.. שחייב להחליף גם אותם. 

מה שאני לא מבינה והם לא יודעים להגיד לי, זה למה זה נגרם לצלחות.. אני מפחדת מאוד לנסוע ברכב הזה, אפילו אם יחליפו לי את כל הצלחות והרפידות.. הרי עם אחרי חודשיים שוב יש תקלה בבלמים, למה שלא יקרה שוב?

למישהו יש מושג למה זה יכול לקרות?

או מה עלולה להיות הבעיה? 

הזוי מבחינתי שמוסך מורשה לא יודע לתת תשובות.

תודה רבה מראש :)

בברכה,

5152FB68-8F25-4A90-93C8-F000E41F34CB.jpeg

933BB350-B66C-4CA7-9110-C15729A5FB29.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא לוקחים אחריות על העבודה שלהם?

הוחלף במורשה מאזדה חלפים מקוריים?

האם יצא לך לרדת ירידות ארוכות ממש עם לחיצה רצופה על הבלם עד שכבר יצא עשן?

האם בשני הצדדים קיים הנזק?

לא נשמע הגיוני בכלל. אולי פעם שעברה לקחו כסף ולא החליפו צלחות. או עשו חריטה והם כבר היו גמורות. ופשוט הרכיבו אותם.

אין לך מה לפחד נדיר מאוד שמאבדים בלמים ברכב מטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה במוסך מורשה מאזדה בעיר אחרת לפני חודשיים. בטח הכל מקורי, הרכב עוד באחריות ומטופל רק מוסך מורשה. הם לפני חודשיים החליפו במסגרת האחריות את הצלחות, בלמים וקאליפר.
היום לקחתי אותו למוסך מורשה ליד ביתי. 

לא עשיתי ברקסים חזקים כלל ולא הייתי בירידות ממושכות.. בירידות ממושכות אני מורידה הילוך :)

כן החריטות הם בשני הצדדים, כל תמונה זה גלגל אחורי אחר.

מה יכול לגרום לחריטות האלו? 

אני לא מצליחה להבין איך בשתי הצדדים החריטות האלו נוצרו בחודשיים בלבד.. 

תודה רבה על המענה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשחודשיים החליפו קליפר, צלחות ובלמים אחוריים בטענה שהקליפר היה תפוס.

עכשיו החליפו שוב את הצלחות ובלמים האחוריים.

אני כבר ממש לא מבינה למה. הם טוענים שזה בגלל שאני מתגוררת בקרבת הים, ולכן יש הרבה לחות וזה גורם לחריטות בצלחת.. לי זה ממש נשמע כמו תירוץ לא היגיוני..אחרי חודשיים להחליף צלחות שוב? אז עכשיו כל חודשיים אני אצטרך להחליף צלחות?

מיותר לציין שאני לא מתגוררת לא קו ראשון, לא שני ולא שלישי לים.. (קו רביעי).

ממש מרגיש כמו מסע התשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...