Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

LB racing

שימו לב! השרשור הזה בן 1084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים אני רוצה לכתוב כמה מילים על מוסך lb racing ועל ליאור ואסף שני גברים עם לב ענק והמון המון ידע , סבלנות ,אהבה לעולם הרכב ותשומת לב לפרטים הכי קטנים , אלה בדיוק האנשים שאתה יכול לתת להם את הרכב שלך בעיניים עצמות ולהיות בטוח במליון אחוז שהם ידאגו לו לא פחות ממך גם אם אתה פדנט ( נודניק ) כמוני 

כבר כמעט שנה שאני קונה ואוסף חלקים לפרוייקט השני ברכב שלי ( הקודם נעשה במקום אחר לפני כמה שנים ומאז אני מחפש מקום שאני ארצה לחזור אליו גם בעתיד )  ובמשך כל הזמן הזה אני מחפש בעלי מקצוע שאני אוכל לסמוך עליהם עם הרכב ואדע שהכל נעשה בצורה הכי יסודית נכונה ונקייה שיש , מקום שהמילים חפיף , בקטנה או "יהיה בסדר" הם לא חלק מהשירות הקבוע שהם נותנים ללקוחות שלהם כמו שלרוב נהוג בארצנו הקטנה  

בתור בעל מקצוע ( מתחום אחר לחלוטין ) אני עצמי מבין מאוד את החשיבות של ההקפדה על הפרטים הכי קטנים ומעריך מקצוענים שמתגאים בזה שהם מתעקשים אפילו על דברים שרק הם יראו או ידעו כדי לעשות את העבודה הכי טובה שאפשר 

אחרי לא מעט נסיון לאורך השנים   עם די הרבה סדנאות ומוסכים חלקם טובים יותר וחלקם פחות  עם כמה כלי רכב שהיו לי קיבלתי המלצה מאוד חמה מחבר שמכיר אותי ויודע כמה אני קפדן ( ומציק ) לגבי האוטו שלי והבטיח לי שאחרי שאני אגיע אליהם זה יהיה המוסך האחרון שאני אחפש ( המילים שלו היו משהו כמו " פשוט סתום את הפה וסע לשם" ) 

והוא צדק 

מאחר וכבר הגיע המועד לעשות טיפול ברכב שלי החלטתי לנסות את החברה האלה  עם כמה דברים קטנים לפני שאני אתן להם לפרק לי חצי מתא המנוע וחלקים בשווי עשרות אלפי שקלים ולהכיר אותם לפני זה ולראות אם הם האנשים המתאימים בשבילי 

לא חסרים סדנאות ומוסכים בארץ עם שמות גדולים ופרייקטים מרשימים שהם עשו בעבר אבל זה לא שווה כלום בעיני אם אני יוצא משם בהרגשה לא שלמה שאולי נפנפו אותי או חיפפו בדברים קטנים שעלולים ליצור בעיות בעתיד , יש אין ספור סיפורים על רכבים כאלה נראים מצויין או מציגים נתונים מעולים על דיינו ואז לא מפסיקים להתקלקל או פשוט עוברים לגור על הליפט של המוסך באופן קבוע 

כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם ליאור הוא עשה עלי רושם מצויין , היה מאוד סבלני וגם חזר אלי בעצמו בשעה מאוחרת כמו שהבטיח כדי לתאם איתי יום להגיע 

כשהגעתי למוסך עוד לפני שהספקנו להחליף כמה מילים כבר עטפו את המושב בניילון והצמידו יריעות ברזנט עם בד רך מבפנים לכנפיים של הרכב מסביב לתא המנוע כדי לשמור עליו , אני ביקשתי לעשות טיפול לרכב ( שמנים פילטרים ) ולהתקין קרטר שמן משופר עם נפח גדול יותר ובנוסף להחליף תושבות מנוע לסוג קשה וספורטיבי יותר , על פניו משימות יחסית פשוטות מצד אחד אבל מספיק מורכבות כדי לפקשש או לעשות נזק במידה ועובדים מהר מידי או בלי סבלנות ומי שמכיר את עולם השיפורים יודע שגם אם אתה מזמין חלקים שאמורים להתאים לרכב שלך תמיד יהיו כל מיני הפתעות בדרך ככה שגם דברים פשוטים עלולים להסתבך וזה קורה לא מעט ככה שיש חשיבות ענקית למישהו שיודע לאלתר ולהסתדר ולא סתם מאבד את העשתונות או עושה נזק או מאשים את הלקוח או את החלקים שהוא מביא 

מבלי שאני אמרתי מילה ליאור בדק כל בורג באוטו ( הרכב בן 16 שנה אבל מתוחזק בקפדנות יתרה  ) ומצא רצועת מנוע בלוייה מאוד שלא התגלתה בטיפול הקודם וגלגלת של אחד המותחנים שצריך להחליף 

לאורך כל הזמן שהייתי במוסך ליאור לא עזב את הרכב שלי ועבד רק עליו , מהשעה שסיכמנו ועד שנסעתי , היה סבלני , ענה  על השאלות שהיו לי  ולימד אותי המון , הוא שיתף אותי בתהליך והראה לי כל דבר שהוא עושה 

הדבר שהכי חשוב לי לכתוב פה זה שמעבר לזה שליאור ואסף התגלו כשני מכונאים בחסד שמחתי לגלות שיש להם גם לב ענק והמון אהבה לתחום שהם עובדים בו ובתור בונוס לא רק שהם הזמינו אותי לארוחת צהריים איתם בסוף הטיפול הם ניקו וחידשו את כל תא המנוע ברמה שלא הייתה מביישת אף מכון דיטיילניג , חלל המנוע של האוטו שלי לא נראה ככה מאז שהוא היה חדש והיה פשוט תענוג לראות אותו ככה בסוף הטיפול וכל זה ללא שביקשתי 

לשמחתי למדתי לגלות שיש פה מוסך שכיף לך להגיע אליו וכיף לך לצאת ממנו ואם אתה חובב רכב כמוני אז גם לראות את חלק מהפרוייקטים המדהימים שהם עושים שם כמו  מפלצת שטח שורפת דיונות שהם בונים מג׳יפ סופה ישן עם מנוע 2jz ותיבת הילוכים שהם בנו בעצמם מחיבור של תיבות של מרסדס וטויוטה ( wtf???) 

או הסובארו של קובי מtop rpm עם הטורבו העצום שלה והספק של 1000 כוח סוס ש שהם מכינים למרוץ הדראג הגדול  באילת זה הזמן גם לאחל להם בהצלחה 

אני יכול לומר בלב שלם שזה מוסך שאני תמיד אשמח לחזור או להפנות אליו עם כל עבודה שתהיה לי בעתיד  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...