Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנחנו אלימים על הכביש

לירון .ה.
שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהבעיה הגדולה בישראל זה ברכבים החדשים.....

כל רכב יכול לעשות פעלולי מהירות בלי לחשוב פעמיים.

שמעתי פעם שאם כולם היו נוסעים נורמלי לפי הכללים כולם היו מגיעים יותר מהר... למחוז חפצם.

בכל אופן אני עם הבלנו 2002 שלי לא יכול לעשות בעיות... הבעיה היחידה שלי זה העליות של בית שמש לנס הרים, שם כולם עצבניים עלי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקרה טרי טרי,אני במשה דיין בימני(על 80,יודע איפה המצלמות)

בן אדם בשמאלי על 50-60 אני מתקרב לעקוף אותו שנייה אחרי שובר ימינה והייתי צריך לבלום דיי חזק.(הבן זוחל בשמאלי+עבר נתיב בלי לטרוח להסתכל במראה) 

לא תתעצבן? 

אחרי זה,השארתי אותו עם טראומה קלה. מעבר מהיר לשמאלי,עקיפה וחזירה לימין שהוא ממש קרוב לצריך לבלום,להראות לו איך זה נראה. 

נכון,גם אני לא בסדר בזה שמנסה להוכיח משהו בכביש,אבל נשבר מנהגים כאלה.

• רעיון גרוע 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, hans כתב:

תל אביב צפופה אבל לא טעונה. סליחה שאני חוזר על עצמי ומתעקש על הנקודה הזאת, אבל צריך להבחין בין כאוס רגיל של עיר גדולה לבין לחץ ואלימות.

בתור דו-לאומי עם חותמות בדרכון (ירושלמי שמתפרנס בתל אביב) - ההבדל בולט וחד משמעי, בירושלים צופרים לך כשהרמזור של הולכי הרגל מתחלף מירוק לאדום. כנל בתחבורה הציבורית - זקנות עם סלים רומסות אותך בעלייה לאוטובוס, בעוד שבתל אביב - סתם צפוף.

תל אביב ותל אביבים דברים שונים

יש תל אביבים, שבדרכ אנשים רגועים ושוחרי וויד ובילויים (לא כולם כמובן), ויש את תל אביב עצמה, שזה בערך כל המדינה שמגיעה לתל אביב מדי יום או כאלה שבאים לחודש עד חצי שנה לנסות בה את מזלם או כאלה שלא מצאו אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Ido12 כתב:

בן אדם בשמאלי על 50-60 אני מתקרב לעקוף אותו שנייה אחרי שובר ימינה והייתי צריך לבלום דיי חזק.(הבן זוחל בשמאלי+עבר נתיב בלי לטרוח להסתכל במראה) 

לא תתעצבן? 

אחרי זה,השארתי אותו עם טראומה קלה. מעבר מהיר לשמאלי,עקיפה וחזירה לימין שהוא ממש קרוב לצריך לבלום,להראות לו איך זה נראה. 

יום אחד כאשר תנסה לחנך ככה מישהו הוא ייכנס בך.
כמובן סיטואציה לא נעימה של נזק פח לרכבים, אולי חס וחלילה פגיעה בגוף (אדם).

לסיום דיון מי אשם?

כדאי לחשב צורת נהיגה מחדש.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קורה בנרווגיה אבל לעומת ניו יורק המצב שלנו זהב 

ואתם יודעים האדם השני הוא המראה שלך אם אתה עצבני על הכביש אז גם הוא אם אתה רגוע וגם אם מישהו "חתך" לך את הנתיב אתה עדיין נשאר רגוע אז אתה מקבל נסיעה נוחה ובטוחה

ולגופו של עניין עיקר הבעיות מתחיל מנהגים שנוסעים בשמאלי באיטיות בדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ron,אני יודע מצויין איפה נגמר הרכב שלי,אם הבן אדם לא היה בולם,הייתי נותן גז היה לו פיקנטו גם אם היה נותן פול גז גם לא היה קורה כלום. 

בדרך כלל זה דיי קיצוני מה שעשיתי אבל היה קצת תנועה. 

נשבר מנהגים שנוסעים בשמאל. 

גם אם נוסעים 130,לחזור לימין. 

99.9% מהפעמים שאני חותך/מהבהב/צופרזה אנשים בשמאלי. זאת הצרה בארץ. 

מי שבשמאלי בלי סיבה,אני אגרום לו לסבול עד שיזוז. 

חוץ מזה,אני נהג מאוד סבלני. 

• רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, לירון .ה. כתב:

שוב הכול תירוצים להמשיך להיות כאלו...

אז סבבה נמשיך להרוג אחד את השני...הכול מסביב לחוץ...בוא גם נוציא את זה על הכביש

ביקשתי מה אפשר לעשות? לא תירוצים

אני למשל החלטתי שאני לא נדחף, ומחייך לאנשים..שומר מרחק

לא הבנתי לאיזו תשובה אתה מצפה. זאת התרבות. זה החינוך שעובר מאב לבן. אין שום כמות של פוסטים באינטרנט, או אפילו חינוך פורמאלי בבית הספר, שיכול להזיז תרבות של מיליוני אנשים. זה האופי של העם, צריך לחקור ולנסות איך אפשר לעבוד עם זה במקום לנסות לעצור מפל מים עם האצבעות ולהשתאות על חוסר ההצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ido12 כתב:

אני אגרום לו לסבול 

התשובה המתומצתת לשאלה המקורית.

אני ואני.

אתה הבעיה.

איך שהוא, משום מה, אני לא יודע מאיפה זה בא, אבל כשאני נוהג אני לא מחנך אף אחד. לנהוג זאת פעולה שמצריכה מספיק ריכוז כבר ככה, אתה בא גם עם רצון להתעצבן וגם עם רצון לחנך ומה לא...

תנסה פעם. לא יזיק, מבטיח לך. פשוט לנהוג. מכאני. בלי רגש. נוהג. נהנה מהנהיגה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ido12 כתב:

לא תתעצבן? 

לא,

נשבר מנהגים כמוך. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, בלנו 2002 כתב:

אני חושב שהבעיה הגדולה בישראל זה ברכבים החדשים.....

כל רכב יכול לעשות פעלולי מהירות בלי לחשוב פעמיים.

שמעתי פעם שאם כולם היו נוסעים נורמלי לפי הכללים כולם היו מגיעים יותר מהר... למחוז חפצם.

בכל אופן אני עם הבלנו 2002 שלי לא יכול לעשות בעיות... הבעיה היחידה שלי זה העליות של בית שמש לנס הרים, שם כולם עצבניים עלי....

קשה לא להיות סרקסטי בנושא אבל הצדק איתך

גם קניית מכוניות משומשות לעומת ייצור של מכוניות חשמליות במפעלי על תורמת יותר למצב האקלים, לא שאני מבין גדול בנושא אבל זה נשמע הגיוני

יוצא לי לפעמים לחשוב מה יהיה עם כל טונות המסה המתכתית שנמצאת היום בייצור בעוד 10-15 שנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Ido12 כתב:

תגיד, לארבעה וואחשים בX5 שחורה אתה גם תגרום לסבול?

או שהם פטורים מחובת הסבל?

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Ido12 כתב:

Ron,אני יודע מצויין איפה נגמר הרכב שלי,אם הבן אדם לא היה בולם,הייתי נותן גז היה לו פיקנטו גם אם היה נותן פול גז גם לא היה קורה כלום. 

בדרך כלל זה דיי קיצוני מה שעשיתי אבל היה קצת תנועה. 

נשבר מנהגים שנוסעים בשמאל. 

גם אם נוסעים 130,לחזור לימין. 

99.9% מהפעמים שאני חותך/מהבהב/צופרזה אנשים בשמאלי. זאת הצרה בארץ. 

עד שיגיע מישהו יותר קיצוני ממך שיגדיל לעשות ויגרום לך לעצור וגם ידפוק לך מכות.

בסוף אתה עוד תמצא את עצמך מחונך.

אם מישהו רוצה להדחף?שיידחף לבריאות.

אז עוד 3-4 רכבים נכנסו לפני,מי ישמע זה מה שישנה לי את היום.

מעדיף להגיע רגוע לעבודה/הביתה בלי כל מיני מלחמות על הכביש ותחושה של פאניקה.

לא מחפש לחנך אף אחד,אני לא אמא שלהם,אם מישהו סוטה מהנתיב ואני רואה שהוא בטלפון נותן לו צפירה שיתעורר על עצמו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 16 שעות, sperial כתב:

ההערות היחידות שאני מעיר בכביש הן לאנשים שנוסעים עם פנסים שרופים. הערסים הכי מפחידים בגודל של מקרר עם הופעה של טליבאן אומרים תודה.

הזכרת לי פעם אחת שנסעתי בחיפה בלילה ולידי היו ערסים במאזדה 6 שנסעו בלי אורות. ברמזור סימנתי לו לפתוח חלון ואמרתי לו שהוא בלי אורות. הנהג מסתכל מהחלון, מסתכל על הדשבורד, עונה לי "עזוב אחי גם ככה אין מה לראות פה".

• מצחיק 5

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.2.2021 בשעה 19:28, itzik123 כתב:

בגדול, אני מסכים איתך.

בפועל, אם תהיה ילד טוב בכביש, תראה איך כל הזמן עוקפים אותך ונכנסים במרווח בינך לבין הרכב לפניך, ותצטרך להאט כדי לשמור מרחק בטוח, ושוב ושוב.

אני תוהה מה יקרה אם יתחילו לאכוף אי שמירת מרחק. לא יודע אם יש אמצעים מתאימים לזה, אבל אני לא חושב שזה מדי מורכב מבחינה טכנולוגית.

השאלה היא האם זה יגרום לעומסי תנועה עקב השטח הגדול יותר שכל רכב תופס, או שבגלל שיהיו פחות האצות והאטות מהירות ואולי עוד סיבות, זה לא יגרום לזה.

שמירת מרחק בוודאות תוביל לפחות פקקי רפאים. יש סרטון שמדגים את זה יפה.

ולגבי לנסוע כמו ילד טוב - צודק. אני לרוב מרביץ בשמאלי כמה שאפשר. א. כי אני פשוט נהנה מהנהיגה. ב. כי אני לא סובל להיות תקוע מאחורי מישהו. אם הכביש יהיה ריק אני פשוט אשייט בכיף אבל ברגע שיש מלפני מישהו אני לא יכול להתאפק לא לעקוף.

וגם בפעמים שאני מחליט לנסוע הכי רגוע שאפשר פשוט לשייט בימני זה פשוט לא אפשרי, אנשים פשוט לא מסוגלים לשמור על מהירות אחידה, אם היה לי בקרת שיוט אדפטיבית אז אולי זה היה אפשרי אבל גם אם אני אסע על 100 (בכביש מהיר) יהיה מישהו שיסע לעט יותר. אז אני אוקף אותו, שוב חוזר לימני, שוב יהיה מישהו כזה ואז איפה הנסיעה הרגוע שרציתי, אז אני כבר ארביץ בימני וזהו.

בתאריך 23.2.2021 בשעה 19:53, לירון .ה. כתב:

ההפך אני מטיף למי שיכול להוביל שינוי, להקרין כלפי חוץ מה שנכון... לדחוף ולהראות שאפשר גם אחרת... להשאיר את הסטרס בחוץ ולא על הכביש

הבעיה זה שמי שיוצר את הבעיות זה דווקא אנשים שבכלל לא מודעים לזה. זקנה בשמאלי, אישה שלא יודעת להשתלב וכו'.

כמובן שלא חסר גם אחרים, משגע אותי האוטובוסים שנוסעים בשמאלי. על פי חוק אסור להם גם לא למטרת עקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, vadim6385 כתב:

תגיד, לארבעה וואחשים בX5 שחורה אתה גם תגרום לסבול?

או שהם פטורים מחובת הסבל?

בדרך כלל,כל הבמוו/מרצדסים משום מה לא מעכבים תנועה בנתיב השמאלי. 

אז אין איתם שוב בעיה. 

אבל האמת עם x5 שחורה תזחול בשמאלי(לא מאמין שזה יקרה)אז אני פשוט יעקוף מהימין וזהו. האמת יש בזה משהו.

אני חושב שלא קראתם מה שרשמתי. 

הוא לא נדחף/טעה,הוא פשוט שבר ימינה עלי בלי לטרוח בכלל להסתכל במראה,עוד חצי מטר הרכב היה טוטאלוס. 

לא הייתי מעורב בתאונה,עוצר תמיד אבל תמיד לכל הולך רגל,אם משהו טעה בנתיב מסמן לו עם היד להכנס והכל בסדר. 

כביש עם שטח הפרדה מהירות מותרת 60,בן אדם בימיני ב60 הכל טוב ויפה,ויש פיקנטו/i10בשמאלי על 60 ותקועה שמה והכביש באורך כמה קילומטרים טובים לא מתכוון לסוע 60 כל הדרך. 

זה הדבר היחידי בכביש שמוציא אותי מדעתי. 

חוץ מזה,הלוואי שלכל הנהגים היה חצי מהסבלנות שלי על הכביש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...