Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות לגבי מעבר חברת ביטוח תוך כדי טיפול בתאונה

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי פיקנטו 2020, שלצערי מישהו נכנסה בה שבוע אחרי שיצאה מהסוכנות
הארוע הזה הולך למשפט כי הפוגע מסרב להודות, המשפט יהיה כנראה עוד כמה חודשים טובים
כרגע מבוטח בAIG, וצריך לחדש בימים הקרוביםפ
השאלה - האים אני יכול לעבור לחברה אחרת בזמן שיש משפט שמתנהל לגבי התאונה? AIG ימשיכו לטפל בזה או שברגע שאני עובר- מבחינתם אני יכול לחפש את עצמי? (מקווה להחזר של ההשתתפות העצמית והירידת ערך)

דבר נוסף - סוכן או ישיר? מצד אחד, ההתעסקות עם התאונה הייתה מאוד מעצבנת וסוכן אמור להוריד את זה ממני בפעם הבאה, מצד שני, מקווה ש"פעם הבאה" לא יהיה בזמן הקרוב
איפה ממליצים לבטח, מבחינת עלות\ תועלת? הכי זול שיש או שיש חברות שקצת יותר מתייחסות ללקוחות?

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל במחיר: הכנס לכמה אתרים של חברות וסוכנויות ובקש הצעות מחיר. תקבל מספרים אבסורדיים, אבל תוך יום - יומיים יתחיל מבול של שיחות טלפון עם הצעות מפתות. אחרי שני סבבים בהחלט תקבל הצעה זולה.

הבעיה היא שאתה די שבוי בידיים של החברה\סוכנות הנוכחית. אני נמצא במצב דומה (לפני שבועיים פגעו בי מאחור, נזק של למעלה מ-10,000 ש"ח וההתנהלות של הפוגעת קצת מוזרה), כנראה שאדחה את עזיבת הסוכנות בשנה. - למרות שלפני כמה חודשים העברתי שתי מכוניות אחרות וחסכתי כ-2000 ש"ח לכל אחת מהן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית זה נכון. השאלה היא האם זה חכם לעזוב סוכנות או חברה באמצע תביעה - השאלה המעשית היא האם הטיפול עלול להפגע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...