Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

25 שנה לסיטרואן ברלינגו

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה זמין למכירה בארץ ברמת הגימור הזו ?

אני לא רואה סיבה למה לא להתחיל להמליץ עליה למי שמחפש רכב למשפחה בעלת 3 כסאות במושב האחורי...

2 דלתות צד בשילוב של מרווח פנימי נהדר, 3 כסאות ילדים אקסטרלארג' עגלה פתוחה בבגאז. וילונות בדלתות עושות אחלה כיסוי משמש ישירה לילדים ומאפשרת פרטיות ולא באמת חיית עד שגילית שאפשר להחליף לתינוק בכיף כשהוא שוכב בבגאז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אף פעם לא הבנתי את הקטע בכך שמראה צד שמאל היא ידנית ורק ימין חשמלית.

ב. אף פעם לא הבנתי למה מיקמו את החלונות חשמל איפה שמיקמו, תמיד הרגיש מוזר.

ג. העלו פה תמונה של הפיאט פיורינו, רכב מדהים, כפתורים מוזרים אבל חמודים.

היה לו את הגגון הזה מעל הקבינה של הנהג, תמיד חשבתי שזה מקום לאיש העסקים לשים את תיק הג'יימס בונד שלו.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ariel000 כתב:

היה לו את הגגון הזה מעל הקבינה של הנהג, תמיד חשבתי שזה מקום לאיש העסקים לשים את תיק הג'יימס בונד שלו.

אני שמתי שם שלוק עם צינורית, אהבתי את המבטים המופתעים בפקק מיושבי הרכב שליד שהיו רואים אותי שולף את הצינורית ושותה בכיף... הבידוד התרמי של השלוקר עזר לשמור על המים צוננים גם בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ariel000 כתב:

אף פעם לא הבנתי את הקטע בכך שמראה צד שמאל היא ידנית ורק ימין חשמלית.

אתה יושב במושב הנהג, רוצה לכוון מראות. בשביל להגיע לידית כיוון מראה צד שמאל, אתה מזיז את היד כמה סנטימטרים מההגה ומכוון בלי בעיה. הגוף שלך בתנוחה הרגילה, מסתכל במראה תוך כדי. 

בשביל להגיע לידית כיוון מראה צד ימין אתה צריך לשכב על הכסא ולא יכול להסתכל במראה תוך כדי, אז שם עשו כיוון חשמלי. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ariel000 כתב:

א. אף פעם לא הבנתי את הקטע בכך שמראה צד שמאל היא ידנית ורק ימין חשמלית.

זה פשוט, לא ניתן לגשת למראה הימנית כשאתה יושב במצב נהיגה נכון, ולכן לא תוכל לכוון אותה.

לשמאלית ניתן להגיע במצב נהיגה. וככה נחסכו להם 12.3 פרנק צרפתי על מנוע חשמלי, כפול מיליון יחידות..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ariel000 כתב:

אף פעם לא הבנתי את הקטע בכך שמראה צד שמאל היא ידנית ורק ימין חשמלית.

דווקא נתקלתי בזה בכמה רכבים, אחת זכורה לי זה ה-W126

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהייה שמעניינת אותי :

איך זה שקטגוריה כזו של מכוניות שגם מאוד שימושית  וורסטילית ועונה על מגוון צרכים משתנים וגם בפועל זכתה בשווקים רבים להצלחה לא מבוטלת מוגבלת ליצרנים אירופאיים בלבד. למיטב ידיעתי אף יצרן יפאני או קוריאני לא נכנס לנישה זו , שכלל אינה זניחה. 

יצרנים יפאניים וקוריאנים יכולים להתהדר בהישגים רבים בתחומי אמינות, שימושיות ותמורה למחיר אולם בהיבטי חדשנות ויצירתיות אינם מתעלים. נהפוך הוא - הם מצויינים לזהות טרנדים מוצלחים של יצרנים אירופאיים - לחקות ולשכלל אותם. אולם דווקא בקטגוריה זו כלל לא ניסו להשתלב.  

מעניין מדוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Roycohen1979 כתב:

אני שמתי שם שלוק עם צינורית, אהבתי את המבטים המופתעים בפקק מיושבי הרכב שליד שהיו רואים אותי שולף את הצינורית ושותה בכיף... הבידוד התרמי של השלוקר עזר לשמור על המים צוננים גם בקיץ.

גאוני

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, beamvelavan כתב:

למיטב ידיעתי אף יצרן יפאני או קוריאני לא נכנס לנישה זו , שכלל אינה זניחה

יש את הדגם הזה, אמין ושומר על מחיר מחירון. לא כמו הצרפתיות 😁

toyota-proace-city.thumb.jpg.9a5e013a73d89b70c19d960663f8a755.jpg

• מצחיק 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפניו היה את היאריס ורסו, שלא זכה לדור המשך אחרי הדור הראשון והאחרון שלו. כנראה עקב חוסר הצלחה בעולם והעובדה שהוא פחות פרקטי בהשוואה לברלינגו. 

אין מרווח המחיה שיש בטנדרונים האלה אי אפשר למצוא בג'יפונים או מיניוואנים קומפקטיים. אולי במיניוואנים אמריקאים ומעלה. 

גם לי היה ברלינגו דור ראשון במשפחה, בין קנגו דור ראשון לקונקנט, לקנגו דור שני והלאה. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Roycohen1979 כתב:

אני לא רואה סיבה למה לא להתחיל להמליץ עליה למי שמחפש רכב למשפחה בעלת 3 כסאות במושב האחורי...

2 דלתות צד בשילוב של מרווח פנימי נהדר, 3 כסאות ילדים אקסטרלארג' עגלה פתוחה בבגאז. וילונות בדלתות עושות אחלה כיסוי משמש ישירה לילדים ומאפשרת פרטיות ולא באמת חיית עד שגילית שאפשר להחליף לתינוק בכיף כשהוא שוכב בבגאז

סיבה מאד פשוטה ודי בסיסית - המחיר.

במחיר של ברלינגו ערום אפשר לרכוש C3 איירקרוס מאובזרת יותר, אופנתית יותר (וכמעט) מרווחת באותה מידה. שמירת הערך של הברלינגו בהיותו רכב עבודה שנשחק - לא מדהימה.

שורה תחתונה (כנראה) יהיה בחירה מאד הגיונית למשפחה צעירה כמשומש - במיוחד הדגמים האוטומטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Roycohen1979 כתב:

יש בארץ משהו דומה בגרסה של אופל לאותו רכב, אבל יקרה כמובן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

סיבה מאד פשוטה ודי בסיסית - המחיר.

במחיר של ברלינגו ערום אפשר לרכוש C3 איירקרוס מאובזרת יותר, אופנתית יותר (וכמעט) מרווחת באותה מידה. שמירת הערך של הברלינגו בהיותו רכב עבודה שנשחק - לא מדהימה.

שורה תחתונה (כנראה) יהיה בחירה מאד הגיונית למשפחה צעירה כמשומש - במיוחד הדגמים האוטומטיים.

לא לשכוח שהברלינגו בבסיסו רכב עבודה

כלומר, הרבה יותר קשוח, ופחות מושפע מהרס של זאטוטים.

משפחה צעירה תראה את זה כיתרון.

מה גם שהמכלולים עמידים יותר והרבה פעמים במקום לקנות שני רכבים, אחד לעבודה ואחד למשגפחה, אפשר לשלב ברמת הגימור הגבוהה הזאת ולצאת מרוצים בלי לפגוע ברכב בשעות העבודה ובלי להתפשר על נוחות ואבזור בשעות המשפחה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...