Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת מראה

שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, רוצה לשתף אתכם במקרה שקרה לי השבוע..

יום רביעי בבוקר הילד קם חולה - שיעול , חום ועוד כמה ירקות.. אני ממהר לעבודה ואישתי גם ממהרת לעבודה..

נזכרתי שהיום יש יום 'חופשי' לאמא שלי - מתקשר אליה ושואל אם היא יכולה להשגיח על הילד - היא עונה בחיוב ואני יוצא מהר אל החניה .

מכניס את הילד למושב האחורי - קושר אותו ונכנס לרכב. בא להניע והופה - חסרה לי המראה בצד של הנהג. מסתכל ורואה שמישהו ש"מבין מה הוא עושה" פירק אותה יפה,

יש לה חוטי חשמל (מראה חשמלית עם חימום) שמחוברים למנגנון ומישהו פירק וגנב אותה. מצלם את המקום , את הרכב ובלית ברירה נוסע לאמא שלי בסיכון חיים.

מתקשר למנהל ומסביר לו את המצב וכנראה שאיאלץ לעבוד מהבית. מגיש תלונה במשטרה.

עושה טלפונים לפירוקיות ואין אותה בשום מקום באזור הדרום..רק חלק שלם!. הרכב הוא מסוג שברולט סוניק דגם סדאן שאין הרבה כאלה,  וקשה למצוא את החלק שנגנב. 

מישהו הציע לי ללכת לזגג שיעשה לי מראה מותאמת לרכב וידביק לי אותה על המנגנון. כמובן שזה מכער ומעצבן. אבל מצד שני המחיר טוב.

מתקשר לזגג והבעיה שהוא נמצא רחוק (חצי שעה נסיעה) ואני באמצע עבודה ואין זגג אחר בעיר שלי..

מברר עוד טלפונים ונמצא החלק באשדוד באיזו פירוקיה . אמר לי שהמחיר 150 שקל. שמחתי. הבעיה איך  נוסעים לאשדוד? אני בלי מראה.

ואז אני נזכר שיש לי ביטוח על מראות ופנסים , מתקשר לחברת ביטוח והם מסבירים לי יפה שהכיסוי הוא על שבר בתאונה / מכה ולא על גניבה. אמרתי שיכולתי לשקר ולהגיד שהיא עפה לי במכה באיזה כביש וכן הם היו מחליפים ..אבל כמובן שזה לא ממש עניין אותם.

למחרת אני נוסע לאשדוד כל הדרך שומר על הימין נוסע לאט ועם דפיקות לב.

מגיע לפירוקיה (על חשבון הזמן העבודה שלי!) הבחור יוצא ואומר לי אה..לא אמרת לי שזה הסוג הזה..זה הסוג היקר!!. מה סוג יקר? דיברתי איתך בפלאפון אמרתי לך את הדגם של הרכב סגרנו על מחיר...

- נשמה אני לא יודע מי דיבר איתך בפלאפון (כן זה הוא הבחור!) לא יודע מה אמרו לך המחיר זה 200-250 זה הדגם היקר. פה אני מבין שזה חירטוט ולא רציתי כבר לקנות מתוך עיקרון שאם אתה מכבד את עצמך תעמוד במילה שאמרת. 

אני פותח את הארנק מוציא מה שהיה - היה לי 170 מזומן. אמרתי לו אתה רוצה קח 170 אתה לא רוצה אני הולך. 

-יאללה תביא, תדע אני מפסיד עלייך!. מוציא את המראה ומרכיב לי. מתקשרים אלי מהביטוח - החלטנו לתת לך, אתה רק צריך להביא השתתפות עצמית של 250 שקל. תודה רבה .

מה המסר? תיהיו אנשים טובים. דבר קטן כמו מראה יכול לעשות כאב ראש גדול.

IMG_20210106_072313.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הביטוחים הקטנים האלה על מראות, שמשות, פנסים וכדומה, תמיד ברגע האמת לא מכסים את מה שאתה צריך. מיותר

• אהבתי 1

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ארוע מרגיז דומה לפני די הרבה שנים - נכנסתי לרכב בכוונה לנסוע לבצע מבחן רישוי שנתי, התנעתי, הסתכלתי שמאלה ו... אין מראה. תלשו את כל הבית, למזלי כבלי החשמל עם המחבר נותרו שלמים. מראה חדשה עלתה לי 600 ש"ח (במונחי 1998 או 1999).

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שני סוניק בבית, סאדן והאצ'. המראה זהה בשניהם אגב. בסאדן של אימי המראה נפלה יום אחד באמצע נסיעה (לא ברור איך, כנראה היה נסיון גניבה שלא הצליח והיא ישבה רופפת), אכן היה קשה למצוא את המראה מפירוקיה ואחרי סיבוב קצר ויתרתי - הדבקתי זמנית מראה שנכנסה פיזית מפירוקיה ב50 שקל עם דבק דוצ' (אין לי מושג אפילו של איזה הרכב) והזמנתי במקביל את המראה באלי (פלוס עוד זוג ימין/שמאל שיהיה בצד) - כעבור שבועיים וחצי הגיעה והורכבה, נראת זהה למקורית, החימום עובד.

בזמנו היה משלוח חינם, כיום יש עלות משלוח ולמרות זאת זוג יעלה רק 110~ שקל.

https://www.aliexpress.com/item/32304011501.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7e382af3RUeqSV&algo_pvid=0d1937d6-1e9e-46f3-96ef-41333f5355b1&algo_expid=0d1937d6-1e9e-46f3-96ef-41333f5355b1-12&btsid=0b01114516102784086971760ea71a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, dalet11 כתב:

יש לי שני סוניק בבית, סאדן והאצ'. המראה זהה בשניהם אגב. בסאדן של אימי המראה נפלה יום אחד באמצע נסיעה (לא ברור איך, כנראה היה נסיון גניבה שלא הצליח והיא ישבה רופפת), אכן היה קשה למצוא את המראה מפירוקיה ואחרי סיבוב קצר ויתרתי - הדבקתי זמנית מראה שנכנסה פיזית מפירוקיה ב50 שקל עם דבק דוצ' (אין לי מושג אפילו של איזה הרכב) והזמנתי במקביל את המראה באלי (פלוס עוד זוג ימין/שמאל שיהיה בצד) - כעבור שבועיים וחצי הגיעה והורכבה, נראת זהה למקורית, החימום עובד.

בזמנו היה משלוח חינם, כיום יש עלות משלוח ולמרות זאת זוג יעלה רק 110~ שקל.

https://www.aliexpress.com/item/32304011501.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7e382af3RUeqSV&algo_pvid=0d1937d6-1e9e-46f3-96ef-41333f5355b1&algo_expid=0d1937d6-1e9e-46f3-96ef-41333f5355b1-12&btsid=0b01114516102784086971760ea71a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

תודה אחי. נדע להבא..חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.1.2021 בשעה 11:15, netanel1014 כתב:

אז אני נזכר שיש לי ביטוח על מראות ופנסים , מתקשר לחברת ביטוח והם מסבירים לי יפה שהכיסוי הוא על שבר בתאונה / מכה ולא על גניבה. אמרתי שיכולתי לשקר ולהגיד שהיא עפה לי במכה באיזה כביש וכן הם היו מחליפים

על מראות וזגוגיות אני חושב שאין השתתפות עצמית (ויתקנו אותי אם אני טועה), או שזה תלוי פוליסה.

וכן, זה מגעיל להגיד את זה אבל בכדי לקבל את המראה מהביטוח היית צריך לשקר להם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש מאי האחרון גנבו לי מראה בתור לטסט במכון הדרום בפתח תקווה .

בקשתי מתחנת דלק סמוכה לראות את מצלמות האבטחה ואכן רואים את המנוול מסתובב סביב האוטו , מפרק ובורח

הגשתי תלונה במשטרה ללא אשליה כלשהי. טרם התקבלה תגובת המשטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להפעיל ביטוח מראות? היום זה כמעט סטנדרט בביטוח שמשות. (כולל בפנים)

תופעה מרגיזה ללא ספק. פעם היו גונבים רדיו דיסקים לאחר ששוברים שמשות ( זה היה יותר מרגיז  כי אתה מושבת)

היום מורידים כל דבר שאפשר מהרכב. אני מחכה שיום שיורידו  את המגיני רוח בהדבקה.  כל פעם שאני רואה שהם נמצאים

אני אומר יופי. (זה עצוב אבל זה המצב -זמין וקל להורדה וגם יפים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח מראות ברוב הביטוחים מבוטח בגלל תאונה/ מכה בה המראה נשברה . אם כל החלק של המראה (כולל המנגנון) נפגע שווה להפעיל את זה ולשלם השתתפות עצמית..אם רק הזכוכית זה כבר לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...