Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על אי נתינת זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה

שימו לב! השרשור הזה בן 926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מכובדי
קיבלתי לאחרונה דו"ח על אי זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה תקנה 67 (א).
עפ"י דברי השוטר בדו"ח לא אפשרתי להולך רגל שחצה במעבר חציה להשלים את החציה, אני יודע בוודאות שהולך 
הרגל לא היה באמצע חציית הכביש בזמן שחציתי את מעבר החציה (כי בטוח הייתי רואה אותו).
ככל הנראה הסיבה שלא ראיתי אותו היא שלט שמוצב בצד הדרך לפני מעבר החציה אשר הסתיר לי את הולך הרגל. *מצורפת תמונה של אזור העבירה.
חץ שחור - אני. חץ צהוב הכיוון ממנו הגיע הולך הרגל.
מה דעתכם על הדו"ח? יש לי מה לגשת למשפט בטענה שלא יכולתי לראות את הולך הרגל?
בנוסף, השוטר הביא לי את הדו"ח ולא החתים אותי, ולכן רק אחרי שנסע ראיתי שעפ"י דבריו הולך הרגל כבר היה בעת חציית הכביש (דבר אשר אינו נכון).

אודה על תגובותיכם המושכלות.

תצלום הדוח.pdf מעבר חציה.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהנחה שאצליח לשכנע את השופט שהשלט הסתיר לי את הולך הרגל ושבאמת נסעתי לאט (בכוונה לפנות ימינה לרחוב החרושת כפי שמצויין בדוח).

האם מעבר חציה עם שדה ראיה לקוי מהווה עילה לביטול הדוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוחב המדרכה 2-3 מטר כך שאם הולך הרגל לא רץ היית יכול לראותו מבלי ששלט הפרסומת מסתיר את הולך הרגל.

אבל אותי מצחיק השוטר

לא ברור היכן הוא עומד בצומת / באיזה פינה ובוא ניתן לו את המקסימום כלומר עומד על התע"ש פינת החרושת במקום בו פונה פות"ש לרחוב התע"ש. 

ואז הוא עוצר אותו ברחוב הנגר 

רחוב אשר אליו נכנסים מרחוב החרושת משהו כמו כ 100 מטר מהצומת. + עוד מטרים ברחוב הנגר.

ואיך מגיע לשם השוטר?

בריצה אחרי הרכב ?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסע אחרי עם הניידת ועצר אותי בנק' הצהובה הגדולה.

השלט הסתיר את הולך הרגל, הוא הלך בנתיב המסומן בצהוב - ולכן כנראה לא יכולתי לראותו!!

מחר אלך לשם לצלם תמונות וסרטון.

מקום העבירה.PNG

מקום העבירה4.png

עריכה אחרונה על ידי גיא .ב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לתפוס בעין המצלמה נהגים נוספים ששדה הראיה הלקוי מונע מהם לתת זכות קדימה במעבר החציה.

השאלה היא אם לטענה זו יש בסיס מול השופט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ישה כתב:

רוחב המדרכה 2-3 מטר כך שאם הולך הרגל לא רץ היית יכול לראותו מבלי ששלט הפרסומת מסתיר את הולך הרגל.

אבל אותי מצחיק השוטר

לא ברור היכן הוא עומד בצומת / באיזה פינה ובוא ניתן לו את המקסימום כלומר עומד על התע"ש פינת החרושת במקום בו פונה פות"ש לרחוב התע"ש. 

ואז הוא עוצר אותו ברחוב הנגר 

רחוב אשר אליו נכנסים מרחוב החרושת משהו כמו כ 100 מטר מהצומת. + עוד מטרים ברחוב הנגר.

ואיך מגיע לשם השוטר?

בריצה אחרי הרכב ?

בבימ"ש פות"ש יצא זכאי אם יידע לחקור את השוטר כמו שצריך. השוטר לא יכול לטעון שנסע אחרי פות"ש כי הוא לא ציין את זה בדו"ח.

עריכה אחרונה על ידי 2pac
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדו"ח של השוטר אין בכלל ניידת וזו פשלה רצינית. בטח כשאין ציון היכן עמדה ופניה לאן ואם פניה לכיוון רחוב הנגר איך רואה השוטר את הצומת?

הדו"ח  מתחיל "אני עומד .." .משמעו עומד על רגליו.

תיכף יבוא מקס  ויבשר לנו שעומד משמעו יושב בניידת ללא תנועה מלשון STOP. וכך יהיה לנו דיון פורה.

כמובן הציון שעצר את הפושע ברחוב הנגר בלי לציין מול איזה מספר גם היא פשלה.

ופניה לרחוב הנגר יכול להיות שקטעה את קשר העין הרצוף לה טוען השוטר בחום.

באשר לפות"ש

התמונה הראשונה של נתיב תנועת הולך הרגל שונה מהתמונה האחרונה שהבאת? הבהר?

האם הנקודה הצהובה הקטנה זה המקום של עמידת הניידת? האם עמדה בימין הכביש כאשר אתה נכנס לרחוב החרושת ופניה לכיוון רחוב הנגר או בצד שמאל של הכביש. ופניה לכיוון הצומת.

ואם פניה לכיוון הצומת הרי היא צריכה להסתובב ולדלוק אחריך , אוי קשר העין מה איתו?

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ישה כתב:

בדו"ח של השוטר אין בכלל ניידת וזו פשלה רצינית. בטח כשאין ציון היכן עמדה ופניה לאן ואם פניה לכיוון רחוב הנגר איך רואה השוטר את הצומת?

הדו"ח  מתחיל "אני עומד .." .משמעו עומד על רגליו.

תיכף יבוא מקס  ויבשר לנו שעומד משמעו יושב בניידת ללא תנועה מלשון STOP. וכך יהיה לנו דיון פורה.

כמובן הציון שעצר את הפושע spacer.pngברחוב הנגר בלי לציין מול איזה מספר גם היא פשלה.

ופניה לרחוב הנגר יכול להיות שקטעה את קשר העין הרצוף לה טוען השוטר בחום.

באשר לפות"ש

התמונה הראשונה של נתיב תנועת הולך הרגל שונה מהתמונה האחרונה שהבאת? הבהר? כפי שציינתי לא ראיתי את הולך הרגל או מהיכן הוא הגיע. הנתיב המסומן בצהוב הוא הכיוון היחיד ממנו הוא היה יכול להגיע.

spacer.png

האם הנקודה הצהובה הקטנה זה המקום של עמידת הניידת? האם עמדה בימין הכביש כאשר אתה נכנס לרחוב החרושת ופניה לכיוון רחוב הנגר או בצד שמאל של הכביש. ופניה לכיוון הצומת. לא ראיתי את הניידת או היכן היא עמדה עד לשלב שבו השוטר כרז לי לעצור בצד (הנק' הצהובה הגדולה ברחוב הנגר). בכחול מסומנים מיקומים אפשריים בהם עמדה הניידת.

ואם פניה לכיוון הצומת הרי היא צריכה להסתובב ולדלוק אחריך , אוי קשר העין מה איתו? אם הניידת עמדה בנק' 1 ,2, 4 או 5, אז היא היתה עם הפנים לכיוון רחוב הנגר - רחוב החרושת הוא חד סטרי.

מצורפות תמונות נוספות וסרטון שצילמתי הבוקר של יונדאי איוניק לבנה שבגלל שדה הראיה הלקוי הנהג לא ראה את הולכי הרגל ולא עצר לפני המעבר חציה לפני שפנה ימינה. סרטון.

מקום העבירה6.PNG

IMG_20200605_095212.jpg

IMG_20200605_095222.jpg

IMG_20200605_093648.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרות הסבירה היא נקודה 1 בה השוטר רואה את מעבר החציה החלק הימני שלו מהכיוון שלך וגם את הולכי הרגל המגיעים למעבר.

מבחינתו שלט הפרסום לא מסתיר את הולך הרגל בעוד שלך הוא אכן מסתיר, עוד נקודה שאפשר יהיה לנגח בו את השוטר.

בדברי הנהג "לא ראיתי נסעתי לאט " יסייע לך  "לא שמתי לב"  פועל שלא לטובתך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, ישה כתב:

האפשרות הסבירה היא נקודה 1 בה השוטר רואה את מעבר החציה החלק הימני שלו מהכיוון שלך וגם את הולכי הרגל המגיעים למעבר.

מבחינתו שלט הפרסום לא מסתיר את הולך הרגל בעוד שלך הוא אכן מסתיר, עוד נקודה שאפשר יהיה לנגח בו את השוטר.

בדברי הנהג "לא ראיתי נסעתי לאט " יסייע לך  "לא שמתי לב"  פועל שלא לטובתך.

זה לא מה שאמרתי לו, לאחר שהוא עצר אותי הוא שאל אותי אם אני יודע מדוע נעצרתי, אמרתי לו שאני לא יודע, אז הוא סיפר לי מה העבירה, ואז דברי היו "לא ראיתי את הולך הרגל ,נסעתי לאט. אז הוא ענה לי "לא אמרתי שנסעת מהר". בנוסף אמרתי לו שייתכן שלא ראיתי את הולך הרגל בגלל שקורה A הסתירה לי אותו." בדיעבד כנראה שלא ראיתי בגלל שילוב של הקורה ושל השלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחרונה. 

האם לא כדאי לנסות להגיש ערעור (בציון כל הטענות שעלו בשרשור) על הדוח במרכז לפניות נהגים ? (https://www.gov.il/he/service/drivers_inquiries_forms)

ורק אם הערעור לא יתקבל לבקש להישפט?

האם יש חסרון\יתרון כלשהו בגישה כזו? או שמוטב ישר לבקש להישפט?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למפנ"א אתה פונה בבקשה לביטול הדו"ח ( לא ערעור על הדו"ח )

לא יצליח אתה רשאי לשלם או לבקש להישפט

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי טיעון השלט המסתיר לא יעזור לך. שופטים נוטים להחמיר בנושא מעברי חציה וניתן לטעון שבהתקרבות למעבר חציה שבו אתה מבחין בשלט שעשוי להסתיר הולך רגל, עליך להאט עוד יותר ולוודא באופן מכוון שאין כזה.

יתכן והליקויים בדו״ח עצמו יעזור, אם בגללם תוכל להטיל ספק ביכולת השוטר הושטר להבחין בעבירה או בשמירת קשר עין רציף איתך לאחריה.

(ואם אתה רוצה להיות אזרח טוב, זו הזדמנות לפנות לרשות המקומית ולבקש הזזה של השלט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.6.2020 בשעה 08:27, ישה כתב:

גם פירוש המשמעות הזה לא עוזר לדו"ח הזה.

לא רלוונטי איזה עומד הוא.

הפעם אני עם ישה - זה נראה אחד הדו"חות המרושלים שראיתי בשנים האחרונות.

ואני גם עם @Be roo שעצם השלט המסתיר לא יביא להערכתי את הישועה, הדו"ח המרושל בהחלט יכול

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...