Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הרכב הזה חנה בצורה חוקית? או על אי תנועה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחותי עשתה תאונה ונכנסה ברכב חונה בטעות אבל לפי מה שראיתי והבנתי ממנה זה שהרכב חנה ממש על אי תנועה מסומן על הכביש, האם אפשר לתרום לנהג/ת שחנה שם אשמה לתאונה הזו? האוטו הפריעה לפנות והרכב הזה חנה על אי תנועה

בתמונה הימנית זה האי תנועה עצמו באותה חניה עם האי תנועה המקווקו שהנהגת חנתה שם ובתמונה השניה זה הרכב שלה

20200524_134152.thumb.jpg.d7938c984352c3e1cbfa82afc1268f8a.jpg20200524_134332.thumb.jpg.aac460a0ed1f832d4b1d94ea6e4718ed.jpg

עריכה אחרונה על ידי shmuel65
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בנסיבות.

עקרונית אסור לחנות על אי התנועה המצוייר, אבל לא בטוח שזה משליך לגבי אשמתה של אחותך.

אם מדובר על מקום צר והחריגה מתחום החניה המותר גרמה לקושי בתמרון, ואחותך נסעה לאט וניסתה לעבור בזהירות ועקב החריגה נכשלה זה מצב שונה מאשר אם יש מספיק מקום לעבור בקלות ואחותך לא היתה מרוכזת ובחוסר תשומת לב היתה נכנסת ברכב גם אם היה חונה כחוק.

ומדובר בחריגה קלה, ואומנם בלי תמונה רחבה יותר לא ניתן לדעת , אבל זה מטה לכיוון האופציה השניה.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן וניתן לטפול אשם תורם כלשהו לרכב החונה, אבל לא נראה לי שבאחוזים משמעותיים (מסייג - התמונות לא מגלות את ״התמונה הגדולה״).

אגב, התמונות נראות כאילו נלקחו בזמנים שונים.

בתמונה העליונה שטח ההפרדה ברור, ואילו בתמונה התחתונה שטח ההפרדה מחוק ודהוה. מה היה מצב הסימון בעת קרות התאונה? ייתכן והרשות המקומית החליטה לבטל את אי-התנועה האמור (על דרך של הזנחה) והרכב החונה חנה שם בתום לב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Keyser Söze כתב:

ייתכן וניתן לטפול אשם תורם כלשהו לרכב החונה, אבל לא נראה לי שבאחוזים משמעותיים (מסייג - התמונות לא מגלות את ״התמונה הגדולה״).

אגב, התמונות נראות כאילו נלקחו בזמנים שונים.

בתמונה העליונה שטח ההפרדה ברור, ואילו בתמונה התחתונה שטח ההפרדה מחוק ודהוה. מה היה מצב הסימון בעת קרות התאונה? ייתכן והרשות המקומית החליטה לבטל את אי-התנועה האמור (על דרך של הזנחה) והרכב החונה חנה שם בתום לב?

הסימון של האי תנועה קצת דהה אך עדיין רואים בבירור שזה אי וזה ממש לפני שצריכים לפנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתובת תמונה ברורה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי פעם משיחה עם עוד בנושא. שזו תביעת נזיקין ואין לה קשר לחוקי התנועה.

כך לדוגמא זה לא משנה אם הרכב נסע כחוק או לא השאלה מי אשם כספית לא קשורה. אלא השאלה מי נכנס במי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, צפוניאא כתב:

הבנתי פעם משיחה עם עוד בנושא. שזו תביעת נזיקין ואין לה קשר לחוקי התנועה.

כך לדוגמא זה לא משנה אם הרכב נסע כחוק או לא השאלה מי אשם כספית לא קשורה. אלא השאלה מי נכנס במי

אם לא לפי חוקי התנועה, אז לפי מה יקבעו מי נכנס במי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים מישהו מבוגרת נכנסה בי מאחור(כחלק בתאונת שרשרת), חברה שלי דאז יצאה והביאה לה בקבוק מים והרגיעה אותה וממש דאגה לה

התאונה הגיעה למשפט כי לבחור שגרם לכל השרשרת לא היה ביטוח והתחילה מלחמה מי אשם במה

בכל מקרה פתאום הזקנה החביבה הפכה לשקרנית וטענה שחברה שלי היא זו שנהגה ולא היה לה רישיון. השופט אמר לה שמצידו ET נהג ברכב, את נכנסת בו, את אשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה, לפי תקנות התעבורה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם לא לפי חוקי התנועה, אז לפי מה יקבעו מי נכנס במי?

מתייחסים לדיני נזיקין. כפי שאמר זה שמעלי. מי נכנס במי אפילו אם רקדת במאמצע הכביש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואל שוב ולא סתם, אם לא לפי חוקי התנועה, לפי מה יקבעו מי נכנס במי?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, צפוניאא כתב:

מתייחסים לדיני נזיקין. כפי שאמר זה שמעלי. מי נכנס במי אפילו אם רקדת במאמצע הכביש..

מספיק לקוא חצי פסק דין בנושא כדי לראות שזה פשוט לא נכון, ויש לי הכרות אישית עם מקרה של רכב שהתנגש באחר מאוחר ויצא ללא אשמה, בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר את זה מהכירות ועדות אישית שהעדתי וראיתי את ההליך בבית משפט.

אספר את הסיפור.

אוטובוס ירד לנתיב נגדי בקו הפרדה רצוף רכב שהגיעה מולו נתקע בין האוטובוס למדרכה ושופשף. שאלתי בביהמ"ש על הנושא ואמרו לי שלא מעניין שהאוטובוס עמד במקום אסור השאלה מי נכנס  במי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

שואל שוב ולא סתם, אם לא לפי חוקי התנועה, לפי מה יקבעו מי נכנס במי?

רק ברגע שתוכל לענות על השאלה הזו יהיה אפשר להסביר למה אתה כל כך טועה.

או שאולי אם תנסה לענות עליה תבין בעצמך שאתה טועה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...