Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריקה מהמנוע - סיוויק 2007 ES (אני חדש פה ולא קראתי את הכללים אז ערכו לי את הכותרת)

Micon
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*** נמחקו משפטי ברכה והלצה בשפת רחוב ***

כמה דברים שמדאיגים אותי ואני אשמח למצוא כאן תשובות, ממי שיודע מנסיון. 

אני חוזר, מנסיון.

1.לוחץ על גז= שריקה חלשה ועדינה מאזור המנוע.

אם הרכב על P אין שריקה.אני שומע שריקה תוך כדי נסיעה אז אולי זה לא מהמנוע אבל נראה לי שכן.

2.בעלייה על D, הרכב מדרדר לאחור. אני חושש על המצב של הגיר. המכונאי שלי אמר זה כולה שמן גיר שצריך היה להחליף מזמן כבר. אבל הוא אמר את זה בשאלה ששאלתי, הוא לא ראה את הרכב אפילו פיזית, רק אתמול קניתי .

יש לציין שהילוכים עוברים חלק. גם אחורה גם קדימה גם הכל.

3.המזגן חלש. המוכר הראה לי קבלה על טיפול מזגן מדחס גז וכו' אך משום מה המזגן חלש.

לא מזיע באוטו, אבל מרכב 1.8 אני מצפה ליותר.

כרגע הוא לא שונה משברולט ספארק 1.2 שהייתה לי לפני וזה מאכזב .

4. שאלת קינוח, אשאל אחרי שאקבל תשובות קודם, נבחן את הרצינות של הפורום הזה 😆😈

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...