Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט אם לעשות ביטוח לרכב?

boy23
שימו לב! השרשור הזה בן 1462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

נגמר לי מחרותיים הביטוח ואני מתלבט אם לעשות ביטוח עכשיו

יש הסגר של 100 מטר אסור לצאת מהבתים אז הרכב חונה ואין שימוש. לדעתי ההסגר הזה יקח חודש-חודשיים.

ביטוח שנתי עולה לי באזור ה3 וחצי-4 ככה שאם אני חוסך חודשיים של ביטוח זה הרבה כסף בשבילי..

אני יכול לעשות זאת או שיש בעיה?

עריכה אחרונה על ידי boy23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המלצות עבר בפורום, אם אתה מחנה את רכבך ברחוב/חניון ציבורי/חניון פתוח/כל מקום שבו הוא נגיש להולכי רגל, מומלץ להשאיר את ביטוח החובה בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,תבדוק רגע בWESURE

שם יעלה לי צד ג וחובה  2200

ליונדאי מסחרית - טרג'ט מיניוואן

איפה שעשיתי דרך "חבר עלאק" אני משלם 3500!

אני יעשה שם עוד כמה חודשים שיגמר לי הביטוח

ממש זול!

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה יכול להחשב כקטיעת רצף ביטוחי ואז תקבל הצעות הרבה יותר יקרות ותפסיד יותר מאשר תחסוך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, zvit כתב:

הבעיה היא שזה יכול להחשב כקטיעת רצף ביטוחי ואז תקבל הצעות הרבה יותר יקרות ותפסיד יותר מאשר תחסוך.

אני מבין אבל זה מצב שברור לכל חברות הביטוח

אני מאמין שרוב מי שבמצב שלי ונגמר לו הביטוח שוקל אם לחדש..

חברות הביטוח גם מבינות שאני עושה את זה לא בגלל שקרה משהו לי או לאוטו יש גורם מדיני שאוסר על נסיעה,

ואם חברת ביטוח אחת תערים קשיים תפדל יש הרבה חברות בשוק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי חשש שאין לי רצף ביטוחי כי לא מצאתי את המכתב העקום הזה שהם שולחים {מעניין היום יודעים מתי היית בשירותים עם האח הגדול שרואה הכל ויודע הכל עלינו אבל שאתה לא זוכר איפה עשית ביטוח לפני שנתיים- אף אחד לא יודע להגיד לך ולבדוק}

בכל מקרה ההבדל היה זניח אצלי- 300 שקל.

בסוף מצאתי את המכתב וזוכיתי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, boy23 כתב:

החובה עולה 2200 שקל זה רבע מעלות הרכב ככה שאין לדעתי טעם

אני עונה לעצמי?

ביטוח חובה - לא משחקים. אם אתה לא יכול לעמוד בזה - תמכור את הרכב.

אני יכול להבין שלא תעשה מקיף או צד ג' כשהרכב עומד. 

אם הוא ייגנב, ומכוניות נגנבות עכשיו יותר מתמיד, גבול הנזק שלך הוא פחות מ 10,000 ש"ח לפי דברייך, אבל לא הייתי חולם להחזיק ברשותי כלי רכב שאין לו חובה בתוקף, וחונות לי ברגע זה ליד הבית שלוש מכוניות שלא נוסעות לשום מקום. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, boy23 כתב:

אני מבין אבל זה מצב שברור לכל חברות הביטוח

אני מאמין שרוב מי שבמצב שלי ונגמר לו הביטוח שוקל אם לחדש..

חברות הביטוח גם מבינות שאני עושה את זה לא בגלל שקרה משהו לי או לאוטו יש גורם מדיני שאוסר על נסיעה,

ואם חברת ביטוח אחת תערים קשיים תפדל יש הרבה חברות בשוק 

חברות הביטוח לא "מבינות" כלום חוץ מהעובדה שהם אמורות להרוויח כסף...

אתה קצת מתבלבל. יש הבדל מהותי בין הקפאת ביטוח לאי חידוש ביטוח. להקפיא ביטוח קיים בגלל אי שימוש לגיטימי (יש יגידו בעייתי) לא לחדש - הרבה יותר בעייתי. אם אתה עומד על כך שאתה רוצה לחסוך כסף. תחדש, חכה שבועיים ותקפיא. 

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

ביטוח חובה - לא משחקים. אם אתה לא יכול לעמוד בזה - תמכור את הרכב.

אני יכול להבין שלא תעשה מקיף או צד ג' כשהרכב עומד. 

אם הוא ייגנב, ומכוניות נגנבות עכשיו יותר מתמיד, גבול הנזק שלך הוא פחות מ 10,000 ש"ח לפי דברייך, אבל לא הייתי חולם להחזיק ברשותי כלי רכב שאין לו חובה בתוקף, וחונות לי ברגע זה ליד הבית שלוש מכוניות שלא נוסעות לשום מקום. 

מה הסיכון בלהשאיר רכב בלי ביטוח חובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילד של השכן יסע עם האופניים שלו בכביש יתנגש ברכבך החונה יפול וישבור את רגלו - למרות שרכבך חנה, זאת נחשבת תאונה דרכים, ועלולים לחייב אותך בהוצאותיו הרפואיות.

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לראות אם יש לך קרובי משפחה שיש להם הטבות לביטוח דרך מקום העבודה (או אולי לך יש אפילו), יכול להוזיל משמעותית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.3.2020 בשעה 21:53, zvit כתב:

פה קבור הכלב.

החשש הזה מחברות הביטוח. אנחנו כל הזמן מבטחים גם רכבים לא גניבים וגם אם הנסועה שלנו נמוכה וגם אם יש לנו הרבה כסף לכסות פגיעות באשמתנו. נכון. רק בגלל הפחד מפני עליית פרמיה עתידית.

אני שברתי מזמן את מעגל הקסמים הזה. נוסע רק עם חובה (ולא שאני ממליץ לכולם לא לבטח).

מצחיק שכל המדינה לא מקפיאה את ביטוח החובה לפחות למרות שאף שכן לא נוסע על אופניים כעת, ואף אש לא זולגת מהמכונית שלנו לשכן, כמו שמישהו כתב כאן.

אותם מבטחי המקיף לרכבים של 30-50 אלף שח לא מבטחים את הדירה שלהם (למעט נוטלי משכנתא) לשריפה או לנזק צד ג', למרות שיש הסתברות גבוהה לנזק כזה.

תסמונת העדר כבר אמרנו?

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...