Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסט מהבית(לא מה שחשבתם) - איך לעבור טסט בלי להגיע למכון הרישוי

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי משרד הרישוי - זה יקרה אך ורק אם זה יבוא מלמעלה או שזה ישפר את תנאי הפקידים, הפקת רשיונות רכב, רשיומט, פעולות באינטרנט הן לגמרי תחת הקטגוריה של שיפור תנאי הפקידים, פחות עבודה בשבילם.

פיקוח טוב יותר על הטסטים? איך זה ייצור להם פחות עבודה? אלה לא פעולות שהם מתעסקים בהם, בטח לא ביום-יום (בניגוד לרשיונות, כפל רשיונות, העברת בעלות וכו')

מכוני הרישוי - אני זורק ניחוש מושכל שאם היה מדובר בבוחן אחד תחמן אותו מכון לא היה נחקר כמה פעמים ונסגר בפעם השנייה, או לפחות אחרי הסגירה הראשונה (ל-3 חודשים אם אינני טועה) אותו בוחן היה מפוטר ובא לציון גואל.

אבל עצם העובדה שהקומבינה המשיכה אומרת שככל הנראה לא מדובר בש"ג שסטה מהדרך.

יש הרבה מכוני רישוי שחלקם עושים לפעמים טעויות ועדיין לא סוגרים אותם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי משרד ההתחבורה - אתה מסתכל ברמה של הפקיד באשנב. לפקידים הבכירים, אלה שקובעים את המדיניות, אינטרסים יותר רחבים. בניגוד אליך, אני רואה את רוב עובדי השירות הממשלתי כאנשים שרוצים למלא את תפקידם בדרך הטובה ביותר ומעוניינים לשרת את הציבור. אפשר לראות את זה באשנבים של משרדי הממשלה, וגם במעורבות של רבים מהם במדיניות הכללית.

לגבי המכונים - אני מניח שיש הרבה יותר מבוחן אחד תחמן. העניין הוא שמספיק בוחן אחד כדי לחסל מכון שלם, וגם לשלוח את בעליו לבית המשפט בעמדת מגננה. וזה כבר חזק נגד האינטרסים של בעלי המכונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני רואה את רוב עובדי השירות הממשלתי כאנשים שרוצים למלא את תפקידם בדרך הטובה ביותר ומעוניינים לשרת את הציבור.

חומר להנצחה בחתימה מה שיש פה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי משרד ההתחבורה - אתה מסתכל ברמה של הפקיד באשנב. לפקידים הבכירים, אלה שקובעים את המדיניות, אינטרסים יותר רחבים. בניגוד אליך, אני רואה את רוב עובדי השירות הממשלתי כאנשים שרוצים למלא את תפקידם בדרך הטובה ביותר ומעוניינים לשרת את הציבור. אפשר לראות את זה באשנבים של משרדי הממשלה, וגם במעורבות של רבים מהם במדיניות הכללית.

לגבי המכונים - אני מניח שיש הרבה יותר מבוחן אחד תחמן. העניין הוא שמספיק בוחן אחד כדי לחסל מכון שלם, וגם לשלוח את בעליו לבית המשפט בעמדת מגננה. וזה כבר חזק נגד האינטרסים של בעלי המכונים.

אני לא יודע אם אתה ציני או לא :shock:

הפקידים כקולקטיב הם יצור חסר מעוף, בינוני במקרה הטוב שמחפש להעביר את הזמן בלי להרעיד את הספינה עד הפנסיה (כמובן שאם תסתכל על פרטים תמצא כאלה שזה לא מאפיין אותם).

גוף ממשלתי מעולם ולעולם ישאף לבינוניות.

לגבי המכונים - אני לא מסכים איתך, עובדתית בכל קבוצות הג'יפאים (והיה לי קשר עקיף לשתיים כאלו) עובר מפה לאוזן מכון או בוחן שמעביר גם מה שלא אמור. ובכל זאת מכונים לא נסגרים על ימין ועל שמאל, וגם המכון הזה נסגר לאחר שכבר פעם אחת ל-3 חודשים וכנראה שב לסורו.

אז לא, לא מספיק בוחן אחד כדי לחסל מכון שלם, גם אותו בוחן הפעם היה בחזקת שור מועד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל גוף שלא מתגמל עובדים לפי יעילות ומקצועיות אלא לפי וותק בלבד ידשדש בבינוניות ויעלם מהשוק, אלא אם הוא ממשלתי. במקרה הזה הוא יצמח לתפארת הבינוניות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה לפנתיאון

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...