Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה שהציעו לי בבאדגט על יונדאי i30

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המאזדה 3 משמעותית צפופה יותר,גם מאחור וגם בתא מטען.

מבחינת אמינות המאזדה נחשבת לרכב דיי אמין,חוץ מהגה שמתקלף ואיזה חיישן שמידי פעם מת.

הרכב לא טוחן דלק,ומציג צריכה דיי סבירה לדעתי.

אני עדיין על המיכל הראשון שלי אמנם,אבל הוא לא נגמר לי מהר מידי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

110 אלף קילומטר לרכב בן 3/4 שנים??

זה הגיוני שנהג אחד יעשה ק"מ כזה?

הגיוני ביותר במיוחד אם זה היה רכב של טכנאי שטח (נפוץ מאוד בסטיישנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני ביותר במיוחד אם זה היה רכב של טכנאי שטח (נפוץ מאוד בסטיישנים)

או שהבן אדם גר בירושלים ונסע לעבוד בקרית שדה התעופה/חולון/ראש העין.

הרכב על ממוצע של 26,000 שהוא ממש לא נוראי.

הרכב הראשי בבית עושה ~30 בשנה מנסיעות של בית עבודה וסופ"שים.

איכות הרכב והשווי שלו עם גיר רובוטי זה עניין אחר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 3 משמעותית צפופה יותר,גם מאחור וגם בתא מטען.

מבחינת אמינות המאזדה נחשבת לרכב דיי אמין,חוץ מהגה שמתקלף ואיזה חיישן שמידי פעם מת.

הרכב לא טוחן דלק,ומציג צריכה דיי סבירה לדעתי.

אני עדיין על המיכל הראשון שלי אמנם,אבל הוא לא נגמר לי מהר מידי.

לגבי הגה כן אני שמעתי לגביי חישניים לא שמעתי כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך קשה לעשות ביום 76 קילומטר זה כלום רק נסיעה מהשכונה שלי לסופר זה 10 קילומטר רק הלוך. אז 20 זה רק הלוך חזור חחח

השכנוע הגרוע ביותר שיש זה שכנוע עצמי.

אל תקנה את הרכב הזה, קנה ב60 אלף ממוכר פרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכנוע הגרוע ביותר שיש זה שכנוע עצמי.

אל תקנה את הרכב הזה, קנה ב60 אלף ממוכר פרטי

אתם סתם מגזימים ביד 2 וכולי כולם מוכרים מחירון ויוצאי ליסינג אז מה ההבדל. ודוח מצב הרכב בסופו של דבר מספר המנוע שהיה רשום על המנוע לבין מה שהיה רשום ברישיון היה הבדל שמים לארץ נמצא עוד אחת 96 אלף קילומטר והכל מסומן v למעט שפשופים (בדיקה של באדגט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז? מוכרים פרטיים מבקשים מחירון. למה שמישהו יוריד לך מחיר אם הרכב שלו מבוקש והוא במצב טוב? אני בטוח שיש גם ביד 2 רכבים עם היסטוריית בעלות פרטית בלבד.

עדיף לשלם קצת יותר על רכב שמור (אם מוצאים כזה) מאדם פרטי, כמובן אחד כזה ששמר על הרכב ויציג בפנייך היסטוריית טיפולים מלאה, עם כמות ידיים נמוכה ועם ק"מ סביר.

לגביי הבדיקה של חברת הליסינג - אני ממליץ לקחת לבדיקה עצמאית. היו מקרים בפורום שהתגלתה תמונה אחרת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז? מוכרים פרטיים מבקשים מחירון. למה שמישהו יוריד לך מחיר אם הרכב שלו מבוקש והוא במצב טוב? אני בטוח שיש גם ביד 2 רכבים עם היסטוריית בעלות פרטית בלבד.

עדיף לשלם קצת יותר על רכב שמור (אם מוצאים כזה) מאדם פרטי, כמובן אחד כזה ששמר על הרכב ויציג בפנייך היסטוריית טיפולים מלאה, עם כמות ידיים נמוכה ועם ק"מ סביר.

לגביי הבדיקה של חברת הליסינג - אני ממליץ לקחת לבדיקה עצמאית. היו מקרים בפורום שהתגלתה תמונה אחרת.

ברור שאני אקח כבר נפסל רכב אחד היום בבוקר אחד שממש רציתי למזלי לא הסתדר אך הביאו לי אחת אחרת ניסיון שני לדגם הזה וכל מה שאני רואה ביד 2 רובם יוצאי ליסינג או כאלה יד פרטית במחיר מטורף שלא בתקציב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקחת או שלוותר בגלל הגיר הרובוטי? או שזה עניין של מזל
ממליץ לוותר על הגיר רובוטי וללכת על יונדאי i30cw אוטומטית מקסימום תרד שנה לא סוף העולם רכב מומלץ מאוד אמין אבל שוב עם גיר אוטומט ⁦[emoji3516]⁩

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל מה הנפח מנוע של הרכב אם 1600 זה אוטומט רגיל אם 1400 זה רובוטי בלי קשר הקילומטר מאוד גבוה וזה כבר שיקול שלך אם לקחת.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל מה הנפח מנוע של הרכב אם 1600 זה אוטומט רגיל אם 1400 זה רובוטי בלי קשר הקילומטר מאוד גבוה וזה כבר שיקול שלך אם לקחת.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

אם זה 1600 זה אוטומט אתה בטוח? מצאתי אחת עם קילומטר יותר נמוך 95 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לוותר על הגיר רובוטי וללכת על יונדאי i30cw אוטומטית מקסימום תרד שנה לא סוף העולם רכב מומלץ מאוד אמין אבל שוב עם גיר אוטומט ⁦[emoji3516]⁩

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

לרדת שנה אני לא כל כך רוצה מקסימום רכב אחר אבל מישהו פה מתחת ציין שאם זה 1600 זה אוטומטי ולא גיר רובוטי זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...