Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה UMI מבקשים 4200 ש"ח על בולם זעזועים שעולה 1200 בחו"ל?

adi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לעשות, ישראלים תמיד ישארו ישראלים. חושבים שהשמש זורחת להם מה........

האם זה פלא ששנה שעברה 9 עסקים מתוך 10 נסגרו?

אם עסק לא מבקש את המחיר המתאים לך הוא חייב להיות גנב, עשקן ורמאי.

יש לך מושג בכלל מה זה לנהל עסק? כבודו שכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם עסק לא מסוגל להיות תחרותי - למכור את מוצריו/שירותיו במחיר שוק, אז כנראה שהוא לא צריך להתקיים. מחירי החלפים שאנשים משווים אליהם בחו"ל, הם מחירים של קמעונאים לרוב, כלומר גם הם מחזיקים מלאי, עובדים, משלמים ארנונה ופנסיות. הפער שמוצג בשרשור הזה פשוט לא הגיוני ולא מוצדק.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אין לך מושג ירוק על מה אתה מדבר.

עסק בוודאי יכול לדרוש כמה שהוא רוצה - לקוח בוודאי מותר לסרב לשלם ולחפש דרכים אחרות.

בכל דבר בחיים, יש טווח לגיטימי.

לדרוש עלות כפול 10 על מוצר - זו חזירות.

לא מבין איך אתה מגן עליהם בכלל, וכל העלויות שלהם בכלל לא רלבנטיות - עובדה שעכשיו במקום למכור במחיר סביר - לא מכרו בכלל.

ממש תכנית עסקית טובה אה?

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוקר המחייה הוא גבוהה יחסית לאירופה וארהב,יגידו שאנחנו רחוקים והמשלוח יקר וכל מיני שטויות,עובדה שבארצות ערב המחירים משמעותית זולים יותר.

הבעיה נעוצה בתיאבון של הישראלים,איפה שיכולים לקחת לוקחים ללא שום סינטמנטים.

אם לא היה אינטרנט,לא הייתה תחרות והיינו רואים השתוללות מחירים,באוצר שוברים את הראש איך לשים את יד על המיליארדים של רכישות באינטרנט.

עייפנו מהתירוצים האינסופיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת קאדילק בישראל, מה ציפית?

תביא את הבולמים, תתקין לבד, תמתין להם וזהו. יש לך מזל שזו לא תקלה משביתה אחרת היית ממתין כשבועיים עד שיגיע חלק ושוכר רכב או נוסע באוטובוס ואז כל זה מתקזז לעומת המחיר בארץ.

אני מזמין בדרך כלל רק חלקים מחו"ל ב buycarparts.co.uk הכל שם ATERMARKET אבל יצרני OEM. זול משמעותית! במיוחד בחיישנים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) עסקים שיש ביקוש למוצר שלהם לא נסגרים. אם אין למוצר ביקוש, אין הצדקה לקיומו של העסק. לכן גם אם 9.9999 עסקים מתוך 10 ייסגרו כל שנה זה לא אומר כלום.

ב) UMI לא נסגרו למרות שלא הצליחו להשחיל אותו עם בולם זעזועים. המסקנה היא שכנראה שהם מרוויחים מספיק כסף כדי להחזיק את אולמות התצוגה שלהם גם בלי למכור חלפים במחיר מופרך ללקוחות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הנתון הזה ? מהחלל החיצון ?

אנחנו כאן מדברים על חנויות לאספקה חלקי חילוף לרכב ולא על מסעדות גורמה או חברות סטרט-אפ שמחפשות לעשות אקזיט.

לא שמעתי ולא ראיתי בעשור האחרון על חנויות לאספקת חלקי חילוף לרכב אשר נסגרו באיזור ת"א/רמת-גן/בני-ברק/חולון וההיפך הוא הנכון וחנויות רק נוספו בשנים האחרונות.

אם אתה שואל מאיפה אני יודע ? כאשר אני מטפל ברכב שלי או של חברים/משפחה אני רגיל כול כמה חודשים לעשות סיבוב בחנויות השונות באיזורים שציינתי ולאף אחד מהם לא חסר עבודה. אפילו חנויות שמוכרות עצי ריח לרכב מתקיימות

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ש...

9/10 עסקים נסגרו כי הם ביקשו מחירים הזויים ואף אחד לא קנה אצלהם.

ו-1/10 שלא חשב שכולם מטומטמים הצליח לשרוד.

אני חייב לשתף אותך במשהו. אני רוצה להחליף את התריסים בסלון.

הלכתי למקום וקיבלתי הצעת מחיר. לא משנה גבוהה או לא. זה המחיר שלו.

שאלתי כמה יעלה לשדרג את השלות לניילון.

מחיר שלי לצרכן של שלות ניילון הוא 290 ש"ח. מאותו מפעל שבעל החנות רוכש אותן.

http://palmatmotors.co.il/catalog.asp?page=newshowprod.asp&prodid=819804

נניח שהוא גם משלם את אותו המחיר.

מחיר שלות פלסטיק בשבילי 160 ש"ח.

http://palmatmotors.co.il/Catalog.asp?Page=NewShowProd.asp&PRodID=819800

ההפרש ביניהן הוא 130 שקל.

אני רק אזכיר לך שבתמחור המקורי הוא כבר שם את הרווח שלו על המוצר.

לכן אני בתמימותי חשבתי שאשלם את עלות השדרוג של 130 ש"ח.

אתה יודע מה? שיבקש כבר את כל ה-300 ש"ח של שלות ניילון וירוויח גם על השלות ניילון וגם את המחיר של השלות פלסטיק שהוא לא שם.

להזכירך. אין שינוי בעבודה. זה אותו דבר.

אתה יודע כמה הוא ביקש? 1500 ש"ח! תוספת. פי 11 מהעלות.

אז אני התנהגתי כמו ישראלי שהשמש זורחת לו מהתחת ואמרתי תודה והלכתי.

אני לא יכול להתווכח איתך על המחיר של התריס. של העבודה.

אבל החלפת חלק שעושה 160 שקל לי כצרכן קצה בחלק שעולה לי כצרכן קצה 290 - מאותו מקום שהוא רוכש לא אמורה לעלות 1500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הנתון הזה ? מהחלל החיצון ?

הוא קרא שבשנת 2018 נפתחו 49 אלף עסקים ונסגרו 44 אלף עסקים. מזה הוא הסיק בטעות שמתוך כל עשרה עסקים שנפתחו, נסגרו תשעה. זה כמובן לא נכון.

יש עליה עקבית לאורך השנים האחרונות בכמות העסקים הפעילים בישראל, הכל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענף הרכב שונה מענפים אחרים מכיוון ש א. מרבית הלקוחות הם לקוחות שבויים, לא כל אחד מתחיל לחפש ברשת איפה הוא יכול לקנות חלפים בזול, מדובר במיעוט די מבוטל ו ב. שקשור כמובן ל א. אין תחרות מעשית בענף ייבוא החלפים, היבואן מייבא גם את החלפים למכוניות שהוא מוכר, הוא מטפל בהן כמובן אצלו במוסך לפחות במהלך האחריות ( וגם אח"כ המוסך הבא בתור קונה אצלו את החלפים ) ומכאן שאין לו סיבה אמיתית לתמחר במחיר הוגן את החלפים, פשוט אין מי שיציע מחיר אחר. ענפים בהם יש תחרות מתנהגים באופן שונה לחלוטין, גם אם יש כאלו שעד היום מתקיים בהם תאום מחירים אסור ( אבל זה סיפור אחר ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגיבים מס 24.25.26

הנה הנתונים. אם זה לא מספק אותכם אפשר לנבור יותר לעומק.

https://finance.walla.co.il/item/3123406

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגיב מס 16,18

בעבר היה לי עסק בחו"ל, היום יש לי עסק בישראל ואני עוסק מורשה מזה 7 שנים בקירוב.

ולעיניינינו

ישראל היא מדינה חופשית. פה זה לא צפון קוריאה. לכל אדם ואדם יש את האפשרות להביא מחו"ל כמעט כל מה שהוא רוצה.

עסק עושה לך שירות וזה המחיר שהוא צריך לבקש. טוב לך, סבבה. לא טוב לך תזמין לבד.

אני לא מבין מדוע הגישה הפסולה של ישר לצעוק "הוא גנב, הוא עושק, הוא חזיר, יש לו תיאבון או הכלב מלקק את הביצים שלו רק כי הוא יכול" ועוד כהנה וכהנה.

אני מודה ומתוודה, קניתי בעברי חלקים לאופנוע מחו"ל. גם בגלל הזמינות שלהם וגם המחיר אבל רבאק, בחיים לא פתחתי פוסט על יבואן אופנועים כזה או אחר שהוא גנב, רמאי וכושק אותי.

קצת פרופפורציות בבקשה.

נ.ב

עכשיו בדיוק הסתיים לו חודש של חגים. במשך חודש שלם בקירוב עסקים שילמו לעובדים שלהם משכורת כאשר העסקים החודש היו על הפנים. תחשבו על זה גם כן?

המחיר שעסקים דורשים מגלם גם את המשכורות וכל התשלומים שהם צריכים לשלם על חודש חלש במכירות כמו חודש תשרי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...