Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסופר מיני/משפחתית בטיחותית חדשה עד 100 אלף ש"ח

Asher82
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מבקש המלצה לרכב חדש עד K100 עם אפשרות חריגה של עד 110K.שתשמש ביומיום נהג אחד בד"כ פלוס ילד, ובעוד כשנתיים גם תינוק.

נסועה שנתית 10-12K.

מעוניין לנצל את כל התקציב, לא מחפש משהו זול יותר.

חשיבות בסדר יורד:

1. בטיחות

2. אמינות

3. חסכון בדלק

4. תא מטען גדול.

בזמנו קיבלתי המלצות על הנודה ג'אז 2015 אך התקציב נמתח.

חשבתי על ג'אז 2019. מתחבט בין טרנד לקומפורט - אשמח לשמוע מכם מה היתרונות לפה ולשם.

אשמח לקבל המלצות לאופציות נוספות.

רכב משומש גם יכול לבוא בחשבון.

אשמח לעזרתכם, תןדה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז תענה לך על כל הדרישות.

בטיחות- קיבלה 5 כוכבים במבחן הריסוק האירופאי, אם כי מערכות הבטיחות כוללות בלימה אוטונומית במהירות עירונית בלבד , ואין תיקון סטייה מנתיב, אלא אק התראה.

אמינות - הרכב נטול מחלות מיוחדות .

חסכון בדלק- אצלי ממוצע 1:15 עד 1:18 , ככלל מצטיינת הג'אז במיוחד בדרכים בין עירוניות, שם אפשר בקלות לקבל 1:20 ואף טוב מזה.

תא מטען- כ 350 ליטר, כמעט כמו של משפחתית.

אם תבחר לרכוש ג'אז,לך על דגם הקומפורט, בטרנד חסרות חלק ממערכות הבטיחות. ההפרש במחיר לא גדול.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה/ארונה

עונות לכל הדרישות ומתעלות על הג'אז למעט (אולי) בסעיף אמינות בשל טענות אודות בעייתיות בגיר....

אישית במשפחה 2 סקודות מזה מספר שנים עם הגיר הנל ללא תקלות אחרי ריקולז של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבחר לרכוש ג'אז,לך על דגם הקומפורט, בטרנד חסרות חלק ממערכות הבטיחות. ההפרש במחיר לא גדול.

תודה על התגובה.

קפצתי היום לסוכנות הונדה וראיתי את הג'אז.

נאמר לי שאכן הטרנד מגיעה ללא מערכות הביטוחת המדוברות אך מותקנות עליה פה בארץ מערכות בטיחות חליפיות כמו מובילאיי שמשלימות את הפער הבטיחותי ואפילו (מילות הסוכן) מתעלות על הקומפורט, וזה בא לידי ביטוי בדירוג הבטיחות הישראלי: 6 לטרנד עם התוספות הישראליות ו5 לקומפורט עם המקוריות.

מה דעתך/כם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

נאמר לי שאכן הטרנד מגיעה ללא מערכות הביטוחת המדוברות אך מותקנות עליה פה בארץ מערכות בטיחות חליפיות כמו מובילאיי שמשלימות את הפער הבטיחותי ואפילו (מילות הסוכן) מתעלות על הקומפורט, וזה בא לידי ביטוי בדירוג הבטיחות הישראלי: 6 לטרנד עם התוספות הישראליות ו5 לקומפורט עם המקוריות.

מה דעתך/כם?

כאחד שהיה לו את הקומפורט, המלצה שלי תקנה אותה, לא כדאי להתקין מובילאיי, השיקוץ הזה לא משלים שום פער מהמערכות המקוריות, הוא לא יבלום אוטונומית, רק יציק לך ברעשים ואתה תצטרך לבלום.. עד אז אלוהים גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שהיה לו את הקומפורט, המלצה שלי תקנה אותה, לא כדאי להתקין מובילאיי, השיקוץ הזה לא משלים שום פער מהמערכות המקוריות, הוא לא יבלום אוטונומית, רק יציק לך ברעשים ואתה תצטרך לבלום.. עד אז אלוהים גדול.

בדגם של 2019 גם בטרנד יש בלימה אוטונומית, כך לפחות נאמר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש בלימה אוטונומית בכל רמות הגימור, בטרנד המובילאיי מחליף את ההתרעה על סטייה מנתיב ואזהרת התנגשות ומוסיף זיהוי הולכי רגל שלא נתמך.

בקומפורט יש מגביל מהירות חכם שקורא שלטים. אני עדיין הייתי מעדיף את הקומפורט להמנע מהתקנות מקומיות ככל הניתן.

דור חדש של הג'אז צפוי שנה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש בלימה אוטונומית בכל רמות הגימור, בטרנד המובילאיי מחליף את ההתרעה על סטייה מנתיב ואזהרת התנגשות ומוסיף זיהוי הולכי רגל שלא נתמך.

בקומפורט יש מגביל מהירות חכם שקורא שלטים. אני עדיין הייתי מעדיף את הקומפורט להמנע מהתקנות מקומיות ככל הניתן.

דור חדש של הג'אז צפוי שנה הבאה.

תודה.

זו פעם ראשונה שאני קונה רכב חדש.

האם יש אפשרות למיקוח? כמה ניתן להוריד במחיר?

הקומפורט נמכרת בכ110K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

זו פעם ראשונה שאני קונה רכב חדש.

האם יש אפשרות למיקוח? כמה ניתן להוריד במחיר?

הקומפורט נמכרת בכ110K.

להוריד מחיר לא הצלחתי

אפשר להוציא מהם הטבות כמו מרימי שמשות,טיפול ראשון בהנחה, וכד'

לחלופין תוכל לחפש אותה בהנחה במבצעי 0 ק"מ מליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

מה דעתך/כם?

עכשיו גם הסוכן אוכל את הקומבינה של משרד התחבורה שמתעדפת מערכות בהתקנה מקומית על פני מקורית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו גם הסוכן אוכל את הקומבינה של משרד התחבורה שמתעדפת מערכות בהתקנה מקומית על פני מקורית.

הסוכן הסביר שהמערכות המקוריות של הונדה שיש בקומפורט ככל הנראה לא יזהו הולכי רגל בעוד מובילאיי ודומיו (הוא דיבר איתי על MOVON) יזהו.

מה אומרים על זה?

אשמח להסבר או הפניה להסבר, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישנים מסביב לרכב בקומפורט,מזהים אפילו צמחים ומצפצפים.

כנל אופנועים ובני אדם.

שלא יבלבל לך את המוח.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...