Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח \ יש אנשים שמתעסקים עם עיבוד וידאו בקהל?

neorus
שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לתומי לקחתי יום חופש היום על מנת לשבת על הפרוייקט שלי, מקבל צלצול מהשכן ששברו להם את הברז של המים ליד הבניין, במקרה הייתה לי מצלמה שמכוונת לחניה שבו בדרך כלל עומד האוטו שלי(רק שספציפית היום, בגלל שהיה מלא, חניתי ממול.. טעות חיי), ואיזשהו מטורף החליט לבדוק את זמני ההאצה שלו מול קיר, ולאחר מכן את הרוורס והכישורי דריפט שלו, ועד כמה החלק האחורי של האוטו שלי חזק(הוא נכנס בי ברוורס).

לצערי הרב, המצלמה באותו רגע גמגמה משום מה, והוידאו לא יצא הכי מוצלח. מה עליי לעשות לדעתכם בנידון?

נ.ב. איזה סוג יונדאי זו? מזכירה לי קצת את גטס אבל לא בטוח.

https://drive.google.com/open?id=1992T6NZTzPIT4lhgVB-DmerTJs2bpPmB

(החל מ1:40)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה אמיתי ? כנראה שיכור ברמות , אם אתה אומר יונדאי אז זאת I10 ולא גטס , לי זה בכלל ניראה C1 , בגדול ללכת למשטרה אולי תגיע לאחד שרוצה לעבוד ובאמצעים טכנולגיים אפשר לעצור את התמונה ולהגדיל אותה וככה להגיע למספר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן!!

לא נראה כמו שיכור (וגם 11:05 לפני הצהריים) אלא כמו מבוגר עם כובע לבן נגד שמש כזה. לדעתי אחד מהשניים:

1. הוא שוקיסט באמת, ואיכשהו לחץ יותר מידי על הגז או לחץ גז במקום ברקס, נכנס בקיר ואז נבהל מעצמו ועשה רוורס עוד יותר גרוע בעקבות כך (יכול היה בקלות לדרוס מישהו מאחוריו)

2. מישהו שבכוונה רוצה לדפוק את הרכב מסיבה כלשהי (אולי בשביל ביטוח) - למרות שיש כנראה דרכים יותר הגיוניות לעשות את זה, ובגלל הרוורס המסוכן וחזות הנהג, קשה לי להאמין, אבל לך תדע.

לפני המון שנים שכן של ההורים שלי (היה אז מבוגר בן 65 בערך) הכניס קוואליר בפול גז לתוך הקיר של הבית שלהם כי לחץ על הגז במקום על הברקס. מאמין שגם פה סיפור דומה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מבוגר/מבוגרת, בילבול ופאניקה.. נסע משם עם גלגל ימני קדמי מפוצץ, מעניין לאן הגיע ככה.

שום עורך וידאו לא יוכל לתקן את הסרטון, יש לך בעיה עם הכרטיס זיכרון, תחליף אותו לכרטיס מהיר ואמין.

לא נראה לי שאפשר להוציא מזה מספר רישוי מלא, אולי עם חיתוכים של דגם/צבע וכו' שהמשטרה יכולה לעשות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מבוגר/מבוגרת, בילבול ופאניקה.. נסע משם עם גלגל ימני קדמי מפוצץ, מעניין לאן הגיע ככה.

שום עורך וידאו לא יוכל לתקן את הסרטון, יש לך בעיה עם הכרטיס זיכרון, תחליף אותו לכרטיס מהיר ואמין.

לא נראה לי שאפשר להוציא מזה מספר רישוי מלא, אולי עם חיתוכים של דגם/צבע וכו' שהמשטרה יכולה לעשות.

במקרים כאלה לצערי גיליתי על בשרי שהמשטרה לא טורחת לבצע חיתוכים הרבה יותר פשוטים עם פרמטרים הרבה פחות נפוצים ומספר חלקי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...