Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - יונדאי I30N

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לנסיעה .

אני שם לב שאנחנו שכנים . בנובמבר אני מתכוון לחזור לנהוג בפזו בערד . מוזמן לנהוג עבורי הלוך חזור על כביש 6 .

בינתיים רק נסיעה.

תודה :)

אמתין כנראה לרכב מבחן.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המגאן לא רלוונטית. לא נמכרת, לא נבחנה, לא זמינה למבחן. אף אחד בארץ לדעתי לא נהג בה, לרבות בוחני CF. לגבי היתר כבר התייחסתי. היו מספר בוחנים במבחן, ולהם הניסיון שלהם.

אני חושב שלהחליט כזו החלטה, ועוד לפרסם אותה תחת המשתמש של המערכת יש בה טעם לפגם וחוסר מקצועיות.

אני מכיר את הסיוויק טייפ אר קצת יותר מקרוב, ועל פי כל מבחני הדרכים בחו״ל היא טובה יותר מהמתחרות בהפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי פורצת דרך? עושה מהפכות? במחירים?

אתה צריך לכתוב לעלון שלהם, אבל קשר למציאות אני לא רואה פה...

מה שיונדאי עשתה לשוק הרכבים בעולם עובדתית... כנראה רחוק שנות אור מהראיה

הכללית שלך על רכבים בכללי או קשר למציאות של שוק הרכב.

אתה כנראה רחוק מהמציאות והמון רחוק... כמה רחוק? רחוק מאוד!

שמישהו יסביר לו בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטייפ R על פי ביקורות בחו"ל אכן נחשבת למלכה של הקטגוריה אבל היונדאי תמיד זוכה לשבחים רבים, ללא ספק רכב שנמצא ברמות הגבוהות של הקטגוריה.

גם בקטגוריית הסופר מיני החמה יש סוג של "מלכה" וזו הפיאסטה ST שנחשבת להכי טובה בפער, חבל שהיא לא מגיעה לארץ.

בארץ לדעתי ה VFM הכי טוב שייך ל 308 ול 208 בהתאמה, ההונדה אולי נחשבת להכי טובה אבל היא מתומחרת פה בצורה מוגזמת, על היונדאי כמובן אין מה לדבר. הגולף והקופרה אחלה והן מציעות ערך טוב יותר ביד 2 אבל הן לא ברמה של ה 308 מכל מה שאני קורא ומבין (הלוואי גם הייתי מדבר מניסיון אבל איפה אני ואיפה הרכבים האלה :/)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיונדאי עשתה לשוק הרכבים בעולם עובדתית... כנראה רחוק שנות אור מהראיה

הכללית שלך על רכבים בכללי או קשר למציאות של שוק הרכב.

אתה כנראה רחוק מהמציאות והמון רחוק... כמה רחוק? רחוק מאוד!

שמישהו יסביר לו בבקשה.

בא תשכיל אותי, מה אתה מתחמק ומטיל משימות על אחרים?

ותנסה לקשר לישראל, אבל לא חייב, רק אם אתה יכול...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב המשמעות של win on Sunday sell on Monday היא כמובן מעט שונה ומתייחסת לכך שרכב שיזכה במרוץ מפורסם מסויים, ייקל למכור את הדגמים הרגילים שלו באולם המכירות... בכלל לא קשור להקפות במסלול חובבים כזה או אחר.

אני גם לא חושב שהגולף היא מכנה משותף נמוך... אפשר לזלזל בכל מי שקונה אותה אבל בינתיים היא נמכרת משמעותית יותר. אז אולי היא ממלאת את ההגדרה דווקא יותר טוב מרכב שהוא לפי מה שכתבתם קצת יותר קיצוני?

לכל אחד הגדרה משלו כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב המשמעות של win on Sunday sell on Monday היא כמובן מעט שונה ומתייחסת לכך שרכב שיזכה במרוץ מפורסם מסויים, ייקל למכור את הדגמים הרגילים שלו באולם המכירות... בכלל לא קשור להקפות במסלול חובבים כזה או אחר.

ידוע. לא הכל צריך להבין מילולית, ומי כמוך יודע שיש מקום למשחקי מלים ופרשנות אינדיבידואלית.

אני גם לא חושב שהגולף היא מכנה משותף נמוך... אפשר לזלזל בכל מי שקונה אותה אבל בינתיים היא נמכרת משמעותית יותר. אז אולי היא ממלאת את ההגדרה דווקא יותר טוב מרכב שהוא לפי מה שכתבתם קצת יותר קיצוני?

לכל אחד הגדרה משלו כנראה.

בוודאי שהיא כן, אחרת לא הייתה מוכרת כ"כ הרבה. ככל שאתה מנגיש את הרכב (קל יותר לנהיגה, ממוקד פחות, פונה לקהל רחב יותר) כך אתה בהכרח תביא להגדלת המכירות. מן הסתם הרכב יהיה טוב פחות במשהו, ובמקרה הזה הוא טוב פחות בהפרש ניכר בנהיגה ספורטיבית ומהנה פחות לנהיגה. עבורי היא לא הוט האץ' מספיק טובה, הרוב לא לוקח את הנהיגה בכזאת רצינות או לא נוהג מספיק טוב בכדי להרגיש בנוח עם האפשרויות הממוקדות יותר, וזה בסדר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע. לא הכל צריך להבין מילולית, ומי כמוך יודע שיש מקום למשחקי מלים ופרשנות אינדיבידואלית.

בוודאי שהיא כן, אחרת לא הייתה מוכרת כ"כ הרבה. ככל שאתה מנגיש את הרכב (קל יותר לנהיגה, ממוקד פחות, פונה לקהל רחב יותר) כך אתה בהכרח תביא להגדלת המכירות. מן הסתם הרכב יהיה טוב פחות במשהו, ובמקרה הזה הוא טוב פחות בהפרש ניכר בנהיגה ספורטיבית ומהנה פחות לנהיגה. עבורי היא לא הוט האץ' מספיק טובה, הרוב לא לוקח את הנהיגה בכזאת רצינות או לא נוהג מספיק טוב בכדי להרגיש בנוח עם האפשרויות הממוקדות יותר, וזה בסדר.

אז אולי הN היא בכלל כשלון? אם כיוונו לעשות הוט ויצא להם ספורט, אולי בכלל צריך לבחון אותה מול רכבים קטגוריה אחת למעלה? לפחות אז היא אטרקטיבית במחיר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכמה בוחני רכב שבחנו אותה, אני מבין שהיא ממש לא נופלת מהמתחרות שלה (גולף, קופרה, 308, סיויק, וכו') ואפילו מתעלה עליהם בחלק מהפרמטרים.

אם כך, למה לעזאזל חלק מהאנשים רוצים לחתוך לה את המחיר ב30-40 אלף ויותר, פחות מאותן המתחרות...רק בגלל שצורם לכם השם יונדאי?!

לא מתאים לרוח הפורום כאן בדר"כ...זו טענה לא פיירית ודי מצחיקה אפילו, למה שזה יקרה?! לא הגיוני שבוחני רכב יאמרו שהיא מתעלה על רכבים מסויימים, ומאידך יבואו אנשים ויגידו שהיא צריכה תימחור מחדש, פחות מאותם רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...