Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו שלי....ז"ל

Casper_2001
שימו לב! השרשור הזה בן 7030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משתתף בצערך על שריפת המאזדה.

אני מקווה שיתפסו את החוליגנים האלו כמה שיותר מהר. אנשים כאלה חלאות צריכים לשבת בכלא! היום הם הציתו את הרכב שלך מחר הם יכולים להצית רכב אחר.

עזוב רכב אחר... יתחילו להצית אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעגל האלימות, שמעת פעם על המושג?... החוכמה היא לעצור אותו, לא להמשיך אותו.

ולקספר, משתתף בצערך, כל רכב, לא משנה מאיזה סוג וערך, הוא חשוב לבעליו. מקווה שהביטוח יתקתק לך את עניין ההחזר ותוכל לקנות לך צעצוע חדש...

ליאור.

אויש נו באמת. מעגל אלימות, מעגל הקסם, לא משנה איזה מעגל זה את העבריינים האלה צריך להכניס

לכלא. יש כל כך הרבה דקירות, אונסים ורציחות (להבדיל אלף הבדלות) שקורים משתי סיבות עיקריות, באחת אנחנו לא אשמים ובשנייה אנו אשמים ובעצם מעודדים את התופעות הללו:

1. אז הסיבה הראשונה היא החינוך והסביבה בה גדלו העבריינים.

2. הסיבה השנייה היא הענישה המגוחכת והשערורייתית שיש בארץ. פשוט לא יאומן העונשים המצחיקים שעבריינים מקבלים, אחר כך יוצאים מהמאסר, מבצעים פשעים נוספים וחוזר חלילה. זהו המעגל הגרוע ביותר! ורק בגלל הענישה הקלה.

ולא אותו מעגל שאתה דיברת עליו. אז סבבה, יתפסו את המציתים, בטח יסגרו איתם עסקת טיעון מטורפת והם יצאו בעונש מינימלי. אז אתה יודע מה? אולי לא לשרוף מכוניות של מציתים, אבל בהחלט להחמיר את הענישה ולהכניס אותם לשנים רבות בכלא.

ח'ברה, הכל מתחיל ומסתיים בענישה הקלה

הנה כמה דוגמאות לכל הספקנים:

אונס קבוצתי- 9 חודשי מאסר בפועל

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/827/377.html

אדם שדרס אישה מבוגרת למוות, ברח, טישטש ראיות- 9 חודשי מאסר בפועל

http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Law/200411/2004112212900.htm

הטרדה מינית של שני ילדים- חצי שנה על תנאי עיסקת טיעון.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/887/748.html

הבעל "הרג" את אשתו- 20 שנות מאסר. עיסקת טיעון.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/780/816.html

הברחת 32,000 כדורי אקסטזי- עד 5 שנות מאסר בפועל. עיסקת טיעון.http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Criminal/200502/20050227105400.htm

והדוגמאות עוד רבות.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אבל עדיין צריך להכניס דברים לפרופורציות. כנראה מדובר בכמה ילדים טמבלים משועממים ככל הנראה משכבות המצוקה שאין להם מה לעשות... אז להכניס אותם להרבה שנים לכלא זה בכל זאת מוגזם. בקשר למקרים שהבאת אתה צודק כמובן, אבל זה שונה, על אף כל הצער...

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אבל עדיין צריך להכניס דברים לפרופורציות. כנראה מדובר בכמה ילדים טמבלים משועממים ככל הנראה משכבות המצוקה שאין להם מה לעשות... אז להכניס אותם להרבה שנים לכלא זה בכל זאת מוגזם. בקשר למקרים שהבאת אתה צודק כמובן, אבל זה שונה, על אף כל הצער...

אמת. לא סתם ציינתי את המקרים הקיצוניים בהרבה מהמקרה שהובא לפנינו. היום אתה שופך על מכונית של מישהו אחר בנזין ושורף אותה, מחר אלוהים יודע מה תעשה.

אין מה לעשות, צריך הרתעה. לא תהיה הרתעה---> הפשיעה רק תגדל.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא להכניס אותם לכלא לפחות לתת עונש מרתיע שיגרום להם בפעם הבאה שהם עוברים ליד רכב לחשוב פעמים אם לזרוק את הגפרור.

הרי העונשים היום לא מפחידים אותם,, ועד שהשוטר מסיים לכתוב את הדו"ח ואת הניירת הם כבר משתחררים ...

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך כל כך מה להצטער.

אתה תקבל מחברת הביטוח את מלוא המחירון, תקנה לך רכב הרבה יותר טוב, אך את ההשקעה של הצבע והמדבקות והג'אנטים ולא יודע מה עוד היה לא תקבל.

אבל את הרכב החדש תדאג לכסות.

מזל שהיה ביטוח, אז באמת זה חבל.

ואני מקווה שיתפסו את המציתים ויכניסו אותם ל 7 שנות מאסר, זה העונש המירבי על הצתה בזדון.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להכניס אותם להרבה שנים לכלא זה הפיתרון היחיד.

העובדה שהם באים משכבות מצוקה " שאין להם מה לעשות " לא צריכה לשנות את גזר הדין. אם ימשיכו להקל עליהם , הם ימשיכו להפר את החוק. דווקא בגלל שהם באים מאיזורים בעיתיים ששם הפשע נמצא בכל פינה צריך להחמיר את הענישה כדי לשבור לאט לאט את הפשע. במקומות האלו העברינים הקטנים מקבלים מעמד של כבוד , וכולם רוצים לקבל את הסטטוס הזה של אחד שלא פוחד מהמהשטרה.

אם העונשים ימשיכו להיות מצחיקים זה ימשיך להיות כך . אם העונשים יהיו חמורים הרבה יותר , ויהיו מאסרים בפועל ( אפילו על גניבת סמלים ) האנשים יתחילו לאט לאט לחשוב פעמיים לפני שהם עושים נזקים כי משעמם להם .

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להכניס אותם להרבה שנים לכלא זה הפיתרון היחיד.

העובדה שהם באים משכבות מצוקה " שאין להם מה לעשות " לא צריכה לשנות את גזר הדין. אם ימשיכו להקל עליהם , הם ימשיכו להפר את החוק. דווקא בגלל שהם באים מאיזורים בעיתיים ששם הפשע נמצא בכל פינה צריך להחמיר את הענישה כדי לשבור לאט לאט את הפשע. במקומות האלו העברינים הקטנים מקבלים מעמד של כבוד , וכולם רוצים לקבל את הסטטוס הזה של אחד שלא פוחד מהמהשטרה.

אם העונשים ימשיכו להיות מצחיקים זה ימשיך להיות כך . אם העונשים יהיו חמורים הרבה יותר , ויהיו מאסרים בפועל ( אפילו על גניבת סמלים ) האנשים יתחילו לאט לאט לחשוב פעמיים לפני שהם עושים נזקים כי משעמם להם .

אתה שומע מה שאתה אומר??? אתה יודע טוב מאוד שב-95 אחוז מהמקרים מדובר בקטינים.... גם אותם צריך להכניס לכלא לשנים רבות בגלל משהו שהם עשו כשהם היו בני 13?! אתם צודקים, צריך להרתיע. אבל להרוס לכמה ילדים את החיים בגלל שהם גנבו סמל ששווה 150 שקל לא נראה לי הגיוני. עדיף שיתחילו להעניש באופן כזה את הפושעים האמיתיים - עברייני מין לדוגמא שמקבלים חצי שנה על תנאי.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעות אלימות/עבריינות/ונדליזם וכד' אינן שמורות אך ורק לשכבות המצוקה.

כדאי שתתעוררו , גם "בני טובים" עד כמה שזה קשה להאמין משתתפים בחינגה..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הוא להעניש את ההורים....

זאת אומרת, שאם יתפסו את החארות הקטנים האלה, שההורים של כל אחד מהם ישלם על רכב שלם בתור פיצויים, את החשבון של הכבאית שכיבתה לך, ועל אובדן ימי עבודה.

עד שלא יגרמו לוונדלים לשלם בכסף (ולא בעבודות שירות או חארטה אחר) פיצויים מטורפים על מה שהם עושים זה לא ייגמר.

כשאבא של אותו ילד יעבוד כל החיים בשביל לפצות אותך, הוא כבר ידאג שהילד שלו לא ישאיר מתנות כאלה לאחרים....

אני בכל חיי הארוכים לא הצתתי מעולם רכוש של מישהו אחר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זה מזכיר לי סיפור מאוד דומה, יום אחד בשעת הצהריים, כשאני יושב בנחת במחשב בסביבות השה 3 בצהריים מתקשרים אלי באינטרקום וצועקים לי, הטוטו נשרף האוטו נשרף ! ! ! יצאתי למרפסת ואני מגלה את הטיפו (פיאט טיפו דיגיטלית* עולה באש, הייתי בשוק עד עכשיו אני זוכר את התמונה הזאת :( ירדתי למטה ואני רואה שכל המכסה מנוע מלא עשן טוטל לוסט!, איזה באסה, בסוף גילו שיכולות להיות 2 סיבות להצתה

1. פיאט טיפו דיגיטלית- כל המערכת שם דיגיטלית ולכן נהייה קצר באחד מן הרכיבים, הניצוץ הצית את הגלגל וזה גרם לשיפה של האוטו

2. מישהו הצית את האוטו מהגלגלים

עצוב :( לבסוף קנינו אותה טיפו אותה דגם ואותה שנה, עד היום היא אצלנו :idea:

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...