Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת הבחירות לכנסת הבאה - האם אתם מסכימים להמשיך לתפקד כפרות החליבה של האוצר?

menir1
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפתרון הצודק וההגיוני הוא כפול:

1.הטלת מס דיפרנציאלי, להכביד על העשירים ולהקל על העניים גם בקניית הרכב וגם בהחזקת הרכב.

2. לעשות חופשי חודשי אוניברסלי לכל הארץ ובכל אמצעי התחבורה הציבורית במחיר שיהיה נגיש לכל אדם, נגיד 150 ש"ח לחודש.

אתה יודע, בשביל לממן את זה צריך לגבות מיסים.

ותפסיק עם השטויות של "סבסוד רכב לעניים". בשביל זה יש תחב"צ - שאותה צריך לסבסד.

ה"עשירים" משלמים הרבה יותר מיסים. ראשית ישירים, על הכנסותיהם. הם משלמים 30-60% מס, בעוד שה"עניים" משלמים אחוזים בודדים. ומי שמוציא יותר משלם גם מיסים עקיפים - ואלה משמשים את המדינה לתת שירתוים, גם ל"עניים". כלומר המדינה מסבסדת אותם. אבל יש גבול גם לכך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

העשירים אשמים בהכל, זה ברור.

לאף אחד אין אחריות על החיים שלו, המדינה צריכה לעזור לכולם בהכל. כמובן על חשבון העשירים, שהרי הם חארות.

הציטוט של צ'רצ'יל על הבוחר הממוצע והדמוקרטיה ממש מתאים פה עכשיו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי. לדעת me5000 אני צריך לשלם יותר.

ברור שאתה צריך לשלם יותר.

קח משפחה שבכלל מגיעה ללקנות רכב ב70 אלף אחרי שנים שחסכו, נגיד קיה פיקנטו או i10 למה היא צריכה לשלם את אותם המיסים כמו מישהו שקונה אוטו בחצי מיליון כשרוב הסיכויים שהבית שלהם לא עולה חצי מיליון?

מכיר את כל הטיעונים הדמגוגים כאן:.

1. שיסעו בתחבורה ציבורית רכב פרטי זה מותרות.

בולשיט.

2. שיקנו רכב משומש, מה הם צריכים חדש?

תקנו אתם משומש, מה אתם רוצים?

בקיצור לעניים יש זכות לרכב פרטי ולרכב חדש בדיוק כמוכם, תעקמו את האף עד מחר מצידי.

וכל מי שקונה רכב בחצי מיליון אז שימסו אותו בעוד כמה מאות אלפים מצידי. אני ממש לא אזיל דמעה על זה בדיוק כמו שאתם לא מזילים דמעה על כל השקופים במדינה הזאת שאין להם רכב או שi10 הוא פסגת חייהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

על הדרך צריך לסבסד גם מזון לטרולים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאתה צריך לשלם יותר.

קח משפחה שבכלל מגיעה ללקנות רכב ב70 אלף אחרי שנים שחסכו, נגיד קיה פיקנטו או i10 למה היא צריכה לשלם את אותם המיסים כמו מישהו שקונה אוטו בחצי מיליון כשרוב הסיכויים שהבית שלהם לא עולה חצי מיליון?

מכיר את כל הטיעונים הדמגוגים כאן:.

1. שיסעו בתחבורה ציבורית רכב פרטי זה מותרות.

בולשיט.

2. שיקנו רכב משומש, מה הם צריכים חדש?

תקנו אתם משומש, מה אתם רוצים?

בקיצור לעניים יש זכות לרכב פרטי ולרכב חדש בדיוק כמוכם, תעקמו את האף עד מחר מצידי.

וכל מי שקונה רכב בחצי מיליון אז שימסו אותו בעוד כמה מאות אלפים מצידי. אני ממש לא אזיל דמעה על זה בדיוק כמו שאתם לא מזילים דמעה על כל השקופים במדינה הזאת שאין להם רכב או שi10 הוא פסגת חייהם.

ידידי, משפחה שרוכשת רכב ב 70,000 משלמת כ 35,000 מס. בד"כ אחרי מס שולי מינימלי, אם בכלל.

משפחה שרוכשת רכב ב 700,000 משלמת כ 350,000 מס. בד"כ אחרי מס שולי של כ 40% על ההכנסה.

למה להתעלם מזה?

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון me5000 . אני לא יודע מה אתה ומי אתה, אבל הרעיונות שלך מתאימים לרוסיה הסובייטית. אתה יודע, מערכת שלא תפקדה בכלל. לא שהמערכת שלנו טובה, אבל היא פחות גרועה מהסוביטית.

ובמערכת שלנו אנשים חיים לפי יכולותיהם.

המדינה מסבסדת כלים מסויימים כדי לתת איזו נקודת מוצא שוויונית: חינוך, בריאות, תחבורה ציבורית, עוד שירותים רבים. מעבר לכך אנשים צריכים לחיות לפי יכולותיהם. לא נעים, אבל בני האדם לא נולדו שוים. הם נולדו בעלי זכויות בסיסיות שוות, אבל בזה זה נגמר. בחורה בלונדינית כחולת עיניים גבוהה ורזה תמשוך יותר מבטים מאחותה השחרחורת הגוצה והמכוערת. יש לה גם סיכוי יותר גבוה להתברג לעבודה מכניסה ולמצוא בן זוג מבוסס (וזה נכון גם לגבי גברים מצודדים פחות או יותר). יש חכמים ויש טפשים. יש זריזים ויש איטיים. מה לעשות, כל אחד לפי התכונות בהן הוא ניחן.

מאיזו סיבה אתה נדבק לאיזה סיסמא מוזרה של סבסוד רכב ל"עניים". כן. רכב בסיסי אינו יקר בישראל. הדלק עולה בישראל בערך כמו במרבית מדינות אירופה (פלוס מינוס כמה אחוזים). דרוש שיפור החינוך. דרוש שיפור התחב"צ, דרוש שיפור עוד 1000 שירותים שהמדינה צריכה לתת לאזרח. רכב אינו ביניהם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה כמו רגליים היום, עובדה שזה כל כך קריטי לכל בני האדם בערך. אז להגיד אה מה הם צריכים רכב שיסעו באוטובוס מה הם מבלבלים במוח שיפסיקו להתפנק בזמן שאתה נוסע לך ברכב הפרטי שלך בשבת כשהם תקועים בבית... זה בולשיט מבחינתי.

דבר שני מיסים של 100 אחוז על פיקנטו ועל מרצדס זה די הזוי, זאת בדיוק הכוונה שלי. מי שקונה רכב זול צריך לשלם הרבה פחות מיסים ב% ממישהו שקונה מרצדס. זה פשוט לא הגיוני.

לא כולם נולדו שווים, לכן צריך לעזור לאלה שיותר קשה להם ולא לרחם על אלה שיש להם.

לגבי הביקורות שלכם כלפיי קומוניזם וכו, אני מתעלם באלגנטיות מההתנשאות שלכם, זה פשוט הנספח של חוסר הרגישות שלכם כלפיי אלה שאין להם, אז זה לא מפתיע בכלל.

לא מתייחס לעצמי או למצבי הכלכלי בכלל כי אתם מנסים להסית את הדיון לדיון פרסונלי וזה לא ילך לכם. כן האמת כואבת, תתמודדו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זה כמו רגליים היום, עובדה שזה כל כך קריטי לכל בני האדם בערך. אז להגיד אה מה הם צריכים רכב שיסעו באוטובוס מה הם מבלבלים במוח שיפסיקו להתפנק בזמן שאתה נוסע לך ברכב הפרטי שלך בשבת כשהם תקועים בבית... זה בולשיט מבחינתי.

דבר שני מיסים של 100 אחוז על פיקנטו ועל מרצדס זה די הזוי, זאת בדיוק הכוונה שלי. מי שקונה רכב זול צריך לשלם הרבה פחות מיסים ב% ממישהו שקונה מרצדס. זה פשוט לא הגיוני.

לא כולם נולדו שווים, לכן צריך לעזור לאלה שיותר קשה להם ולא לרחם על אלה שיש להם.

לגבי הביקורות שלכם כלפיי קומוניזם וכו, אני מתעלם באלגנטיות מההתנשאות שלכם, זה פשוט הנספח של חוסר הרגישות שלכם כלפיי אלה שאין להם, אז זה לא מפתיע בכלל.

לא מתייחס לעצמי או למצבי הכלכלי בכלל כי אתם מנסים להסית את הדיון לדיון פרסונלי וזה לא ילך לכם. כן האמת כואבת, תתמודדו.

חבל שאתה מדבר ללא ידיעה, כיוון שחל על רכב מעל 300,000 "מס יוקרה" , כך שמיסוי על רכבים יקרים יותר הוא בשיעור 103%, לעומת רכב זול יותר "רק" 83%.

על שני אלה תוסיף כמובן מע"מ בשיעור 17%.

לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הוא "כמו רגליים" כיון שאין תחב"צ ראוי. תחב"צ הרבה יותר יעיל מבחינת המדינה מאשר ריבוי רכב פרטי. אז זה המקום בו צריך להשקיע. להפעיל אותו בסופ"ש - ללא ספק. אז אני מצחע שתצביע בבחירות בעד מפלגה שתומכת בכך.

והמדינה עוזרת לאלה שיותר קשה להם - הם משלמים הרבה פחות מיסים, והם מקבלים אותם שירותים. אז גם התלונה הזו שלך לא מבוססת.

דרך אגב - המדינה בהחלט מוזילה מיסוי על רכבים קטנים - בזכות חתימת זיהום האויר המשפרת שלהם הם זוכים להנחת "מס ירוק". ליפיגו יכול לעדכן את זה בפוסט שלו כסעיף נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאני כשמו כן הוא-עני.

פיקנטו ורכבים ב70-80 אלף שקל זה מעמד הביניים הנמוך.

רכבים ב150-160 אלף מעמד ביניים בינוני-גבוה.

אין לי כסף לרכב,אני נוסע באוטובוס או הולך ברגל.

אם כל העשירים האלה שאתה כל כך שונא יתחילו לסבול ממסים גבוהים מידי,הדרך שלהם למקום אחר,קצת יותר ליברלי תהיה מהירה.

תישאר עם עניים שמסבסדים עניים?

Sperial, בברית המועצות היו הקצאות לרכבים לפי מקומות עבודה.

סבא שלי חסך 6 שנים עד שהיה לו לרכב+הקצאה בשבילו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשלוש שנים החלטתי שאני רוצה עוד קצת כסף.

בעוונותי פיתחתי מיומנות בתחום ספציפי במקצוע שלי, מיומנות נדרשת בשוק.

אקיצר, נוצר קשר עם עסק קטן שהיה מעוניין לתת לי פרוייקטים אקסטרא.

פתחתי עוסק מורשה, והתחלתי לבצע עבודות בנוסף לעבודה שלי.

אחרי כשנתיים, הגעתי למסקנה שנמאס לי לשלם 53% מההכנסה החדשה למדינה ( 37% מס הכנסה + 16% מע"מ).

זה פשוט לא היה שווה את הקרבת הזמן הפרטי על חשבון המשפחה והחברים.

התנצלתי בפני בעל העסק, וסגרתי את התיק במע"מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה.

והנה הבונוס: את העבודה שעשיתי, מבצעת היום חברת פרוייקטים קטנה הממוקמת ברומניה. המדינה רואה מזה בדיוק 0 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין - בתקופות הכלכליות הקשות גם בישראל חיכית חצי שנה או שנה לרכישת מקרר. אפילו אורז היה בהקצבה. מכונית בכלל לא יכולת לרכוש. זה לא נבע מאידיאולוגיה, זה נבע ממצב של מדינה שקמה מאפס ותוך שנים בודדות שילשה את אוכלוסיתה בקליטת עולים חסרי כל.

עם השיפור במצב הכלכלי התורים התקצרו עד שנחתכו כליל.

ליפיגו - כמה מקבלת ממשלת רומניה מאותה חברה, וכיון שאני מנחש שאתה נחשב עובד בה - כמה מס אתה משלם שם (ואולי מוסיף בארץ)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי דרך לדעת. מן הסתם זה משתלם להם.

לא מן הנמנע שהם משלמים ע"פ מס חברות רומני עבור כל הכנסותיהם השנתיות.

תוספת: אני לא עובד בחברת הרומנית, הם קיבלו אחריות על הפרוייקט אחרי חפיפה, אני מחוץ למשחק.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם. וגם העובדים משלמים מיסים אישיים לפי החוק הרומני (אין לי מושג איך המדינה הזו מתנהלת במציאות).

כמובן שמי שמשלם משכורות רומניות יהיה זול במונחים ישראליים. בעיון קצר בויקיפדיה (מספר ערכים שונים) השכר הממוצע ברומניה הוא בערך שני שליש מישראל (1500 לעומת 2400 דולר לחודש בערכים מתוקננים לכושר הקניה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...