Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים למסלול מסע חוצה אירופה ? - עצמאי [עם פורשה]

Iamnormal
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי ממליץ על מכשירי קשר, יכול להיות שימושי בעיקר ביער השחור שמלא בכבישים צדיים בסגנון נס הרים. רכב ראשון פותח ציר ומעדכן במידה ויש תנועה/מצלמות.

בנוסף אם תכננתם לקחת גלאי רדאר קחו בחשבון שזה לא חוקי בגרמניה.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על מכשירי קשר, יכול להיות שימושי בעיקר ביער השחור שמלא בכבישים צדיים בסגנון נס הרים. רכב ראשון פותח ציר ומעדכן במידה ויש תנועה/מצלמות.

אתה לא בארץ,שמכירים את החוקים והעונשים ויודעים לקחת סיכונים "מושכלים".

הייתי ממליץ לנהוג על פי חוק ב97% מהמקומות.

בטח ובטח בערים/כפרים ובכניסה אליהם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שגלאי רדאר אינו חוקי בגרמניה (וגם באוסטריה, שוייץ, צרפת ואולי מדינות נוספות) - אלא שאפילו מפה או רשימת מצלמות שתחובה בבגאג' יכולה להביא אותך לקנס של כמה אלפי אירו או אפילו דין פלילי על הכשלת שוטר. כמובן שדין פורמט אלקטרוני כדין מפת נייר, לכן במכשירי GPS אין סימון של מצלמות.

חוץ מזה, גם מצלמת דרך אינה חוקית במדינות דוברות הגרמנית (אם לא חל שינוי לאחרונה). איזה עניין של צנעת הפרט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, גם עם וייז או תוכנת ניווט אחרת קל לטעות בדרך ולתעות ברחבי המדינה. לכן צריך להוסיף לזמני גוגל לפחות 30% (יש רכיבים של פקקים, עבודות בדרך ושאר מגבלות המאטות את התנועה).

ועכשיו נזכרתי - עליך לשנן היטב את הביטוי STAU. אתה עשוי להתקל בו בכל דרך, במיוחד באוטובאהנים. הכוונה היא לפקק תנועה כבד שיכול להמשך שעות על פני קילומטרים רבים, לעתים קרובות ללא סיבה נראית לעין. אם תתקל בשלט או פלקט תלוי על גשר המכיל מילה זו או בתמרור מקביל (דומה לזה שאנחנו מכירים היטב מהשילוט האלקטרוני באיילון) - רד למהירות המאפשרת בלימה בטווח קצר, הפקק עשוי להפתיע אותך מאחורי עיקול, לא נעים ב-200 קמ"ש. לכן הגרמנים מפרסמים אזהרות קילומטרים רבים לפני הפקק, ויש גם פריצות למערכת השמע בכל רכב בו היא פועלת, אבל אני מניח שאינך מבין גרמנית.

כן STAU !! תודה רבה!

קיבלתי על זה טיפים!

תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מכשירי קשר אנחנו לוקחים..

ידוע על עניין גלאי הרדאר.. אנחנו לא נשתמש..

אנחנו לא הולכים "להתפרע" עם הרכב..

סה"כ נוסעים להנות קצת מהנהיגה בפסים.. ולראות נופים :)

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...