Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקתי את האוטו בעמוד, איפה לתקן? לערב ביטוח?

lm007
שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בכשרון רב הצלחתי לדפוק את הרכב בעמוד. הרכב בן שנה וחצי.

אודה לחוות דעת על הנזק והמלצות לתיקון.

האם שווה לערב ביטוח בנזק כזה?

תודה מראש

20170925_131546.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה עלות הנזק במוסכי פחחות למיניהן ואז תרא. אם שווה לערב ביטוח.

מצטרף להמלצתו של Ba6Ra6K - תבדוק האם ניתן לסדר ב PDR

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ובכל מקרה, אם החלטת להפעיל ביטוח שים לב שחובת המוסך והשמאי ברכב בן פחות משנתיים להתקין חלק חדש ומקורי ע"פ החוק (!) ולא חלק משומש/תחליפי כמו ברכבים ותיקים יותר.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלת ביטוח תגרור תשלום השתתפות עצמית ועליית הפרמייה בשנים הקרובות, אבל בביטוחים דרך ארגונים גדולים בד"כ אין ממש התייקרות של הפרמייה או שהיא לא משמעותית- תבדוק עם הסוכן או חברת הביטוח מה יקרה אצלך.

אל תלך על החלפת דלת כי זה סתם יהיה סרט במכירה. תכלס נראה שPDR יפתור לך את הבעיה בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פחח אבל נראה שסך הכל הפח נכנס פנימה בלי נזק יותר מדי לבצע..

לא כדאי פשוט למשוך החוצה ולסגור את הפרשה?

יש קילוף צבע עד הפח לכן חייב גם צבע. לא רואים את זה בתמונה הזאת, אני אעלה עוד בהמשך.

הפעלת ביטוח תגרור תשלום השתתפות עצמית ועליית הפרמייה בשנים הקרובות, אבל בביטוחים דרך ארגונים גדולים בד"כ אין ממש התייקרות של הפרמייה או שהיא לא משמעותית- תבדוק עם הסוכן או חברת הביטוח מה יקרה אצלך.

אל תלך על החלפת דלת כי זה סתם יהיה סרט במכירה. תכלס נראה שPDR יפתור לך את הבעיה בקלות.

התקשרתי לחברת הביטוח לנסות להבין בכמה תעלה הפרמייה, הם לא נתנו לי תשובה מדויקת. הם המליצו לתקן בעצמי אם זה פחות מ- 1500-2000 ש"ח ולתבוע את הביטוח אם זה יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם השתתפות עצמית ועליית פרמיה גם עד 3000 לא הייתי תובע אותם. נכוותי מזה כבר.. תיקנתי ברד בPDR ב2000 וקצת במקום לעשות פחחות לכל האוטו והם מענישים אותי על זה כל שנה מאז.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע פחחות לא עושים על דלתות תא מטען, וצריך להחליף את הדלת (נא לא לתפוס אותי במילה לגבי זה).

לחילופין, אפשר לשקול PDR בהנחה ואין פגיעה בצבע וזו רק מעיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי שוקל pdr, ולגבי מה שכתב בעל הרכב שיש קילוף צבע עד הפח, אם מדובר במשהו קטן ונקודתי, אז pdr ושילוב של מכחול. עדיף על החלפת דלת והפעלת ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי חיישני חניה אחוריים.

במידה ואין.. כדאי להתקין.

לגבי התיקון - כמו שרשמו, גש לבדוק אם אפשר PDR לדלת האחורית - יישור ללא פחחות עמוקה.

ואח"כ תיקון צבע קל.

עד 2000 ש"ח עדיף לתקן לבד ללא הפעלת הביטוח.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...