Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב מתקרב לגיל 3 - האם עדיף להחליף מצבר באופן יזום? (פיקנטו 2014)

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוסטר נותן ערך מוסף שלא נותנת החלפת מצבר כל 3 שנים.

אני מקווה שאיני צריך להסביר את זה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את הנורות אני מחליף כדי לשדרג. לא סתם ככה.

יש לי נורות EXTREMEVISION שמחכות לזמנן לעלות על הרכב.

לגבי אחזקה - אני תמיד אוהב לנסוע ברכב שמרגיש מעולה. לא אוהב להזניח ואז להרגיש ש"הרכב התעייף" כי כולו רוקד ומטרטר ומרעיש.

אני לא אוהב שרצועות נקרעות, שתושבות מתייבשות, שבצמיגים יש סדקים וכו' וכו'. פשוט לא.

אני מודע לזה שהרכב יכול להגיע מנקודה לנקודה גם בלי התיקונים האלה - אבל אני פשוט נפשית לא מסוגל לנסוע בגרוטאות. זו הסיבה שמבחינתי אחזקת רכב ישן היא דבר יקר. אם הייתי חאפר שמוכן לנסוע בעגלות, כנראה שהייתה לי עכשיו איזו דייהטסו אפלאוז 96 והייתי מתנייד בה בכיף, מתקלה לתקלה.

ואתה מבין שאין קשר בין כל מה שכתבת לבין החלפת מצבר / נורות / צמיגים טרם זמנם?

טפל באוטו לפי הוראות יצרן, ובזה תם העניין.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכותרת.

אני שונא את הסיטואציה של התעסקות עם כבלי התנעה ורכישה במחיר מופקע של מצבר ממוסך או אוטו דיפו או גזלן דרכים.

לכן חשבתי להחליף באופן יזום את המצבר שהגיע עם הרכב. האם כדאי?

אם כן, מה המצבר המומלץ? בעבר היה לי מצבר של בוש סילבר, היה נהדר, הכי טוב מכל המצברים שהיו לי עד כה - האם עדיין מיובא לארץ?

מה עם בדיקה שאמורה לתת הערכה לתפקוד המצבר?

מת על טיולי שטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי עם מה שבוקי כתב בהודעה 57.

לשדרג מנורות קדמיות זה סבבה, אבל מכאן להחלפה של כל הנורות?!? זו הגזמה. בשני הרכבים (10 ו-20 שנה) יש לי נורות מקוריות מהמפעל.

מצבר סטארט אפ הקודם החזיק אצלי מ-2010 עד שנה שעברה, שהאוטו עמד בה הרבה יותר מאשר נסע, ולכן ידעתי שהוא ימות בה.

לקחתי את הרכב השני, שמתי את המצבר בבגאז, נסעתי להחליף אותו וזהו זה. 15 דקות אחר כך עם 0 שקלים הוצאה על עבודה, היה מצבר חדש באוטו.

אם האוטו נוסע הרבה, הסיכוי שמצבר איכותי ימות תוך 3 שנים, באוטו שאין בו זליגה, נמוך מאוד. אחרי 4.5, או 5 שנים, כפעולה מונעת, ניחא. מקבל.

כדי שאוטו ירגיש טוב, צריך להחליף כל חלק שהבלאי בו מורגש, לטפל בדיוק כפי שמנחה היצרן, לוודא הידוק שימון ובדיקה תקופתית של הרכיבים הדורשים זאת. אבל מנורות, מצבר, מחשב, מנוע (טוב, בע"מ) - הם ממש לא כאלו.

הכי חשוב, לשמור עליו נקי במיוחד מבפנים מכתמים וטינופת. זה לא משנה לי איך אוטו נוסע אם אני נכנס ומדמיין לעצמי את העגל הרך שנולד בהמלטה על המושב האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...