Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה לתושבי חיפה והסביבה - שטיפה ידנית ליד הבית

שימו לב! השרשור הזה בן 2555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מצאתי מודעה המכריזה על שטיפה ידנית ליד הבית. חשבתי שזה רעיון מצויין והזמנתי שטיפה.

צריך לציין שהאוטו שלי די חדש ומבריק בדרך כלל, וגם נמצא בחניון מקורה.

לאחר זמן מסויים של עבודה על האוטו הזמין אותי העובד לראות משהו.

הוא הראה לי שהצבע על מכסה המנוע אינו חלק (מחוספס) והציע לי לעשות פלסטלינה ווקס ב-500 שקלים.

לא רציתי משום שלא הכרתי את הנושא.

אחר-כך, לאחר שגמר לשטוף והלך בדקתי שוב את הרכב. ראיתי שאכן הצבע חלק בכל מקום

מלבד האיזור שהעובד הראה לי. עלה בי חשד שהוא עצמו קלקל את החלקות והברק באותו איזור

כדי שאתפתה לקחת את השירות הנוסף שהציע. אומנם אין לי הוכחה לחשד הזה אבל אני יודע

שהאוטו והצבע חדש ומבריק, וזה גם המצב בכל מקום באוטו מלבד המקום הזה.

אז רבותי וגבירותי, אם יקרה לכם דבר כזה, דעו שיש כאן שיטה חדשה לסחוט כסף מטיפשים!!!

למרות שחשבתי שזה רעיון מצויין לא אחזור יותר אליו ואלך למקומות שיש להם מקום ושם והכרה של הרבים.

זהירות מרמאים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער לשמוע בן כמה הרכב ? אולי אפשר לעשות משהו עם זה ,בשביל צבע מחוספס הרכב צריך להיות כל יום בשמש והזנחה .

מה שאצלך לא נראה המצב ולכן כדי לפעול בנושא ואולי לעשות ניסויי עם רכב אחר ולצלם אותו .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם מלכלך על בנאדם בלי הוכחה, יכול להיות שמכסה המנוע שלך אכן מחוספס יותר ודורש פלסטלינה, לפי מה שנראה אתה לא בדיוק מבין גדול ויכול להיות שאתה צריך פלסטלינה בכל הרכב, סביר להניח שגם בגג יש לך את החסיפוס הזה, הבחור לא אמר לך עשיתי לך פלסטלינה תשלם לי 500 ש״ח הוא רק הציע ואתה כבר מסיק מסקנות. אם אני בעל העסק הייתי תובע אוצך על הוצאת דיבה

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבאיזור הזה הצבע מעט ניפגע בגלל צועת ציפורים שנשארה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הראה לי שהצבע על מכסה המנוע אינו חלק (מחוספס)

;

מכסה המנוע הוא חלק שמקבל הרבה פגיעות מאבנים, חרקים ולכלוך בזמן נסיעה.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם מלכלך על בנאדם בלי הוכחה, יכול להיות שמכסה המנוע שלך אכן מחוספס יותר ודורש פלסטלינה, לפי מה שנראה אתה לא בדיוק מבין גדול ויכול להיות שאתה צריך פלסטלינה בכל הרכב, סביר להניח שגם בגג יש לך את החסיפוס הזה, הבחור לא אמר לך עשיתי לך פלסטלינה תשלם לי 500 ש״ח הוא רק הציע ואתה כבר מסיק מסקנות. אם אני בעל העסק הייתי תובע אוצך על הוצאת דיבה

בכוונה לא אמרתי שם כדי לא להאשים מישהו חף. פרסמתי כדי שאם יקרה למישהו משהו דומה, זה יצטבר ואז אפשר יהיה להיות יותר בטוח. בכל אופן, דבר אחד ברור, הגג חלק ומבריק כמו לאק. רק במקום אחד שהוא הראה לי נראה כאילו המקום שויף כדי להוריד את הלאק.

אני מבין שהוא רוצה לקדם את הפלסטלינה, שזה טיפול יקר יותר ומשתלם יותר עבורו, אבל הייתי מצפה שיעבור על האוטו לפני התחלת העבודה, ויציע לי את ההצעה הזאת לפני שהתחיל לעבוד. הלכלוך לא מפריע לראות איפה הצבע מכוסה בלאק ואיפה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה יוצא בהאשמות שווא בלי שתהיה בידך ולו הוכחות אחת.

במיוחד שאתה לא מבין בתחום.

לפעמים עדיף לחשוב כמה וכמה פעמים לפני שלוחצים על אינטר.

זה תמיד מומלץ בכל תחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה - שוטפים ידנית לבד, זו לא תורה מסיני, ויש אינסוף מדריכים באינטרנט למי שלא יודע.

בתור מי ששוטף את הרכב אחת לשבוע, סבון ווקס מחברה ידועה - ויש לא מעט, ספוג לג'נטים, מטלית מיקרופייבר לסיבון, מטלית מיקרו פייבר לייבוש. יוצא לי להוציא על זה כ150 ש"ח בשנה, אתה שוטף את הרכב שלך - כך שאתה עושה זאת בסבלנות ובאהבה.

500 ש"ח לניקוי פלסטלינה זו גניבה לאור יום, יצא לי לעשות ניקוי פלסטלינה כמה פעמים (בעצמי) ואין בזה משהו מיוחד, אבל גם אם אינך יודע איך עושים, זה לא עולה 500 ש"ח.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...