Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוני לא רוצים את הכסף שלי (או: קניית אפליקציה למצלמה)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הם כבר מקום שני במכירות של מצלמות FF בארה"ב

לא, הם לא.

הם פרסמו שבמשך חודשיים בתחילת השנה, לטענתם, הם עברו את ניקון.

זה כמו למדוד מי ניצח במרתון לפי מקטע רנדומלי באורך 500 מטר באיזשהי נקודה במסלול.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא לטיימלאפס ש*לא* עשיתי עם האפליקציה החדשה אלא עם אינטרוולומטר (איכות 4K, למי שיש):

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זה צולם בקור של 0 מעלות בערך, אז באמת תעריך את ההשקעה! :lol:

חבל רק שהתחיל להיות מעונן בחלק השני - התחלתי לצלם בערך בחצות - היה חושך מוחלט בחוץ. לא רואים פאקינג כלום. הלכתי לישון ובבוקר ראיתי שמעונן לגמרי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין באפליקציה smooth reflection, עוקב אחר הניסיון שלך... קצת מייאש

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

תבדוק אם אמזון מוכרים גיפט קארד דיגיטלי של סוני. באמזון גרמניה וארה"ב לא הייתה לי בעיה לקנות ולהשתמש בשוברים, חוץ מאזהרה שזה מיועד לשימוש בארץ המקור בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סרטון!

סתם מתוך סקרנות, מה היו נתוני החשיפה בפריים ממוצע?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם עם עדשת 12 מ"מ בצמצם מקסימלי של f2.0 עם 25 שניות חשיפה ב-1600ISO. למרות שעובד ב-RAW יצא טיפה'לה מגורען מדי לטעמי ברזולוציה מקסימלית, אז עשיתי קצת פוסט פרוססינג לתמונות. פעם הבאה אנסה ב-ISO נמוך יותר, אבל בסופו של דבר יש פה מגבלת חיישן שהוא לא FF.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...