Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סובארו אימפרזה החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וגם כמה סובארואידים זקנים שפשוט ממשיכים להחליף ליאונה בליאונה, אפילו שכבר קוראים לה אימפרזה...

בדומה לליאונה האחרונה(1985-1992), אגב, גם האימפרזה הנוכחית נחותה מכל מתחרותיה. יש לקוות שהחדשה באמת תהיה קפיצת מדרגה.

---------------------------------------------

ושאלה שפשוט מתבקשת; מדוע WRX הרגילה לא מיובאת כמתחרה לגולף GTI ושות'? גם B4 שאינה משווקת באירופה נמכרת אצלנו, אז מדוע לא WRX?

ההבדל בין הwrx לsti הוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בין האימפרזה ל-XV יש הרבה מאוד מהמשותף ואני מניח שזה לא משתנה בדור החדש.

אם מנסים להיכנס לראש של של משווק סובארו כדי להבין איפה הערך המוסף שלו, די נשארים עם יחידת ההנעה AWD בלבד.

כאשר משתמשים ביתרון היחסי הזה (שגם עליו חולקים לא מעט), לפחות שיישרו קו עם המתחרים.

אלטרנטיבה אחרת זה לעבור לשחק במגרש (בצורה ישירה וברורה) ה-VFM.

כאן מגיע להם ציון נכשל.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ההאצ'בק יפה יותר, אולי זה כי נמאס לי מאימפרזה סדאן שלי :lol:

בקשר לתא המטען - הקיים פשוט נוראי, למי זה עוזר הנפח של ה-500 ליטר אם שום דבר בגודל מעל קופסת נעליים לא ניתן להכנסה?

בדגם החדש זה לא נראה טוב יותר. שילמדו מכמה סדאנים אחרים שיש להם מפתח מוצלח בהרבה.

רק לפי התמונות, לא אתפלא אם בגרסת ההאצ'בק אין פשרה משמעותית בנפח, נראה קרוב לסטיישן.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן, שגם היום מוכר את הרכבים שלו ב- 30 אלף (!!!!) שח פחות דרך חברות הליסינג, כלומר להם הוא מוכר את הרכב ב(הערכה) 40 אלף פחות, היה יכול ללכת יותר על המחיר, בוודאי עם ירידת שערי המטח, אבל כנראה חשש להפסיד את שוק הליסינג. לדעתי, מאחר שהשוק הזה ממילא רווי מאוד באוקטביה, יונדאי, טויוטה, מזדה, ואחרים, הרי שלו היה פונה לשוק הפרטים עם מחיר אטרקטיבי יותר, היה לרכב סיכוי טוב יותר. כידוע, אני חובב סובארו (מכל היפניות היא הכי VAG בעיני, ויש בבעלותנו XV לצד הג'ולייטה), אבל לצערי המחירים האלה נועדו אולי להחזיר מחיר לצי שהם מוכרים לעצמם (חברות נוספות בבעלות אותם בעלים, שלוקחים את הרכבים של סובארו בכמויות גדולות), משום שבשורה אני לא רואה פה. שוב דופקים את הצרכן כדי לפנק את חברות הליסינג/חברות קשורות. שוק ישראלי במיטבו. והסדרה? אין.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ההאצ'בק יפה יותר, אולי זה כי נמאס לי מאימפרזה סדאן שלי [emoji38]

בקשר לתא המטען - הקיים פשוט נוראי, למי זה עוזר הנפח של ה-500 ליטר אם שום דבר בגודל מעל קופסת נעליים לא ניתן להכנסה?

בדגם החדש זה לא נראה טוב יותר. שילמדו מכמה סדאנים אחרים שיש להם מפתח מוצלח בהרבה.

רק לפי התמונות, לא אתפלא אם בגרסת ההאצ'בק אין פשרה משמעותית בנפח, נראה קרוב לסטיישן.

בנפח של 310 ליטר הנפח של ההצבק מהקטנים בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן, שגם היום מוכר את הרכבים שלו ב- 30 אלף (!!!!) שח פחות דרך חברות הליסינג, כלומר להם הוא מוכר את הרכב ב(הערכה) 40 אלף פחות, היה יכול ללכת יותר על המחיר, בוודאי עם ירידת שערי המטח, אבל כנראה חשש להפסיד את שוק הליסינג. לדעתי, מאחר שהשוק הזה ממילא רווי מאוד באוקטביה, יונדאי, טויוטה, מזדה, ואחרים, הרי שלו היה פונה לשוק הפרטים עם מחיר אטרקטיבי יותר, היה לרכב סיכוי טוב יותר. כידוע, אני חובב סובארו (מכל היפניות היא הכי VAG בעיני, ויש בבעלותנו XV לצד הג'ולייטה), אבל לצערי המחירים האלה נועדו אולי להחזיר מחיר לצי שהם מוכרים לעצמם (חברות נוספות בבעלות אותם בעלים, שלוקחים את הרכבים של סובארו בכמויות גדולות), משום שבשורה אני לא רואה פה. שוב דופקים את הצרכן כדי לפנק את חברות הליסינג/חברות קשורות. שוק ישראלי במיטבו. והסדרה? אין.

פלח השוק של המשפחתיות במגמת הצטמקות מתמדת, לטובת הקרוסאוברים.

לכן בסמל"ת מכוונים את המכונית מלכתחילה לציי רכב, שם הסגמנט הזה עדיין מראה נוכחות משמעותית.

גם במחיר זול משמעותית לא יהיה להם קל למכור, בייחוד לא דגם ה 1.6 החלש.

איזה הסדרה בדיוק אתה רוצה לראות ?

זה שוק חופשי; לא מתאים לך המחיר, אל תקנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו סוף סוף עם דגם שיש לו תא נוסעים נורמאלי (ויפה מאד) ולא מיושן.

מעבר לזה חבל שהסדאן מוצעת רק עם מנוע 1.6, בשוק כל כך צפוץ כמו היום זה יקשה עליהם להתמודד.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הwrx לsti הוא?

מנוע 2 ליטר(265 כ"ס) לעומת 2.5 ליטר(300 כ"ס).

מערכת DCCD לדיפרנציאל המרכזי ב-STI, לעומת טורסן רגיל עם 50/50 ב-WRX.

בנוסף להבדלי מתלים, גלגלים, בלמים ושאר חמוצים, לרבות אופציית הספוילר האחורי האימתני. ב-WRX תקבל ליפ ספוילר צמוע ואלגנטי.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין איך ההאצ'בק היא הגרסה הבכירה.. הסדאן 2 ליטר 4X4 יכלה להיות יותר מעניינת.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...