Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

א"י= ארץ ה"בכאילו"

aliku
שימו לב! השרשור הזה בן 7024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלא נדע עוד צער

גרוטארייסר, הייתי הבעלים של אחת כזת, רק בלי הכנף בואינג 747.

שלי לפחות נראתה טוב ובטעם, רק אמינות מעאפנה וזוועתית.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין חלק מהאנשים פה. אז מה אם האוטו שלהם מכוער והוא לא לטעמכם, זאת סיבה לפרסם אותו בפורום להיות ללעג ולקלס בתוספת אי הסתרת לוחיות הרישוי? קיבלתם בכלל רשות מבעל הרכב האם להעלות את תמונת רכבו (אני לא מדבר על כך שמילא העלתם, לפחות שיהיה לכם כבוד מינימלי להסתיר את מספר הרכב)? גם אני רואה כל יום סובארו DL עם מדבקת "שימי ריגר" אז מה אני רץ לצלם אותה ולהעלות תמונות שלה בפורום?

פליקס

ומנהלים נראה לי ששרשור זה מיצה את עצמו, הוא מוביל לעוד עשרות תגובות של "ואני ראיתי X עם ספויילר וכונס של Z צבוע בטיפקס".

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מוטי, כשהייתי בנופש האחרון בקנדה כל נסיעה בכביש מהיר בעיקר הסתכמה בכמה פעמים שאני שומע רעש של מינימום בואינג 777 מאחורי ואחרי מספר שניות עוברת לידי איזה הונדה שגם צבועה בפסים של פורד ג'יטי ועוד שלל אורות וצעצועים קשורים לפגושים

בברכה,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...