Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארט 124 - תחילת שיווק בישראל

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רגוע...

שם למיאטה יש תדמית כזו וזה לא בגלל שהיא עגולה. שם גם קונים ידני כי קונים ידני, לא בגלל שזה ספורטיבי יותר או פחות, אלא כי זו תרבות הנהיגה באירופה.

רק שהשוק המרכזי של המיאטה זה צפון אמריקה, היכן שלוגמים משקות מוגזים בגלונים ומנוע מתחת לשלוש ליטר זה למכסחת דשא וכמובן שרק אוטומט, חס וחלילה ידני.(אנחנו בסטיגמות לא?)

אם להאמין לכול סטיגמה, אז כול האלפות מתקלקלות כול הזמן. אתה מוכן להודות בזה שהאלפא שלך כול הזמן מקולקלת? שבמוסכי פיאט עובדים רק חברה בשם טוני?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 249
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשיש אפשרות לדברים יותר מעניינים.

אשמח לשמוע מה לדעתך יותר מעניין בשוק הישראלי היום? (יותר שאלה כמו מה היית קונה במקום במיאטה ב-230K?) וחדש לא יד 2 בבקשה.

לא מתוך ציניות או משו..סתם מתוך עניין

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה היחידה שיש להתייחס אליה ברצינות היא שבמחיר הזה הרכב מאבד את העממיות שלו ופונה אך ורק למכורים (וזה לא משנה כאן אם מדובר במכורי מיאטה או מכורי אבארט). חוצמזה שיש כאן ניצול של היבואן לעובדה שאין לו מתחרים, אבל זה לא ממש חוכמה - מישהו כאן היה מתנהג אחרת?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה זכותה המלאה של סמל"ת לקבוע איזה מחיר שהיא רוצה, כנ"ל גם צ'מפיון מוטורס, מכשירי תנועה, קרסו ויבואנים אחרים. מדובר בחברות שהוקמו למטרת רווח ולא מדובר במלכ"רים - מי שרוצה מוזמן לרכוש, מי שלא רוצה מוזמן לעשות ייבוא אישי או לרכוש רכב אחר דומה לו.

בהצלחה בשיווק הרכב, הייתי שמח לראות הרבה כאלה על הכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע מה לדעתך יותר מעניין בשוק הישראלי היום? (יותר שאלה כמו מה היית קונה במקום במיאטה ב-230K?) וחדש לא יד 2 בבקשה.

לא מתוך ציניות או משו..סתם מתוך עניין

רשמתי מה הייתי קונה.

לא הייתי קונה רכב חדש בכל מקרה. אם הייתי רוצה רודסטר, הייתי קונה מיאטה nc2. וממש לא מעניינת אותי התדמית. תדמית זה לחלשים.

אם הייתי רוצה נינג׳ה, הייתי קונה אסתי 2007.

אם הייתי רוצה הנעה קדמית , הייתי קונה פיאסטה ST, אם יש בארץ. אולי מגאן RS.

אם הייתי רוצה הנעה אחורית חזקה, הייתי קונה 135m.

ובטח לא הייתי קונה רכב שהוא לא ידני.

ובחיים לא הייתי קונה רכב מתוך הערצה עיוורת למותג מסויים או נסיון להצדיק את המחיר שלו. כל רכב שהיה לי, היתה לי גם ביקורת עליו. לטוב ולרע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה זכותה המלאה של סמל"ת לקבוע איזה מחיר שהיא רוצה, כנ"ל גם צ'מפיון מוטורס, מכשירי תנועה, קרסו ויבואנים אחרים.

נכון שזה זכותה. זכות כל אחד לדרוש מה שהוא רוצה. בדיוק כמו דירות בתל אביב. ואנשים קונים וקונים, בלי אבחנה (גם כאלו שידם לא באמת משגת לקנות רכב חדש, אבל היי , יש אשראי).

הייתי שמח לראות את ה 124 על הכביש , ואפילו הרבה מהם, אבל רק את הידניות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ, בגלל המחיר הגבוה (תמיד) של המיאטה, אחוז חובבי הנהיגה בין הרוכשים שלה גבוה באופן חריג לעומת הרוכשים שלה בעולם. שוב - הסתכלות מאד צרה.

כי לא כולם מחפשים רק את יתרונות הניהוג של המיאטה. אכן, מי שמחפש את היות המיאטה מכונת נהיגה לא יקנה את האבארט. אבל הם מיעוט.

רכב לייפסטייל, צעיר ופתוח. למה אתה חושב שיש למיאטה תדמית של רכב ספרים, בגלל כל חובבי הדריפטים שקונים אותה בהמוניהם? חובבי הנהיגה הם מיעוט בין הרוכשים שלה.

:roll:

אז רגע. לא הבנתי. קהל היעד הוא חובבי נהיגה או ספרים? כשהמדגם שלך הוא 30 רכבים שנמכרים במחיר מופקע בהיעדר כל אלטרנטיבה לא הייתי ממהר להסיק מסקנות בדבר קהל היעד של המיאטה או להשוות את המדגם שלך לחו"ל שכל רוכש נוסף פה גורם לתזוזות לכאן או לכאן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז היכן הבעיה?

סמל'ת מבקשת את המחיר שמתחשק לה, מנסיון העבר ניתן להניח שהחבר'ה שם מבינים היטב את נפשות הלקוחות שלהם ובמחיר המבוקש ימצאו קונים.

מי שרוצה ויכול ייקנה, מי שרוצה וכמעט יכול ייקנה באשראי והאחרים ימתינו בסבלנות עד שהמכוניות האלה ייפלטו לשוק המשומשות.

מה לעשות שאבארט הוא לא מוצר צריכה בסיסי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי מה הייתי קונה.

לא הייתי קונה רכב חדש בכל מקרה. אם הייתי רוצה רודסטר, הייתי קונה מיאטה nc2. וממש לא מעניינת אותי התדמית. תדמית זה לחלשים.

אם הייתי רוצה נינג׳ה, הייתי קונה אסתי 2007.

אם הייתי רוצה הנעה קדמית , הייתי קונה פיאסטה ST, אם יש בארץ. אולי מגאן RS.

אם הייתי רוצה הנעה אחורית חזקה, הייתי קונה 135m.

ובטח לא הייתי קונה רכב שהוא לא ידני.

ובחיים לא הייתי קונה רכב מתוך הערצה עיוורת למותג מסויים או נסיון להצדיק את המחיר שלו. כל רכב שהיה לי, היתה לי גם ביקורת עליו. לטוב ולרע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הבנתי אותך.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK אם זו הייתה הכוונה שלך לא היית ממש ברור.

אני לא מכיר את הסטיגמה של המיאטה כרכב ספרים בחו"ל.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

אז רגע. לא הבנתי. קהל היעד הוא חובבי נהיגה או ספרים? כשהמדגם שלך הוא 30 רכבים שנמכרים במחיר מופקע בהיעדר כל אלטרנטיבה לא הייתי ממהר להסיק מסקנות בדבר קהל היעד של המיאטה או להשוות את המדגם שלך לחו"ל שכל רוכש נוסף פה גורם לתזוזות לכאן או לכאן.

יש אצלך במשפחה מישהו עם מיאטה? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK

אני לא מכיר את הסטיגמה של המיאטה כרכב ספרים בחו"ל.

הסטיגמה קיימת בדיוק כמו שקיימת הסטיגמה על איטלקיות נרקבות ומתקלקלות.

לא שזה משנה מה הסטיגמה כן? כי הרי כמו שבעלי האיטקיות פה לא יסכימו עם הסטיגמה על הרכבים שלהם, ככה גם בעיניין המיאטה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך כל דיון פה הופך לטחינת מים.

היבואן בסה"כ נתן מחיר הוגן ל 124 אברט לאור העובדה שהיא עולה 40K יורו באירופה. היצרן הוא הגנב במקרה הזה. לפה ולפה זה רכב שלא מצדיק את המחיר שלו, לא בארץ ובמיוחד לא באירופה.

היבואן כן גונב אותנו במחיר המופקע שתלה מעל ה 595 קומפיטציונה, 230K ש"ח על רכב שעולה כמו פיז'ו 208GTI זאת גנבה לאור יום.

נכון אפשר לטעון כי היבואנים הוקמו למטרות רווח כמו שלי ולרבים אחרים מותר לטעון שהם גנבים! מדינה קטנה, אין תחרות, מדיניות כסאח בכל הנוגע לייבוא כלי רכב והרבה גנבים. כי זאת גניבה חוקית. לא רוצה אל תקנה. סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטיגמה קיימת בדיוק כמו שקיימת הסטיגמה על איטלקיות נרקבות ומתקלקלות.

לא שזה משנה מה הסטיגמה כן? כי הרי כמו שבעלי האיטקיות פה לא יסכימו עם הסטיגמה על הרכבים שלהם, ככה גם בעיניין המיאטה.

שים לב שאתה היחיד שהביא לפה סטיגמות איטלקיות. הדוגמא של רכב ספרים בכל הקשור למיאטה לא הייתה בכדי לפגוע בה אלא בכדי להבהיר מי הרוכש הנפוץ בעולם, להבדיל מבארץ. אתה יכול להיות רגוע, המיאטה מצוינת, רמה אחת בלבד מתחת לאוטלנדר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...