Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפלאות וויז, או איך וויז החליטה לשגע אותי

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, אם גוגל קנו את וויז, ולגוגל יש את גוגל מפות, אז למה גוגל קנו את וויז וכמה זמן יקח עד שגוגל יגרמו לכם לעזוב את וויז ולעבור להשתמש בגוגל מפות?

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקה - אני לא אוהב את מפות גוגל בגלל קריינות בלתי נגמרת של שמות הרחובות בסינתסייזר.

בכמה ניסיונות לקח אותי לסיבובים מיותרים.

סה"כ עושה עבודה לא רעה.

זה שרוצה לטוס למאדים - אצלי וייז מזהה סטיה מהמסלול בערך לאחר 10-20 מ', ונותן את המיאו. עם זאת לפעמיל לוקח לו עוד כמה שניות עד שמתאפס על מסלול חדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי בעיקר לשאול האם יש כאן אנשים שעברו ל- או התנסו בניווט עם גוגל-מפות *לאחרונה* ויכולים לתת את השנקל שלהם על ההבדלים?

ניסיתי פעם-פעמיים כשהשרת של ווייז החליט שהוא ברוגז איתי (או עם 012מובייל,אנאערף) - לא עפתי.

משהו אחר שאני רוצה לדעת - למה אי אפשר להפעיל ברקע? המסך מתכבה :| (בניגוד לווייז שאפשר להשאיר פועל ללא ניווט,בשביל מצלמות וכו')

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...