Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט אחווה חברתית - קארספורום - סגמנט כלי עבודה

Joseph Alishkov
שימו לב! השרשור הזה בן 2772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא לא צריך לדעת לקבל, משאירים לו ארגז עם סחורה ליד הבית\אוטו ושולחים ווצאפ "אסף רד רגע למטה" תוך כדי לחיצה בריאה על דוושת הגז.

mission accomplished.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם נהדרים חברים...

uyncuzo.jpg

יוסף - אחלה רעיון ואחלה יוזמה חברתית . אבל אכן צריך לחשוב איך לשפר את כל רעיון השינוע וההשאלה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

ראשית כול, כול הכבוד על היוזמה.

דבר שני, במידה ואתה שולח עם צ'יטה למקום עבודה המחיר משלוח מתקזז ל - 25 שקל. (תבדוק מולם אולי זה מעל כמות משלוחים מסויימת)

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל התומכים והמעירים,

אני ממתין עדיין בסוגיית השינוע, יכול מאוד להיות שתתחילו לראות רוח חדשה בארצנו הקטנטונת שונה לגמרי ממה שכתבתי כאן, והכלים יהיו בכמה מוקדים מרכזיים בארץ. אני משהה לרגע את הפרוייקט למימון המונים, ולאחר הבנת כמה מהסוגיות שפרשתם לפני עובד על אותו הרעיון אך בגישה קצת אחרת. אני תמיד פתוח לקבל עוד הערות והצעות לשיפור, וכבר קיבלתי כאלה מכם. בנוגע לצילום ת.ז, הרעיון היה לשמור על זה עד להחזרת הכלי ואז לגרוס, אבל אני מודע לזה שזה בעייתי ופיקדון בכרטיס אשראי יהיה קצת יותר מורכב.

ניסחתי פנייה יותר מפורטת עם כמה תיקונים ליבואנים, הכוללת שינוי די מהותי ברעיון שיפתור את בעיית השילוח בארץ, הבה נמתין ונראה מה דעתם לגבי הרעיון המתוקן.

FAZER, כן, אין צורך להופיע לדיון וזה משתי תביעות שכבר הגשתי בשנה החולפת (בעצת עורך דין שמטופל במרפאה שלנו), וזכיתי.

חברים יקרים, ידעתי שיהיו הארות והערות, אני שמח על כך. אל תשכחו ותתבלבלו ממה שרשמתי. פעילותם של חברי הכנופיה היא מבורכת במיוחד אך הם לא חבים דבר לאף אחד. גם במקרה הזה ישנן בעיות מרחק של תקלות הלא מאפשרות להגיע לחברי הכנופייה (קרי המקרה שלי עם ראש המנוע, שבעזרתו הטלפונית של מאור מהכנופייה הצלחתי לשלוף, לשלוח לשיפוץ, להכין הכל להרכבה [כמעט מוכן, אחרי הכל אני גם אדם עובד], וממש מקווה שהטיפול הצליח), לכן כתבתי שמטרתם, מנקודת המבט שלי, היא ללמד אותנו כיצד לטפל ברכבים שלנו ללא חשש, ועם המידע הכי טוב שיש. הקושי היחידי שחוויתי הוא בחוסר בכלים, שהעלאה את עלות הפרוייקט בכמה מאות שקלים, אבל עדיין זול יותר בכמעט 2,000 שקלים ממוסך. את הביטחון הראשון לבצע טיפולים לבד ברכב רכשתי מחבר כנופיה נוסף, יגאל, ששיגעתי לפני כשנה וחצי הייתי מגיע לרחובות בשעה 7 בבוקר ומעיר אותו [סליחה יגאל :D ], והיה גם יום שהגעתי על מדים עוד בהיותי חייל סדיר ולקחתי את האלטרנטור בתיק לבדיקה בת"א, וחזור. יש לי חוויות מתוקות מחברי הכנופיה, ולהם יש בחור גרוזיני שיכול לספק חצ'פורי, חינקלי וכל טוב רק שיגיעו לאשדוד :p ולא רק זה ;) .

כמובן שחברי הכנופיה גם יוכלו להשתמש בכלים ידידיי, אך המטרה היא להרחיב את הכלים להישג ידם של כולם, במידת האמה האפשרית. המטרה הכי חשובה ששמתי לעצמי בפרוייקט הזה, היא קומפרסורים בלחץ גבוה המתחברים למצבר הרכב וניתן להפעיל בהם כלים פאנומטיים (אימפקט ודומיו).

מקסים, אני גם עובד במחסן של ההוצאה לפועל. פעם היו שם המון כלי עבודה, בוקים, ג'קים הידראוליים, והעיפו אותם להשמדה לאחר פריצה שהייתה במקום והכלים שימשו את הגנבים להרים דלתות של האנגרים עם צ'ק ולתמוך עם בוק שלא ייפול :D :D צריך לברר לגבי מוסכים שסוגרים, לא הרבה פורשים מהעסק.

שבוע טוב לכולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור לקוח קבוע של אסף, הבנאדם לא יודע לקבל מתנות, למרות שלאחרונה הצלחנו להתאגד ולחדש לו ציוד שכבר התבלה, ודחפנו לו בכח לתא המטען.

יוזמה מבורכת

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

פעם הבאה אל תתבייש, אני גם רוצה להשתתף, אתה יודע איפה למצוא אותי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקביל לנאמר מעליי, אם מישהו ירים הכפפה ויפתח הדסטארט\גופנדמי\מה-שלא-יהיה כדי לארגן איזה ארגז כלים לאסף בדיוק בזמן לנובי גוד - אני משתתף.

רק צריך מישהו עם זמן שיזיז את העניינים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה את זה קצת אחרת.

מכיוון שלמדתי הרבה מאוד מאסף ואני רוצה לתחזק את הרכב לבד, רכישת סט כלים שתיארת כלקוח פרטי תעלה לי הרבה יותר. על אחת כמה וכמה למי שהפרוטה לא מצויה בכיסו.

לדעתי רכישה קבוצתית דרך ההדסטארט של סט הכלים הנ"ל וחלוקתם לכמה אנשים תהיה יותר כדאית ולא נצטרך לשבור את הראש על שינוע בארץ.

אני הייתי מעדיף שיהיו כמה אנשים בכל מיני ערים בארץ שיהיו יכולים להשאיל במקום שנתחיל לתזז עם שירות שליחים או לנסוע עד אשדוד. יחד עם זאת, 5000 ש"ח לכל הכבודה הזו זה די הרבה ולכן הייתי מנסה להוריד עוד את המחיר על מנת לרכוש סט בסיסי לטיפולים שוטפים במחיר נמוך. לדעתי אפשר למצוא ביותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו קודם יצליח להוציא מאסף מה הוא צריך

אצלי ביד... אם אתה רוצה לתמוך אתה מוזמן, רק אל תספר לו על זה, פורץ לו הביתה ומניח

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה את זה קצת אחרת.

מכיוון שלמדתי הרבה מאוד מאסף ואני רוצה לתחזק את הרכב לבד, רכישת סט כלים שתיארת כלקוח פרטי תעלה לי הרבה יותר. על אחת כמה וכמה למי שהפרוטה לא מצויה בכיסו.

לדעתי רכישה קבוצתית דרך ההדסטארט של סט הכלים הנ"ל וחלוקתם לכמה אנשים תהיה יותר כדאית ולא נצטרך לשבור את הראש על שינוע בארץ.

אני הייתי מעדיף שיהיו כמה אנשים בכל מיני ערים בארץ שיהיו יכולים להשאיל במקום שנתחיל לתזז עם שירות שליחים או לנסוע עד אשדוד. יחד עם זאת, 5000 ש"ח לכל הכבודה הזו זה די הרבה ולכן הייתי מנסה להוריד עוד את המחיר על מנת לרכוש סט בסיסי לטיפולים שוטפים במחיר נמוך. לדעתי אפשר למצוא ביותר זול.

אם זול עבורך הוא מספר מאות שקלים. כמובן שאיכות גבוה. שאל את אסף מהיכן כדאי לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והדסטארט לא תומכים בפרוייקט מימון מהסוג הזו, ארכוש ככל הנראה את שלל הציוד מכספי. שלחתי הודעה רלוונטית לבחור, נראה מה תשובתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם העלו מחשבה כזאת אבל בתכל"ס עדיף כמה סטים של כלים ולחלק אותם בין כמה מקומות:צפון,דרום ומרכז.

חוץ מכלים שבאמת לא משתמשים הרבה אפשר סט אחד ,לדוגמא כלים להחלפת גומיות שסתומים או כלי מיוחדים לראש מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...