Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלט לשער החניון

eladn11
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אבד לי שלט אחד של החניון בבית, נותרתי עם אחד.

השלט הינו שלט בצבע שחוק עם 4 לחצים עם ספרות רומיות עליו ומאין חלונית הזזה כזו לפתוח ולסגור את החלק של השלטים.

נכנסתי לחנות כזו בכניסה לאייס/הום סנטר לא זוכר וביקשו על שלט תואם כזה 150 ש"ח (!!!)

אני יודע בוודאות ששלט כזה עולה למוכר סביב הכמה שקלים בודדים + מע"מ,

האם יש מקום שאפשר למצוא שלט שכזה במחיר שפוי?

50-100 ש"ח? באיזור ראשל"צ/ת"א?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, 7 שקלים חדשים בלבד:

http://www.ebay.com/itm/2-x-Universal-Cloning-Remote-Control-Key-Fob-for-Car-Garage-Door-Electric-Gate-/252468158090?var=&hash=item3ac8465e8a:m:mB-WrAQ-7F0iLcpjX0CrS4Q

עכשיו אתה מבין ש-150 ש"ח עבור שלט כזה זה יותר מ-2100% רווח? (!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Huh?

אני לא מבין למה שזה לא יעבוד. הרי החדש מעתיק את הצופן משלט ישן, כלומר הוא יהיה clone של השלט הישן, וישלח לשער את אותו ה signal.

בכל מקרה, עבור 7 שקלים שווה לנסות לדעתי לפני שמוציאים 150.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Huh?

אני לא מבין למה שזה לא יעבוד. הרי החדש מעתיק את הצופן משלט ישן, כלומר הוא יהיה clone של השלט הישן, וישלח לשער את אותו ה signal.

בכל מקרה, עבור 7 שקלים שווה לנסות לדעתי לפני שמוציאים 150.

זה שלט עם קוד משתנה, כל שידור הוא שולח משהו אחר באותו תדר ככה שאתה משכפל קוד שבפעם הבאה כבר לא יהיה רלוונטי. תקרא קצת על roiling code. זה אולי טוב לאזעקות ברכבים של שנות ה90.

לגבי שכפול באייס ודומיו, הם תמיד יהיו יקרים יותר.

150₪ זה מחיר לא בשמיים לשלט כזה, בפאר מנעולים וכו׳ תחסוך אולי 50₪, לא בטוח ששווה את כאב הראש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"השלט הינו שלט בצבע שחוק עם 4 לחצים עם ספרות רומיות עליו ומאין חלונית הזזה כזו לפתוח ולסגור את החלק של השלטים."

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באי בי גם שלט בדיוק כזה. עם ספרות רומיות.

הזמן שלי יקר, אז אם אני אחפש גם אותו זה יהיה בזבוז של יותר מ-150 שקל, אז אני אשאיר זאת לפות"ש.

אולי בכלל מוטב שפות"ש יעלה תמונה של השלט המדובר, ואז תהינה לנו בשורות יותר מדויקות בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכפלתי לפני כחודש ב100 ש"ח כולל שלט באזור התעשייה באשדוד, לרוב זה יהיה במקומות שמוכרים/מתקינים אזעקות.

שווה לעשות חיפוש מהיר בדר' גוגל ולהרים טלפון ולברר לפני שמגיעים.

רק אל תשכח את השלט המקורי.

עוד אופציה (במידה וקיימת..) להתקשר למספר טלפון שרשום על השער עצמו, לרוב זה יעלה 100-150 ש"ח כי הם מגיעים ישירות אליך.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש שלט עם ספרות רומיות. כשרציתי לשכפל אותו, בכל מקום ששאלתי אמרו לי שצריך לעשות את פעולת השכפול ליד השער (כפי שתארו פה למעלה) ואי אפשר לשכפל בבית העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב לשלטים לחניון של בניין אין קוד מתגלגל. זה נהוג בשערים של בתים פרטיים.

אני דווקא קראתי דברים אחרים , שקוד קבוע זו שיטה ישנה , והיום הרוב עובדים עם קוד מתגלג...

בכל אופן , אצלי אותה בעיה , אני מנסה לשכפל את השלט הרומי של חברת "שערים" , רכשתי שלט באיביי , ועם כל המדריכים של הצמדת שלט לשלט , עדיין לא הצלחתי לפתוח את השער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם אני לא מצליח, השאלה היא כזאת, האם פתחת את מכסה הפיקוד כדי לראות שנורית ה"לימוד" נדלקת?

אני לא פתחתי מכיון שאינני רוצה שיבוא אלי בטענות דיירים אם יקרה משהו לשער, משמעות הדבר שאני עושה את תהליך הלימוד על עיוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...