Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מליסניג עד 168 אלף

falkor
שימו לב! השרשור הזה בן 2802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני צריך לבחור רכב בעבודה, אני רוצה לעלות לגובה ככה שהאופציות של מאזדה 6 ודומה לה לא בתפריט.

צרכים- רכב נוח, תא מטען גדול, מולטימדיה טובה.

הרכב הוא למשפחה עם 3 ילדים, 2 כסאות תינוק ובוסטר אחד. יהיה טוב גם אם נצליח לפנות מקום לכלב של 40 קילו.

ההתלבטות היא בין -

יונדאי טוסון

מיצובישי אאוטלנדר 5 מקומות

מיצובישי אאוטלנדר 7 מקומות

קיה ספורטאז

המלצות? תובנות?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך 7 מקומות? לך על האאוטלנדר.

לא צריך 7 מקומות? ספורטאז׳ 2.0 LX אחלה אוטו- אותו מנוע/גיר/שלד של הטוסון עם אבזור (בעיקר בטיחותי) עשיר יותר ובעיקר תמורה טובה יותר.

אם הקיה קטנה/לא נוחה אז האאוטלנדר, 5/7 מקומות זה אותו גודל ואבזור, הייתי בוחר ב-5 מקומות אלא אם כן אתה מתכוון להושיב ילד בשורה השלישית שיהיה מקום לכלב ״לטייל״ בין הילדים ושלא יהיה בבגאז׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני צריך לבחור רכב בעבודה, אני רוצה לעלות לגובה ככה שהאופציות של מאזדה 6 ודומה לה לא בתפריט.

צרכים- רכב נוח, תא מטען גדול, מולטימדיה טובה.

הרכב הוא למשפחה עם 3 ילדים, 2 כסאות תינוק ובוסטר אחד. יהיה טוב גם אם נצליח לפנות מקום לכלב של 40 קילו.

ההתלבטות היא בין -

יונדאי טוסון

מיצובישי אאוטלנדר 5 מקומות

מיצובישי אאוטלנדר 7 מקומות

קיה ספורטאז

המלצות? תובנות?

תודה מראש

דבר ראשון , לך לסוכניות ותבדוק באיזה רכב נכנס 2 כסאות תינוק ובוסטר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך אופציה ל-C4 פיקאסו?

מודה שלא שקלתי אותה אז לא בדקתי אם זו אופציה.

מראה של רכב זה אמנם מדד פחות חשוב אבל יש לי בעיה עם המראה של הוואנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך 7 מקומות? לך על האאוטלנדר.

לא צריך 7 מקומות? ספורטאז׳ 2.0 LX אחלה אוטו- אותו מנוע/גיר/שלד של הטוסון עם אבזור (בעיקר בטיחותי) עשיר יותר ובעיקר תמורה טובה יותר.

מסכים עם הדברים. בעיניי הספורטאז' בהחלט יכול להתאים לצרכים שלך. המרווח הפנימי שלו טוב, תא המטען שימושי לאללה, האבזור מפנק ומערכות הבטיחות מאוד חיוניות, במיוחד ברכב שמסיע ילדים על בסיס קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' היה ברשימת האופציות שלי, אבל הספסל האחורי שלו צר מדי ולא מתאים לשני כיסאות תינוק ואדם בוגר באמצע (שזו היתה דרישת הסף שלי), ולכן כנראה גם לא יתאים לשני כיסאות ובוסטר.

למרות שהיא לא ברשימה שלך, הסי 4 פיקאסו מאוד נפוצה בליסינג, ואם יש לך אפשרות להוסיף אותה לרשימה היא תהיה פתרון מאוד מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכויות הספורטאז׳ הכי טובה וזוכה להכי הרבה שבחים בכל הסקירות והמאמרים. אם תבדוק ותראה שכל מה שאתה רוצה להכניס אכן מסתדר אז קח אותה. אם לא אז הסיטרואן היא האפשרות השניה בטיבה לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו לקחתי את המשפחה לאולם תצוגה עם הילדים הכיסא תינוק והבוסטר לבדיקה.

בזמנו 2 כסאות תינוק ובוסטר נכנסו יפה בוואן שאתה לא אוהב,פורד SMAX.

גם היו עוד 2 כסאות לילדים מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטג' תפור לצרכים שלך אם אתה לא צריך 7 מקומות

גרסת השני ליטר שעולה 153 מאוד אטרקטיבית בשיקולים של רכב ליסינג (שווי שימוש וכו')

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד לא התחברתי לעיצוב של הספורטאז' מלפנים, האאוטלנדר לוקח אותו בהליכה.

גם העיצוב הפנימי של הספורטאז' הוא מאוד פלסטיקי ומיושן להחריד. לא ניסו אפילו להתאמץ. הטוסון משתי הבחינות האלה מתעלה על הסםורטאז'.

כמו כן, רכב 7 מקומות יהנה מסחירות גבוהה יותר וגם מבגאז' גדול משמעותית.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידור המושבים באאוטלנדר לא מאפשר 2 מושבי בטיחות ובוסטר. אפשר לקחת 7 מקומות ואז ילד אחד בשורה האחרונה יתבשל במיץ של עצמו בגלל שאין מיזוג בשורה השניה והשלישית (מניסיון). בספורטאז' אפשר להכניס רק בסידור ספציפי ולכן אתה חייב לגשת חאולם התצוגה ולהכניס את המושבים- זה מה שאני עשיתי. את הטוסון לא ניסיתי. גם פורד קוגה הוא אופציה בתלות בסוג מושבי הילדים וכן המאזדה cx5 רחב מאחורה (כרגע אצלי עם מושב בטיחות + 2 בוסטרים). שווה לבדוק את הפורסטר - יש לו מושב שטוח מאחור וגם את שברולט אקווינוקס שמאוד זול בליסינג. שים לב שלחלק גדול מהרכבים כאן אין מיזוג לאחור, משהו שכמעט בלתי נסבל ברכב גדול עם ילדים שספונים במושבים עוטפים ומזיעים בטירוף בקיץ ובלחות שלנו. בספורטאז' יש, בפחלאנדר אין, במאזדה 2015 שיש לי כרגע-אין, לאקווינוקס+סובארו ב170 אלף אין, לפורד יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...